PRO-CORE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PRO-CORE

Pro-Core стария и полезен форум.
 
PortalИндексГалерияПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 ЛЮБИМО ОРЪЖИЕ В CS

Go down 
+9
INAT4E
the black angel
crueL?!
s0me1
FallOut
IsaaCi
n0z1
beyOnd
Metro
13 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Гост
Гост




ЛЮБИМО ОРЪЖИЕ В CS Empty
ПисанеЗаглавие: ЛЮБИМО ОРЪЖИЕ В CS   ЛЮБИМО ОРЪЖИЕ В CS Icon_minitimeВто 6 Ное - 11:50:05

В СТАРИЯ ФОРУМ БЯХ ПОСОЧИЛА АК47 ЗА СВОЕ ЛЮБИМО ОРЪЖИЕ,НО СЕГА ЕДИН МЕСЕЦ ПО-КЪСНО СИ ПРОМЕНЯМ МНЕНИЕТО И ,СМЯТАМ ЧЕ ЗА МЕН ПО-ПОДХОДЯЩО Е м4а1 ТЪЙ КАТО АЗ СЪМ МАЛКО САКАТА, А ТО СТРЕЛЯ МНОГО ПО-ТОЧНО.ИНАЧЕ МНОГО МИ СЕ ИСКА ДА СЕ НАУЧА ДА СТРЕЛЯМ С АК-ТО ЗАЩОТО МНОГО МЕ КЕФИ,И КАТО ГЛЕДАМ КАК НЯКОИ ИГРАЧИ,КАТО BW!N НАПРИМЕР,СА ГО ОВЛАДЕЛИ ДО СЪВЪРШЕНСТВО,НАПРАВО ИМ ЗАВИЖДАМ .
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




ЛЮБИМО ОРЪЖИЕ В CS Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЛЮБИМО ОРЪЖИЕ В CS   ЛЮБИМО ОРЪЖИЕ В CS Icon_minitimeВто 6 Ное - 14:18:57

M4a1,mp5,usp,awp,Zigzawer ...
Върнете се в началото Go down
Metro
редник
редник
Metro


Брой мнения : 33
Age : 35
Location : Shumen

ЛЮБИМО ОРЪЖИЕ В CS Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЛЮБИМО ОРЪЖИЕ В CS   ЛЮБИМО ОРЪЖИЕ В CS Icon_minitimeВто 6 Ное - 15:21:23

Разбира се, че това е безотказната руска машина АК47. Също така ми харесва М4а1, което в играта ми се струва е по-добро, но в действителност няма друго с потенциала на АК47 (разбира се само от познатите ни уръжия, защото предполагам, че съществуват уръжия, за които даже не подозираме).
Върнете се в началото Go down
beyOnd
редник
редник
beyOnd


Брой мнения : 65
Age : 31
Location : Varna

ЛЮБИМО ОРЪЖИЕ В CS Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЛЮБИМО ОРЪЖИЕ В CS   ЛЮБИМО ОРЪЖИЕ В CS Icon_minitimeВто 6 Ное - 15:24:46

aWp rlZzzZZ там е силата !!! и естествено 4е АК47 е по добро от м4а1 ! lol!
Върнете се в началото Go down
n0z1
старшина
старшина
n0z1


Брой мнения : 157
Age : 31

ЛЮБИМО ОРЪЖИЕ В CS Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЛЮБИМО ОРЪЖИЕ В CS   ЛЮБИМО ОРЪЖИЕ В CS Icon_minitimeЧет 8 Ное - 1:14:18

Egal,Awp and АК47 my I love you I love you
Върнете се в началото Go down
IsaaCi
Admin
IsaaCi


Брой мнения : 281
Age : 50
Location : Бургас

ЛЮБИМО ОРЪЖИЕ В CS Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЛЮБИМО ОРЪЖИЕ В CS   ЛЮБИМО ОРЪЖИЕ В CS Icon_minitimeПет 9 Ное - 9:45:40

1.AK47 2.M4A1 3.D.EGAL
Върнете се в началото Go down
https://procore.bulgarianforum.net
FallOut
старшина
старшина
FallOut


Брой мнения : 255
Age : 103
Location : Black Sun Empire

ЛЮБИМО ОРЪЖИЕ В CS Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЛЮБИМО ОРЪЖИЕ В CS   ЛЮБИМО ОРЪЖИЕ В CS Icon_minitimeПон 19 Ное - 22:00:58

М4а1 ии usp :]
Върнете се в началото Go down
s0me1
редник
редник
s0me1


Брой мнения : 59
Age : 34
Location : bankya city

ЛЮБИМО ОРЪЖИЕ В CS Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЛЮБИМО ОРЪЖИЕ В CS   ЛЮБИМО ОРЪЖИЕ В CS Icon_minitimeСъб 1 Дек - 23:10:07

awp`style jocolor
Върнете се в началото Go down
FallOut
старшина
старшина
FallOut


Брой мнения : 255
Age : 103
Location : Black Sun Empire

ЛЮБИМО ОРЪЖИЕ В CS Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЛЮБИМО ОРЪЖИЕ В CS   ЛЮБИМО ОРЪЖИЕ В CS Icon_minitimeНед 2 Дек - 3:23:14

s0me1 написа:
awp`style jocolor
знаемете тебе не си пускаш awp-то до последно Laughing
Върнете се в началото Go down
s0me1
редник
редник
s0me1


Брой мнения : 59
Age : 34
Location : bankya city

ЛЮБИМО ОРЪЖИЕ В CS Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЛЮБИМО ОРЪЖИЕ В CS   ЛЮБИМО ОРЪЖИЕ В CS Icon_minitimeНед 2 Дек - 16:41:34

Ми мн ясну :Р
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




ЛЮБИМО ОРЪЖИЕ В CS Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЛЮБИМО ОРЪЖИЕ В CS   ЛЮБИМО ОРЪЖИЕ В CS Icon_minitimeВто 4 Дек - 20:28:01

.


Последната промяна е направена от XariZaX на Вто 23 Дек - 22:18:35; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
FallOut
старшина
старшина
FallOut


Брой мнения : 255
Age : 103
Location : Black Sun Empire

ЛЮБИМО ОРЪЖИЕ В CS Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЛЮБИМО ОРЪЖИЕ В CS   ЛЮБИМО ОРЪЖИЕ В CS Icon_minitimeСъб 8 Дек - 2:29:02

ехехееее XariZaX луд си ти си прото в procore xD . santa
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




ЛЮБИМО ОРЪЖИЕ В CS Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЛЮБИМО ОРЪЖИЕ В CS   ЛЮБИМО ОРЪЖИЕ В CS Icon_minitimeСъб 8 Дек - 11:53:46

-


Последната промяна е направена от XariZaX на Вто 23 Дек - 22:09:47; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
IsaaCi
Admin
IsaaCi


Брой мнения : 281
Age : 50
Location : Бургас

ЛЮБИМО ОРЪЖИЕ В CS Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЛЮБИМО ОРЪЖИЕ В CS   ЛЮБИМО ОРЪЖИЕ В CS Icon_minitimeСъб 8 Дек - 12:20:23

XariZaX написа:
Не Sad Напоследък хич не съм луд.... не мога да натисна нещо .... под напрежение съм(12 клас,студентски мании,уроци,кандидастванка) и ръцете ми треперят .... не мога да хвана здраво мишката ;(
Нормално........ да не ти пука tongue CS не е наи важното нещо,гледаи да заваршиш без проблеми study king
Върнете се в началото Go down
https://procore.bulgarianforum.net
Гост
Гост




ЛЮБИМО ОРЪЖИЕ В CS Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЛЮБИМО ОРЪЖИЕ В CS   ЛЮБИМО ОРЪЖИЕ В CS Icon_minitimeСъб 8 Дек - 13:55:38

-


Последната промяна е направена от XariZaX на Вто 23 Дек - 22:10:06; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
crueL?!
редник
редник
crueL?!


Брой мнения : 61
Age : 32

ЛЮБИМО ОРЪЖИЕ В CS Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЛЮБИМО ОРЪЖИЕ В CS   ЛЮБИМО ОРЪЖИЕ В CS Icon_minitimeНед 9 Дек - 0:36:06

s0me1 написа:
awp`style jocolor
Същия кат него съм Laughing
Върнете се в началото Go down
FallOut
старшина
старшина
FallOut


Брой мнения : 255
Age : 103
Location : Black Sun Empire

ЛЮБИМО ОРЪЖИЕ В CS Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЛЮБИМО ОРЪЖИЕ В CS   ЛЮБИМО ОРЪЖИЕ В CS Icon_minitimeНед 9 Дек - 1:02:27

XariZaX написа:
Не Sad Напоследък хич не съм луд.... не мога да натисна нещо .... под напрежение съм(12 клас,студентски мании,уроци,кандидастванка) и ръцете ми треперят .... не мога да хвана здраво мишката ;(
аха.х.а е как вика исака изучи си пък cS-a не е чак толко важен.То и аз така по някой път като заседна и не се усеща кога минава времето и не моа си науча :X / santa
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




ЛЮБИМО ОРЪЖИЕ В CS Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЛЮБИМО ОРЪЖИЕ В CS   ЛЮБИМО ОРЪЖИЕ В CS Icon_minitimeНед 9 Дек - 3:23:01

-


Последната промяна е направена от XariZaX на Вто 23 Дек - 22:10:25; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
FallOut
старшина
старшина
FallOut


Брой мнения : 255
Age : 103
Location : Black Sun Empire

ЛЮБИМО ОРЪЖИЕ В CS Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЛЮБИМО ОРЪЖИЕ В CS   ЛЮБИМО ОРЪЖИЕ В CS Icon_minitimeПон 10 Дек - 21:35:10

А.ха.ха.а.ха. аз ти каам,че си някъв маняк само за cS мислиш xD / santa
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




ЛЮБИМО ОРЪЖИЕ В CS Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЛЮБИМО ОРЪЖИЕ В CS   ЛЮБИМО ОРЪЖИЕ В CS Icon_minitimeВто 11 Дек - 23:17:23

-


Последната промяна е направена от XariZaX на Вто 23 Дек - 22:17:36; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
FallOut
старшина
старшина
FallOut


Брой мнения : 255
Age : 103
Location : Black Sun Empire

ЛЮБИМО ОРЪЖИЕ В CS Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЛЮБИМО ОРЪЖИЕ В CS   ЛЮБИМО ОРЪЖИЕ В CS Icon_minitimeСря 12 Дек - 20:55:29

х.а.ха..ха разбрах те и аз съм като тебе :] bounce / santa
Върнете се в началото Go down
the black angel
редник
редник



Брой мнения : 52

ЛЮБИМО ОРЪЖИЕ В CS Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЛЮБИМО ОРЪЖИЕ В CS   ЛЮБИМО ОРЪЖИЕ В CS Icon_minitimeПет 25 Яну - 13:53:08

АК47 M16 AWP I kakvo to padne Smile
Върнете се в началото Go down
FallOut
старшина
старшина
FallOut


Брой мнения : 255
Age : 103
Location : Black Sun Empire

ЛЮБИМО ОРЪЖИЕ В CS Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЛЮБИМО ОРЪЖИЕ В CS   ЛЮБИМО ОРЪЖИЕ В CS Icon_minitimeПет 25 Яну - 23:32:18

XariZaX написа:
IsaaCi написа:
XariZaX написа:
Не Sad Напоследък хич не съм луд.... не мога да натисна нещо .... под напрежение съм(12 клас,студентски мании,уроци,кандидастванка) и ръцете ми треперят .... не мога да хвана здраво мишката ;(
Нормално........ да не ти пука tongue CS не е наи важното нещо,гледаи да заваршиш без проблеми study king

Мерси много за пожеланието!!! Аз далеч не се занимавам само с c-strike (танцувам,тренирам и доста уча + шофьорските курсове) , но се пак си МЕГА ГИГА ТУРБО ХИПЕР СУПЕР ГОЛЯМА ЗАРИБЯВАНКА Very Happy и като се сетя колко време съм играл и да не мога да натисна ... пък и не мога да губя от друга страна и като гледаш някое надъхващо филмче ...
Мда и аз тва с клипчето попринцип го праа маа не съм гледал такиа клипчета от миналата година септември месец .xa.x.a
Върнете се в началото Go down
INAT4E
редник
редник
INAT4E


Брой мнения : 15
Age : 30

ЛЮБИМО ОРЪЖИЕ В CS Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЛЮБИМО ОРЪЖИЕ В CS   ЛЮБИМО ОРЪЖИЕ В CS Icon_minitimeПон 28 Яну - 21:24:38

На мен най-много ми харесва awp
Върнете се в началото Go down
FallOut
старшина
старшина
FallOut


Брой мнения : 255
Age : 103
Location : Black Sun Empire

ЛЮБИМО ОРЪЖИЕ В CS Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЛЮБИМО ОРЪЖИЕ В CS   ЛЮБИМО ОРЪЖИЕ В CS Icon_minitimeВто 29 Яну - 16:06:37

А така учи се от са с awp щото аз са нещо се мъча ма не стаа преди само m4 аk m4 ak ии са съм гола вода с awp :'D
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





ЛЮБИМО ОРЪЖИЕ В CS Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЛЮБИМО ОРЪЖИЕ В CS   ЛЮБИМО ОРЪЖИЕ В CS Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
ЛЮБИМО ОРЪЖИЕ В CS
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
PRO-CORE :: PROCORE :: PRO-CORE :: ВЪПРОСИ&ОТГОВОРИ-
Идете на: