PRO-CORE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PRO-CORE

Pro-Core стария и полезен форум.
 
PortalИндексГалерияПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 САМО ЗА АДМИНИ

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
BOKO&4OKO
редник
редник
BOKO&4OKO


Брой мнения : 44

САМО ЗА АДМИНИ Empty
ПисанеЗаглавие: САМО ЗА АДМИНИ   САМО ЗА АДМИНИ Icon_minitimeСря 29 Окт - 21:52:53

Такаааам след като не разбирате от дума слагам няколко правила само за админи (с одобрението на Искро) всеки админ е длъжен :
1.да си влиза с истинския си ник,или втория алтернативен (ако има такъв)
2.да спазва добрия тон
3.да следи за всяка възникнала дрязга между играчите и да успокоява топката
4.всеки админ сам маха банн който е сложил на даден играч ,никой няма право да маха банн от друг админ (освен ако нее по погрешка,или Искро)

всеки админ да си постне в темата двата ник-а с кито ще играе за да се знаят
те това е за начало ако има още ще ги добавя,много се извинявам за поста ама требе ред да има в таз държава!!!

ТЕМАТА Е ЗАБРАНЕНА ЗА ПОСТОВЕ НА ДРУГИ ОСВЕН АДМИНИ!!!
Върнете се в началото Go down
crueL?!
редник
редник
crueL?!


Брой мнения : 61
Age : 32

САМО ЗА АДМИНИ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: САМО ЗА АДМИНИ   САМО ЗА АДМИНИ Icon_minitimeПет 31 Окт - 15:45:45

Normal : darK angeL
Admin : n0zkyYy?
Върнете се в началото Go down
palavoto_kozche
Admin
palavoto_kozche


Брой мнения : 28
Location : SofiA

САМО ЗА АДМИНИ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: САМО ЗА АДМИНИ   САМО ЗА АДМИНИ Icon_minitimeВто 11 Ное - 12:08:24

Ne si padam po pravilata Wink Very Happy
Върнете се в началото Go down
BOKO&4OKO
редник
редник
BOKO&4OKO


Брой мнения : 44

САМО ЗА АДМИНИ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: САМО ЗА АДМИНИ   САМО ЗА АДМИНИ Icon_minitimeВто 11 Ное - 17:40:34

ако ще ми пишеш глупости по добре си махни поста!!!
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




САМО ЗА АДМИНИ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: САМО ЗА АДМИНИ   САМО ЗА АДМИНИ Icon_minitimeПет 28 Ное - 16:30:16

Boko shto za gluposti sa tva ?
Estestvenno che shte igraq i s drugi nikove vse pak znam , che ima 100 naduti dechurliga deto kato nqma admin nalazvat po slabite ...
Vinagi me rugaqt kato sym s 3ti nick koeto e nai loshoto , dobriqt ton trqbva da e zadyljenie na vsichki ne samo na nqkoi podbrani ...
Vseki si ima povedenie v igrata koeto toi sam si izbira i nalaga , ne sme nie horata koito trqbva da go pravim , a i ne jiveem v chicho Toshovo vreme vse pak ...
Върнете се в началото Go down
BOKO&4OKO
редник
редник
BOKO&4OKO


Брой мнения : 44

САМО ЗА АДМИНИ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: САМО ЗА АДМИНИ   САМО ЗА АДМИНИ Icon_minitimeПон 29 Дек - 8:30:28

xaxaxax emi bratleta i sestrici te za tva e taka v nashata mila rodina balgaria shtoto seki si ima nekvo mnenie po vaprosa i ne spazva nikakvi pravila,ili gleda da gi zaobikoli te za tva nema sa opraim samo noj i ogan sa ni opravqli i te taka ...poglednete istoriqta za primeri ... study
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





САМО ЗА АДМИНИ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: САМО ЗА АДМИНИ   САМО ЗА АДМИНИ Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
САМО ЗА АДМИНИ
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
PRO-CORE :: PROCORE :: PRO-CORE-
Идете на: