PRO-CORE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PRO-CORE

Pro-Core стария и полезен форум.
 
PortalИндексГалерияПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Картите (мнения и предложения)

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
m1K
редник
редник
m1K


Брой мнения : 4

Картите (мнения и предложения) Empty
ПисанеЗаглавие: Картите (мнения и предложения)   Картите (мнения и предложения) Icon_minitimeВто 9 Сеп - 17:26:24

Ами тази тема се отнася за картите в сървъра. Вярвам че всеки има какво да каже или предложи на тази тема. Лично моето мнение и аз не съм го крил е че мрая de_dust & de_aztec и много ме харесват de_cpl_fire и de_cpl_strike
Върнете се в началото Go down
http://www.procorebg.com
IsaaCi
Admin
IsaaCi


Брой мнения : 281
Age : 50
Location : Бургас

Картите (мнения и предложения) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Картите (мнения и предложения)   Картите (мнения и предложения) Icon_minitimeВто 9 Сеп - 19:53:48

MIK написа:
Ами тази тема се отнася за картите в сървъра. Вярвам че всеки има какво да каже или предложи на тази тема. Лично моето мнение и аз не съм го крил е че мрая de_dust & de_aztec и много ме харесват de_cpl_fire и de_cpl_strike
Мда можем да ги пробваме да видим как ще се приемат от играчите Smile аз искам да пробвам de_17b_athena.
Върнете се в началото Go down
https://procore.bulgarianforum.net
Гост
Гост




Картите (мнения и предложения) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Картите (мнения и предложения)   Картите (мнения и предложения) Icon_minitimeСря 10 Сеп - 2:58:21

.


Последната промяна е направена от XariZaX на Вто 23 Дек - 21:23:16; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
IsaaCi
Admin
IsaaCi


Брой мнения : 281
Age : 50
Location : Бургас

Картите (мнения и предложения) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Картите (мнения и предложения)   Картите (мнения и предложения) Icon_minitimeСря 10 Сеп - 14:53:28

XariZaX написа:
Мисля,че отдавна има вече такава или подобна тема ...
Точно такава не Very Happy
Кажи някой мап Xari?
Върнете се в началото Go down
https://procore.bulgarianforum.net
Гост
Гост




Картите (мнения и предложения) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Картите (мнения и предложения)   Картите (мнения и предложения) Icon_minitimeСря 10 Сеп - 21:07:48

.


Последната промяна е направена от XariZaX на Вто 23 Дек - 21:23:40; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
IsaaCi
Admin
IsaaCi


Брой мнения : 281
Age : 50
Location : Бургас

Картите (мнения и предложения) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Картите (мнения и предложения)   Картите (мнения и предложения) Icon_minitimeСря 10 Сеп - 23:56:13

XariZaX написа:
XariZaX написа:
Моята любима карта както един от по-горните потребители е de_nuke (странно за повечето играчи) и малко по-малко de_train. Причината да я харесвам (de_nuke) е,че е "картонена карта" , защото където и да стрелна минават куршумите ,а от друга страна и по-малко се играе в масаките Sad (за съжаление) А de_train я харесвам,защото имам много хуваби спомени от по-старите версии на играта Smile

Темата е от Въпроси&Отговори / ЛЮБИМА КАРТА
Това тук е какви мапове да сложим в сървъра Smile а там коя карта ви е любима.Според тебе дали de_17b_athena ми харесва най-много Laughing
Върнете се в началото Go down
https://procore.bulgarianforum.net
Гост
Гост




Картите (мнения и предложения) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Картите (мнения и предложения)   Картите (мнения и предложения) Icon_minitimeЧет 11 Сеп - 10:18:48

.


Последната промяна е направена от XariZaX на Вто 23 Дек - 21:24:08; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
IsaaCi
Admin
IsaaCi


Брой мнения : 281
Age : 50
Location : Бургас

Картите (мнения и предложения) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Картите (мнения и предложения)   Картите (мнения и предложения) Icon_minitimeЧет 11 Сеп - 10:48:33

XariZaX написа:
Значи аз съм прекалено тъп и не съм осмислил и разбрал темата.
Тоя пък не си тъп бе брат просто автора на темата е променил заглавието след забележката ти,но не си забелязал Wink
Върнете се в началото Go down
https://procore.bulgarianforum.net
TH3Sinn3R
редник
редник
TH3Sinn3R


Брой мнения : 3

Картите (мнения и предложения) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Картите (мнения и предложения)   Картите (мнения и предложения) Icon_minitimeЧет 11 Сеп - 10:53:18

Абе почти сички мапове са супер обаче според мен липсва най-великата класика - Mantion! Що да не пробваме да поцъкаме на нея някой път, а? Question Question Smile
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Картите (мнения и предложения) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Картите (мнения и предложения)   Картите (мнения и предложения) Icon_minitimeЧет 11 Сеп - 11:50:25

.


Последната промяна е направена от XariZaX на Вто 23 Дек - 21:26:38; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
BOKO&4OKO
редник
редник
BOKO&4OKO


Брой мнения : 44

Картите (мнения и предложения) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Картите (мнения и предложения)   Картите (мнения и предложения) Icon_minitimeНед 14 Сеп - 13:48:36

do gusha mi doyde ot -de_dust v nay razli4nite mu varianti,nqma li nay setne d se poigraqt starite karti ot roda na de_piranesi,cs_milicia i tam srodnite mu karti,aman veche ot hlapatiite det si mislqt she mogat da igraqt i kato im pusnesh nov(dobre zabraven star) se napikavat da se molqt i karat s adminite da mahnat "toa skapan map" Mad Mad Mad
Върнете се в началото Go down
MOVE---
редник
редник



Брой мнения : 83

Картите (мнения и предложения) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Картите (мнения и предложения)   Картите (мнения и предложения) Icon_minitimeНед 14 Сеп - 14:50:43

BOKO&4OKO написа:
do gusha mi doyde ot -de_dust v nay razli4nite mu varianti,nqma li nay setne d se poigraqt starite karti ot roda na de_piranesi,cs_milicia i tam srodnite mu karti,aman veche ot hlapatiite det si mislqt she mogat da igraqt i kato im pusnesh nov(dobre zabraven star) se napikavat da se molqt i karat s adminite da mahnat "toa skapan map" Mad Mad Mad

Az predlagam da se pusnat cpl-tata
Върнете се в началото Go down
BOKO&4OKO
редник
редник
BOKO&4OKO


Брой мнения : 44

Картите (мнения и предложения) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Картите (мнения и предложения)   Картите (мнения и предложения) Icon_minitimeНед 14 Сеп - 17:25:51

shte me izvinqvash ama tva clpl kartite sa ... nqma takiva probiti karti kato tqh vse edno sa praveni ot karton a ne kakto se pravi map-mojesh da pukash prez vsqka stena -that is sux Mad
Върнете се в началото Go down
MOVE---
редник
редник



Брой мнения : 83

Картите (мнения и предложения) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Картите (мнения и предложения)   Картите (мнения и предложения) Icon_minitimeПон 15 Сеп - 6:46:11

BOKO&4OKO написа:
shte me izvinqvash ama tva clpl kartite sa ... nqma takiva probiti karti kato tqh vse edno sa praveni ot karton a ne kakto se pravi map-mojesh da pukash prez vsqka stena -that is sux Mad

Very Happy No vse pak sa dobre Wink
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Картите (мнения и предложения) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Картите (мнения и предложения)   Картите (мнения и предложения) Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Картите (мнения и предложения)
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
PRO-CORE :: PROCORE :: PRO-CORE :: ВАШИТЕ ИДЕИ ЗА ПОДОБРЯВАНЕ НА СЪРВЪРА-
Идете на: