PRO-CORE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PRO-CORE

Pro-Core стария и полезен форум.
 
PortalИндексГалерияПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 кой ви дразни най-много?

Go down 
3 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
мишката
старшина
старшина
мишката


Брой мнения : 151
Age : 30

кой ви дразни най-много? Empty
ПисанеЗаглавие: кой ви дразни най-много?   кой ви дразни най-много? Icon_minitimeПон 25 Авг - 19:47:44

Мисля че темата е ясна за какво е.Тук нека всеки каже кой най-много го дразни
Върнете се в началото Go down
IsaaCi
Admin
IsaaCi


Брой мнения : 281
Age : 50
Location : Бургас

кой ви дразни най-много? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: кой ви дразни най-много?   кой ви дразни най-много? Icon_minitimeПон 25 Авг - 20:40:56

Ми те са 1 компанийка -bryan,fowar,corn...лошото е че когато си оправя отношенията с единия,се започва с другия,сякаш нарочно го правят и накрая го отнасят всички естествено


Последната промяна е направена от IsaaCi на Вто 26 Авг - 0:58:12; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://procore.bulgarianforum.net
MOVE---
редник
редник



Брой мнения : 83

кой ви дразни най-много? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: кой ви дразни най-много?   кой ви дразни най-много? Icon_minitimeПон 25 Авг - 20:47:07

IsaaCi написа:
Ми те са 1 компанийка -bryan,fowar,corn...лошото е че когато си опрравя отношенията с единия,се започва с другия,сякаш нарочно го правят и накрая го отнасят всички естествено

;(
Върнете се в началото Go down
IsaaCi
Admin
IsaaCi


Брой мнения : 281
Age : 50
Location : Бургас

кой ви дразни най-много? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: кой ви дразни най-много?   кой ви дразни най-много? Icon_minitimeПон 25 Авг - 20:53:20

MOVE--- написа:
IsaaCi написа:
Ми те са 1 компанийка -bryan,fowar,corn...лошото е че когато си опрравя отношенията с единия,се започва с другия,сякаш нарочно го правят и накрая го отнасят всички естествено

;(

bryan spox в момента с теб съм най-добре,сега лидера ми е corn Very Happy
Върнете се в началото Go down
https://procore.bulgarianforum.net
MOVE---
редник
редник



Брой мнения : 83

кой ви дразни най-много? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: кой ви дразни най-много?   кой ви дразни най-много? Icon_minitimeВто 26 Авг - 0:23:43

IsaaCi написа:
MOVE--- написа:
IsaaCi написа:
Ми те са 1 компанийка -bryan,fowar,corn...лошото е че когато си опрравя отношенията с единия,се започва с другия,сякаш нарочно го правят и накрая го отнасят всички естествено

;(

bryan spox в момента с теб съм най-добре,сега лидера ми е corn Very Happy

Very Happy
Върнете се в началото Go down
мишката
старшина
старшина
мишката


Брой мнения : 151
Age : 30

кой ви дразни най-много? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: кой ви дразни най-много?   кой ви дразни най-много? Icon_minitimeВто 26 Авг - 13:43:00

men nai mnogo me nervqt bside i TSS
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




кой ви дразни най-много? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: кой ви дразни най-много?   кой ви дразни най-много? Icon_minitimeВто 26 Авг - 17:15:26

IsaaCi написа:
Ми те са 1 компанийка -bryan,fowar,corn...лошото е че когато си оправя отношенията с единия,се започва с другия,сякаш нарочно го правят и накрая го отнасят всички естествено
Добавям Bombshell и става ...
Отношения за оправяне нямам ...
Върнете се в началото Go down
MOVE---
редник
редник



Брой мнения : 83

кой ви дразни най-много? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: кой ви дразни най-много?   кой ви дразни най-много? Icon_minitimeВто 26 Авг - 17:40:16

7r00p3R написа:
IsaaCi написа:
Ми те са 1 компанийка -bryan,fowar,corn...лошото е че когато си оправя отношенията с единия,се започва с другия,сякаш нарочно го правят и накрая го отнасят всички естествено
Добавям Bombshell и става ...
Отношения за оправяне нямам ...

fowar e bombshell
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




кой ви дразни най-много? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: кой ви дразни най-много?   кой ви дразни най-много? Icon_minitimeЧет 28 Авг - 17:32:51

Значи Fowar ме дразни double!
Върнете се в началото Go down
MOVE---
редник
редник



Брой мнения : 83

кой ви дразни най-много? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: кой ви дразни най-много?   кой ви дразни най-много? Icon_minitimeПет 29 Авг - 17:08:14

7r00p3R написа:
Значи Fowar ме дразни double!

HAHA
Върнете се в началото Go down
IsaaCi
Admin
IsaaCi


Брой мнения : 281
Age : 50
Location : Бургас

кой ви дразни най-много? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: кой ви дразни най-много?   кой ви дразни най-много? Icon_minitimeПон 1 Сеп - 22:04:47

7r00p3R написа:
Значи Fowar ме дразни double!
hahiahahahahahi hate x 2 Very Happy
Върнете се в началото Go down
https://procore.bulgarianforum.net
Гост
Гост




кой ви дразни най-много? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: кой ви дразни най-много?   кой ви дразни най-много? Icon_minitimeВто 2 Сеп - 0:03:58

.


Последната промяна е направена от XariZaX на Вто 23 Дек - 23:36:28; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




кой ви дразни най-много? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: кой ви дразни най-много?   кой ви дразни най-много? Icon_minitimeЧет 4 Сеп - 16:07:24

XariZaX написа:
Мен ,както повечето знаете ме дразнят най-много двамата братя - Th3 Sinn3R и asdd Smile НО още повече се дразня на хората,които до онзи ден ме псуваха,когато ги убия .... сега ОБАЧЕЕ след като имам администраторски права и веднага получих много "приятели",които ми говорят сякаш се познаваме от години ... КАТО НЕ ВИ ХАРЕСВАМ..ЕМИ НЕ МЕ ХАРЕСВАЙТЕ ,ДОРИ КОГАТО МОЖЕ ДА НЕ СТЕ СЪС "СИЛНИТЕ НА ДЕНЯ" и да ви запари на дупетата .... и се пак съм свикнал .... нали живея в България ... държавата на лицемерието,лъжата и подмазвачеството и ... в България - страната с богата история и природа Smile
Са сетиш! Откак си админ си ми бест френд!
Ама много важен стана ми се струва трябва ти се мазня навсякъде ...
П.с. :OFFTOPIC:
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




кой ви дразни най-много? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: кой ви дразни най-много?   кой ви дразни най-много? Icon_minitimeЧет 4 Сеп - 21:47:23

.


Последната промяна е направена от XariZaX на Вто 23 Дек - 23:36:59; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




кой ви дразни най-много? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: кой ви дразни най-много?   кой ви дразни най-много? Icon_minitimeСъб 6 Сеп - 6:45:00

XariZaX написа:
Къде ще ми се мазниш ... аз заминавам за София ... повече няма съм админ ....
Май сме двама ... Crying or Very sad
Върнете се в началото Go down
мишката
старшина
старшина
мишката


Брой мнения : 151
Age : 30

кой ви дразни най-много? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: кой ви дразни най-много?   кой ви дразни най-много? Icon_minitimeСъб 20 Сеп - 22:27:01

i ko 6te stava bez vas ????? Razz Razz Razz Razz Razz
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




кой ви дразни най-много? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: кой ви дразни най-много?   кой ви дразни най-много? Icon_minitimeСъб 20 Сеп - 22:55:45

.


Последната промяна е направена от XariZaX на Вто 23 Дек - 23:37:31; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




кой ви дразни най-много? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: кой ви дразни най-много?   кой ви дразни най-много? Icon_minitimeПет 3 Окт - 11:11:07

мишката написа:
i ko 6te stava bez vas ????? Razz Razz Razz Razz Razz
Е как така какво ще става?Ми купон яко ,какво - няма кой да ни коли (party) Laughing Twisted Evil Laughing Evil or Very Mad
Върнете се в началото Go down
мишката
старшина
старшина
мишката


Брой мнения : 151
Age : 30

кой ви дразни най-много? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: кой ви дразни най-много?   кой ви дразни най-много? Icon_minitimeСря 12 Ное - 15:01:11

hahhahaha basi sku4niq kupon 6te e
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




кой ви дразни най-много? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: кой ви дразни най-много?   кой ви дразни най-много? Icon_minitimeСря 12 Ное - 15:22:05

мишката написа:
hahhahaha basi sku4niq kupon 6te e
Че кое ще му е скучното?Партито ще е яко гаранция Very Happy
Върнете се в началото Go down
мишката
старшина
старшина
мишката


Брой мнения : 151
Age : 30

кой ви дразни най-много? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: кой ви дразни най-много?   кой ви дразни най-много? Icon_minitimeСря 12 Ное - 15:49:06

na men mi e sku4no 6toto nqq skoi da izlizam basi typotiqta e
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




кой ви дразни най-много? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: кой ви дразни най-много?   кой ви дразни най-много? Icon_minitimeСря 12 Ное - 16:42:08

мишката написа:
na men mi e sku4no 6toto nqq skoi da izlizam basi typotiqta e
Е това е кофти наистина,ама няма нищо общо с темата май Rolling Eyes
Върнете се в началото Go down
мишката
старшина
старшина
мишката


Брой мнения : 151
Age : 30

кой ви дразни най-много? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: кой ви дразни най-много?   кой ви дразни най-много? Icon_minitimeСря 12 Ное - 20:30:59

to temata e koi te drazni nai-mnogo a nie obsyjdame koi 6te ni lipsva abe dobre sme ama 6te se opraim
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




кой ви дразни най-много? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: кой ви дразни най-много?   кой ви дразни най-много? Icon_minitimeСъб 15 Ное - 15:08:09

aSaCi написа:
мишката написа:
i ko 6te stava bez vas ????? Razz Razz Razz Razz Razz
Е как така какво ще става?Ми купон яко ,какво - няма кой да ни коли (party) Laughing Twisted Evil Laughing Evil or Very Mad
I'm back !
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




кой ви дразни най-много? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: кой ви дразни най-много?   кой ви дразни най-много? Icon_minitimeСъб 15 Ное - 18:08:41

7r00p3R написа:
aSaCi написа:
мишката написа:
i ko 6te stava bez vas ????? Razz Razz Razz Razz Razz
Е как така какво ще става?Ми купон яко ,какво - няма кой да ни коли (party) Laughing Twisted Evil Laughing Evil or Very Mad
I'm back !
Значи дотук с купона Sad Laughing Laughing Laughing
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





кой ви дразни най-много? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: кой ви дразни най-много?   кой ви дразни най-много? Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
кой ви дразни най-много?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
PRO-CORE :: PROCORE :: PRO-CORE :: Нищо общо с CS-
Идете на: