PRO-CORE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PRO-CORE

Pro-Core стария и полезен форум.
 
PortalИндексГалерияПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Как разпускате след нервна криза

Go down 
+10
Pernament!?!
мишката
bRyAn
s0me1
Metro
INAT4E
IsaaCi
FallOut
beyOnd
n0z1
14 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Metro
редник
редник
Metro


Брой мнения : 33
Age : 35
Location : Shumen

Как разпускате след нервна криза - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как разпускате след нервна криза   Как разпускате след нервна криза - Page 2 Icon_minitimeПет 8 Фев - 9:53:04

men nai mi pomaga edna kutiq cigari s edna butilka konqk i kato se subudq na drugiq den (kum 3-4 sledobed nqkude) sum kato nov
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Как разпускате след нервна криза - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как разпускате след нервна криза   Как разпускате след нервна криза - Page 2 Icon_minitimeПет 8 Фев - 10:01:21

7r00p3R написа:
Мда хубаво е със девойка жалко , че понякога липсват ... Ама вестници и цигари по магазините винаги има Cool !
Как липсват девойки бре Shocked я излез на улицата да видиш колко са много Very Happy
Върнете се в началото Go down
s0me1
редник
редник
s0me1


Брой мнения : 59
Age : 34
Location : bankya city

Как разпускате след нервна криза - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как разпускате след нервна криза   Как разпускате след нервна криза - Page 2 Icon_minitimeСъб 9 Фев - 20:18:01

Аз не се нервирам Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy хаьхахьахаххьа ......... affraid
Върнете се в началото Go down
FallOut
старшина
старшина
FallOut


Брой мнения : 255
Age : 103
Location : Black Sun Empire

Как разпускате след нервна криза - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как разпускате след нервна криза   Как разпускате след нервна криза - Page 2 Icon_minitimeСъб 23 Фев - 17:41:55

Ааах.а.ха. аа не само малко :'D
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Как разпускате след нервна криза - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как разпускате след нервна криза   Как разпускате след нервна криза - Page 2 Icon_minitimeЧет 15 Май - 21:13:39


<BLOCKQUOTE id=527859f0>
aSaCi написа:
7r00p3R написа:
Мда хубаво е със девойка жалко , че понякога липсват ... Ама вестници и цигари по магазините винаги има Cool !
Как липсват девойки бре Shocked я излез на улицата да видиш колко са много Very Happy
Абе откакто излязох от мое село Добрич и отидох в голямо градо Пловдив и аз съм на това мнение ...
Бях седнал на по бира със приятел на центъра на този красив град ...
Преброих 47 русокоси самотни приятелки приличащи на фотомодели Smile (интересното беше , че всичките със очила) не знам какво да си мисля king ! </BLOCKQUOTE>
Върнете се в началото Go down
bRyAn
старшина
старшина
bRyAn


Брой мнения : 260
Age : 31
Location : На края на Вселената

Как разпускате след нервна криза - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как разпускате след нервна криза   Как разпускате след нервна криза - Page 2 Icon_minitimeЧет 15 Май - 21:15:21

7r00p3R написа:

<BLOCKQUOTE id=527859f0>
aSaCi написа:
7r00p3R написа:
Мда хубаво е със девойка жалко , че понякога липсват ... Ама вестници и цигари по магазините винаги има Cool !
Как липсват девойки бре Shocked я излез на улицата да видиш колко са много Very Happy
Абе откакто излязох от мое село Добрич и отидох в голямо градо Пловдив и аз съм на това мнение ...
Бях седнал на по бира със приятел на центъра на този красив град ...
Преброих 47 русокоси самотни приятелки приличащи на фотомодели Smile (интересното беше , че всичките със очила) не знам какво да си мисля king ! </BLOCKQUOTE>

ахахаххаха в Пловдив сички момичета приличат на фотомодели Very Happy:D:D AXXAXAXAXAXAXA Джи е от Пловдив и вика, че там мн к*рв* имало навити ... Very Happy:D:D Така, че не се учудвай Very Happy
Върнете се в началото Go down
http://www.bangbros.com
Гост
Гост




Как разпускате след нервна криза - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как разпускате след нервна криза   Как разпускате след нервна криза - Page 2 Icon_minitimeПет 16 Май - 7:34:50

7r00p3R написа:

axaxxaaxaxaxaxaxxa 47 xaxaxaxxaxaxaxxa и с очила!!!!! смятай afro

<BLOCKQUOTE id=527859f0>
aSaCi написа:
7r00p3R написа:
Мда хубаво е със девойка жалко , че понякога липсват ... Ама вестници и цигари по магазините винаги има Cool !
Как липсват девойки бре Shocked я излез на улицата да видиш колко са много Very Happy
Абе откакто излязох от мое село Добрич и отидох в голямо градо Пловдив и аз съм на това мнение ...
Бях седнал на по бира със приятел на центъра на този красив град ...
Преброих 47 русокоси самотни приятелки приличащи на фотомодели Smile (интересното беше , че всичките със очила) не знам какво да си мисля king ! </BLOCKQUOTE>
axaxxaaxaxaxaxaxxa 47 xaxaxaxxaxaxaxxa и с очила!!!!! смятай ... afro
Върнете се в началото Go down
мишката
старшина
старшина
мишката


Брой мнения : 151
Age : 30

Как разпускате след нервна криза - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как разпускате след нервна криза   Как разпускате след нервна криза - Page 2 Icon_minitimeПет 16 Май - 7:36:55

може би просто е имало слънце и за тфа да са били с очила нищо не се знае
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Как разпускате след нервна криза - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как разпускате след нервна криза   Как разпускате след нервна криза - Page 2 Icon_minitimeПет 16 Май - 7:42:51

мишката написа:
може би просто е имало слънце и за тфа да са били с очила нищо не се знае
А няма лошо и аз обикновено нося очила навън,много големи и много тъмни,просто щото ме болят очите на силна светлина.
Върнете се в началото Go down
мишката
старшина
старшина
мишката


Брой мнения : 151
Age : 30

Как разпускате след нервна криза - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как разпускате след нервна криза   Как разпускате след нервна криза - Page 2 Icon_minitimeПет 16 Май - 7:48:56

аз не нося очила овреждам си зрението Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Как разпускате след нервна криза - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как разпускате след нервна криза   Как разпускате след нервна криза - Page 2 Icon_minitimeПет 16 Май - 14:04:05

-


Последната промяна е направена от XariZaX на Вто 23 Дек - 23:52:09; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
IsaaCi
Admin
IsaaCi


Брой мнения : 281
Age : 50
Location : Бургас

Как разпускате след нервна криза - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как разпускате след нервна криза   Как разпускате след нервна криза - Page 2 Icon_minitimeПет 16 Май - 21:52:36

XariZaX написа:
7r00p3R, я разкажи тактическите ти действия за "разчупване на леда" Wink едва ли само си ги гледал и броил,а ? Smile доразкажи историята Very Happy
Hey how you doing afro нахьхаххьхха Very Happy Joey style от "Friends"
Върнете се в началото Go down
https://procore.bulgarianforum.net
Pernament!?!
редник
редник
Pernament!?!


Брой мнения : 87

Как разпускате след нервна криза - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как разпускате след нервна криза   Как разпускате след нервна криза - Page 2 Icon_minitimeСъб 17 Май - 7:23:04

Удрям бюрото сас сичка сила . Smile
Върнете се в началото Go down
bRyAn
старшина
старшина
bRyAn


Брой мнения : 260
Age : 31
Location : На края на Вселената

Как разпускате след нервна криза - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как разпускате след нервна криза   Как разпускате след нервна криза - Page 2 Icon_minitimeСъб 17 Май - 8:16:39

RSMtw написа:
Удрям бюрото сас сичка сила . Smile

Аз монитора .
Върнете се в началото Go down
http://www.bangbros.com
Sp1t_F1r3
редник
редник
Sp1t_F1r3


Брой мнения : 55

Как разпускате след нервна криза - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как разпускате след нервна криза   Как разпускате след нервна криза - Page 2 Icon_minitimeСъб 17 Май - 20:04:03

надувам някъв злобен black /death/doom metal зимам твърдото гориво и се оправям на другия ден нищо ми няма Razz
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Как разпускате след нервна криза - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как разпускате след нервна криза   Как разпускате след нервна криза - Page 2 Icon_minitimeВто 20 Май - 19:38:47


<BLOCKQUOTE id=eaa302c9>
Хари ти па :X...
Честно ти казвам със сервитиорката лафа повече ми хареса Smile , заслужи си бакшиша !Cool
П.С.
Браян батко отиди една година на морето да разбереш за какво иде реч!
Една няма която да не я видя 3пъти в дена и 3пъти да не ми се е усмихнала...
Закво си говорим ... Laughing

</BLOCKQUOTE>
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Как разпускате след нервна криза - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как разпускате след нервна криза   Как разпускате след нервна криза - Page 2 Icon_minitimeВто 20 Май - 21:41:42

-


Последната промяна е направена от XariZaX на Вто 23 Дек - 23:52:37; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
bRyAn
старшина
старшина
bRyAn


Брой мнения : 260
Age : 31
Location : На края на Вселената

Как разпускате след нервна криза - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как разпускате след нервна криза   Как разпускате след нервна криза - Page 2 Icon_minitimeВто 20 Май - 21:44:32

7r00p3R написа:

<BLOCKQUOTE id=eaa302c9>
Хари ти па :X...
Честно ти казвам със сервитиорката лафа повече ми хареса Smile , заслужи си бакшиша !Cool
П.С.
Браян батко отиди една година на морето да разбереш за какво иде реч!
Една няма която да не я видя 3пъти в дена и 3пъти да не ми се е усмихнала...
Закво си говорим ... Laughing

</BLOCKQUOTE>

Ставаше въпрос за Пловдив...
Върнете се в началото Go down
http://www.bangbros.com
Гост
Гост




Как разпускате след нервна криза - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как разпускате след нервна криза   Как разпускате след нервна криза - Page 2 Icon_minitimeСря 21 Май - 9:42:17


<BLOCKQUOTE id=136661b>
bRyAn написа:
7r00p3R написа:


<BLOCKQUOTE id=eaa302c9>
Хари ти па :X...
Честно ти казвам със сервитиорката лафа повече ми хареса Smile , заслужи си бакшиша !Cool
П.С.
Браян батко отиди една година на морето да разбереш за какво иде реч!
Една няма която да не я видя 3пъти в дена и 3пъти да не ми се е усмихнала...
Закво си говорим ... Laughing

</BLOCKQUOTE>

Ставаше въпрос за Пловдив...
Стана въпрос за така наречените от тебе "Ку*ви" Smile</BLOCKQUOTE>
Върнете се в началото Go down
Zmein
редник
редник
Zmein


Брой мнения : 13
Age : 32

Как разпускате след нервна криза - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как разпускате след нервна криза   Как разпускате след нервна криза - Page 2 Icon_minitimeСря 28 Май - 19:16:56

Не се ядосвам лесно но кат ме ядосам прая едно спарингче с брат ми (заваршващо зле за мен xD) или играя на FIFA2007 или FIFA2008 Very Happy Very Happy Very Happy
Върнете се в началото Go down
мишката
старшина
старшина
мишката


Брой мнения : 151
Age : 30

Как разпускате след нервна криза - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как разпускате след нервна криза   Как разпускате след нервна криза - Page 2 Icon_minitimeПон 9 Юни - 13:49:00

of az na posledyk trudno se nervq ama kato se iznervq gledam da si legna 6toto nai mnogo da saborq ky6tata bez da iskam
Върнете се в началото Go down
LSFC
редник
редник
LSFC


Брой мнения : 58
Location : ЛЕВСКИ ТОВА Е БЪЛГАРИЯ

Как разпускате след нервна криза - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как разпускате след нервна криза   Как разпускате след нервна криза - Page 2 Icon_minitimeСря 18 Юни - 21:00:20

Най-добре като си нервен 1 чадел със 2ма 3ма твой фр и си лягаш alien
Върнете се в началото Go down
http://www.lsfc.eu/forum/
мишката
старшина
старшина
мишката


Брой мнения : 151
Age : 30

Как разпускате след нервна криза - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как разпускате след нервна криза   Как разпускате след нервна криза - Page 2 Icon_minitimeЧет 3 Юли - 21:19:58

dobre 4e bra4ed mi nemoja da razbere kfo si pisal Very Happy:D:D:D:D:D
Върнете се в началото Go down
LSFC
редник
редник
LSFC


Брой мнения : 58
Location : ЛЕВСКИ ТОВА Е БЪЛГАРИЯ

Как разпускате след нервна криза - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как разпускате след нервна криза   Как разпускате след нервна криза - Page 2 Icon_minitimeНед 6 Юли - 15:43:40

Като разбере какво да не ме заключи по интернет Very Happy
Върнете се в началото Go down
http://www.lsfc.eu/forum/
мишката
старшина
старшина
мишката


Брой мнения : 151
Age : 30

Как разпускате след нервна криза - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как разпускате след нервна криза   Как разпускате след нервна криза - Page 2 Icon_minitimeПон 7 Юли - 14:52:49

ne ama pak az 6e sym nabutanata 6toto 6te kaje na na6te i 6e ima kavgi az ne 4e 6e 4uq ne6to ot skandala 6toto az se smeq v takiva slu4ai ama kakto i da e ne e nujno da razbirat nali ? Rolling Eyes Rolling Eyes
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Как разпускате след нервна криза - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как разпускате след нервна криза   Как разпускате след нервна криза - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Как разпускате след нервна криза
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
PRO-CORE :: PROCORE :: PRO-CORE :: Нищо общо с CS-
Идете на: