PRO-CORE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PRO-CORE

Pro-Core стария и полезен форум.
 
PortalИндексГалерияПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 ИСКАМ ДА СЪМ АДМИН

Go down 
+14
Grainger
gungame
MOVE---
мишката
bside
beyOnd
IsaaCi
Alf`BynD1
the black angel
crueL?!
bRyAn
FallOut
neX.empty
n0z1
18 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
Гост
Гост




ИСКАМ ДА СЪМ АДМИН - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ИСКАМ ДА СЪМ АДМИН   ИСКАМ ДА СЪМ АДМИН - Page 3 Icon_minitimeСря 27 Авг - 3:08:02

За 250 лева ти давам "заместник шефското" място , не ти требе да даваш 300 на Харизах дай 250 на мене по на оферта си ! Smile
Върнете се в началото Go down
b1g*s7a|-|
редник
редник
b1g*s7a|-|


Брой мнения : 27
Age : 27
Location : byrgas

ИСКАМ ДА СЪМ АДМИН - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ИСКАМ ДА СЪМ АДМИН   ИСКАМ ДА СЪМ АДМИН - Page 3 Icon_minitimeЧет 28 Авг - 20:59:15

silent silent
Върнете се в началото Go down
VoShot FC | AmNeSiA
редник
редник
VoShot FC | AmNeSiA


Брой мнения : 23
Age : 34

ИСКАМ ДА СЪМ АДМИН - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ИСКАМ ДА СЪМ АДМИН   ИСКАМ ДА СЪМ АДМИН - Page 3 Icon_minitimeСря 5 Ное - 9:13:33

Видях страшно много хора, които искат да станат админи, но не видях да дават аргументи.. За да станеш админ трябва и да си го заслужиш...
Върнете се в началото Go down
IsaaCi
Admin
IsaaCi


Брой мнения : 281
Age : 50
Location : Бургас

ИСКАМ ДА СЪМ АДМИН - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ИСКАМ ДА СЪМ АДМИН   ИСКАМ ДА СЪМ АДМИН - Page 3 Icon_minitimeСря 5 Ное - 13:05:19

VoShot FC | AmNeSiA написа:
Видях страшно много хора, които искат да станат админи, но не видях да дават аргументи.. За да станеш админ трябва и да си го заслужиш...
Много си прав тука Rolling Eyes всеки втори още влиза и направете ме админ affraid
Върнете се в началото Go down
https://procore.bulgarianforum.net
VoShot FC | AmNeSiA
редник
редник
VoShot FC | AmNeSiA


Брой мнения : 23
Age : 34

ИСКАМ ДА СЪМ АДМИН - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ИСКАМ ДА СЪМ АДМИН   ИСКАМ ДА СЪМ АДМИН - Page 3 Icon_minitimeСря 5 Ное - 13:14:33

IsaaCi написа:
VoShot FC | AmNeSiA написа:
Видях страшно много хора, които искат да станат админи, но не видях да дават аргументи.. За да станеш админ трябва и да си го заслужиш...
Много си прав тука Rolling Eyes всеки втори още влиза и направете ме админ affraid

Бил съм админ 4 години и знам какво е да ти реват на главата искам да стана админ. Ми заслужи си го и ще решим. Това мисля аз. Пък и има много дето като станат админи и злоупотребяват с правата си.
Върнете се в началото Go down
IsaaCi
Admin
IsaaCi


Брой мнения : 281
Age : 50
Location : Бургас

ИСКАМ ДА СЪМ АДМИН - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ИСКАМ ДА СЪМ АДМИН   ИСКАМ ДА СЪМ АДМИН - Page 3 Icon_minitimeСря 5 Ное - 13:53:01

VoShot FC | AmNeSiA написа:
IsaaCi написа:
VoShot FC | AmNeSiA написа:
Видях страшно много хора, които искат да станат админи, но не видях да дават аргументи.. За да станеш админ трябва и да си го заслужиш...
Много си прав тука Rolling Eyes всеки втори още влиза и направете ме админ affraid

Бил съм админ 4 години и знам какво е да ти реват на главата искам да стана админ. Ми заслужи си го и ще решим. Това мисля аз. Пък и има много дето като станат админи и злоупотребяват с правата си.
Точно това имам предвид че някои хора искат права само за да се правят пред другите и за това като им кажа поиграй известно време за да те преценя и още на 3 тия ден ми се обажда и аиде прави ме scratch
Върнете се в началото Go down
https://procore.bulgarianforum.net
VoShot FC | AmNeSiA
редник
редник
VoShot FC | AmNeSiA


Брой мнения : 23
Age : 34

ИСКАМ ДА СЪМ АДМИН - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ИСКАМ ДА СЪМ АДМИН   ИСКАМ ДА СЪМ АДМИН - Page 3 Icon_minitimeСря 5 Ное - 14:13:00

IsaaCi написа:

Точно това имам предвид че някои хора искат права само за да се правят пред другите и за това като им кажа поиграй известно време за да те преценя и още на 3 тия ден ми се обажда и аиде прави ме scratch

Аз на такива пък им задавам въпроса: А ти знаеш ли как се (slay, slap, ban?) и сети се сам какъв му е отговора. После ми искал да бъде админ.
Върнете се в началото Go down
palaviq_koz
редник
редник
palaviq_koz


Брой мнения : 12
Age : 31

ИСКАМ ДА СЪМ АДМИН - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ИСКАМ ДА СЪМ АДМИН   ИСКАМ ДА СЪМ АДМИН - Page 3 Icon_minitimeСъб 13 Дек - 19:57:54

Iskam da sum admin pochti vinagi sum online ako ne sum to pak ima admin Sestrami ili as ili tq sedi na ko0mpa a ponqkoga i dvamata takche molq Isaci nadqvamse da sum edin ot tqh moje i bez bann moje smao slay slap i kick kakto predi beshe koito beshe 1vi top15 be4she admin s tezi prava
nick : palaviq_koz
Върнете се в началото Go down
cho4o
редник
редник
cho4o


Брой мнения : 1
Age : 29

ИСКАМ ДА СЪМ АДМИН - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: i az iskam iskam iskammmmm   ИСКАМ ДА СЪМ АДМИН - Page 3 Icon_minitimeНед 14 Дек - 16:58:48

i az iskam da sam admin vlizam vinagi kato sedna na kompa a tva e dosta 4esto nqma da prava gluposti i nqma da zloupotrebqvam s pravata si Smile Smile Smile Smile Smile mersi za izslu6vaneto
Nick:KuKuRiGu
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




ИСКАМ ДА СЪМ АДМИН - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ИСКАМ ДА СЪМ АДМИН   ИСКАМ ДА СЪМ АДМИН - Page 3 Icon_minitimeНед 14 Дек - 20:52:07

.


Последната промяна е направена от XariZaX на Вто 23 Дек - 22:40:50; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
VoShot FC | AmNeSiA
редник
редник
VoShot FC | AmNeSiA


Брой мнения : 23
Age : 34

ИСКАМ ДА СЪМ АДМИН - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ИСКАМ ДА СЪМ АДМИН   ИСКАМ ДА СЪМ АДМИН - Page 3 Icon_minitimeПон 15 Дек - 12:29:37

Аз пък ще ве попитам ( disabler ) какво е?! Щом искате да сте админи трябва да разпознавате всички видове хакове! Пък и аз не виждам с какво сте заслужили да станете админи. ^^
Върнете се в началото Go down
palaviq_koz
редник
редник
palaviq_koz


Брой мнения : 12
Age : 31

ИСКАМ ДА СЪМ АДМИН - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ИСКАМ ДА СЪМ АДМИН   ИСКАМ ДА СЪМ АДМИН - Page 3 Icon_minitimeПон 15 Дек - 14:06:18

VoShot FC | AmNeSiA написа:
Аз пък ще ве попитам ( disabler ) какво е?! Щом искате да сте админи трябва да разпознавате всички видове хакове! Пък и аз не виждам с какво сте заслужили да станете админи. ^^



1=== Priqtel as ne molq teb a i neme gree za teb dali ili ne si admin
2=== Kato iskash da znaesh potarsi ili poraspitai nujnite hora
3=== Iskam da sum admin bil sum v predishniq server i sum pochti vinagi online znam kak da rabotq s "amx"
4=== PitAm Isaci a ne nqkoi drug QSNO
5=== Blagodarq che vse pak obrashtate vnimanie na nashite vaprosi i iskasniq
Върнете се в началото Go down
IsaaCi
Admin
IsaaCi


Брой мнения : 281
Age : 50
Location : Бургас

ИСКАМ ДА СЪМ АДМИН - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ИСКАМ ДА СЪМ АДМИН   ИСКАМ ДА СЪМ АДМИН - Page 3 Icon_minitimeВто 16 Дек - 15:40:56

VoShot FC | AmNeSiA написа:
Аз пък ще ве попитам ( disabler ) какво е?! Щом искате да сте админи трябва да разпознавате всички видове хакове! Пък и аз не виждам с какво сте заслужили да станете админи. ^^
( disabler ) програма която дезактивира AC евентуално за да можеш да си пусниш хака No самото име подсказва disabl-изключено,но не смятам че темамата има нещо общо.

Тези дни ще вкарам нова система в sXe сървъра за админите.
админи ще бъдат тези които са редовно в сървъра и не само да са редовни но и да си вършат работата.
Има админи които не съм ги мяркал от месеци те ще бъдат премахнати на тяхно място ще има нови админи Rolling Eyes ако някой от старите искат да си върнат местото ще трябва да се борят със тях.Нищо лично и не искам никой да се сърди.Има момчета които чакат от 5-6-7-8 месеца и повече смятам че трябва да се даде шанс и на тях а дали стават за админи това ще се прецени.Разбирам че има хора със работа и не могат да влизат постоянно,но трябва и да ме разберете и мене защото ми е доста неудбно да въртя някой който е чакал близо година.
Когато имате шанс да влизате редовно ще говорим пак.
Върнете се в началото Go down
https://procore.bulgarianforum.net
palaviq_koz
редник
редник
palaviq_koz


Брой мнения : 12
Age : 31

ИСКАМ ДА СЪМ АДМИН - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ИСКАМ ДА СЪМ АДМИН   ИСКАМ ДА СЪМ АДМИН - Page 3 Icon_minitimeВто 16 Дек - 16:12:53

[quote="IsaaCi"]
VoShot FC | AmNeSiA написа:
Аз пък ще ве попитам ( disabler ) какво е?! Щом искате да сте админи трябва да разпознавате всички видове хакове! Пък и аз не виждам с какво сте заслужили да станете админи. ^^
( disabler ) програма която дезактивира AC евентуално за да можеш да си пусниш хака No самото име подсказва disabl-изключено,но не смятам че темамата има нещо общо.




Znachi potkrepqm te napalno neka da e taka no as kazvam za6to pretendiram da sum ADMIN ako se pak izberesh ediniq ot tezi admini da sum as nqma da zgreshish kakto kaza to 6te si prolichi dali stavash as hodq na ochilishte sutrin dokato nqma nikoi posle vlizam i mnogo me znaqt ne kato lichnost ili ne6ty no pone znaqt che sum online e blagodarq se pak
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




ИСКАМ ДА СЪМ АДМИН - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ИСКАМ ДА СЪМ АДМИН   ИСКАМ ДА СЪМ АДМИН - Page 3 Icon_minitimeВто 16 Дек - 16:17:29

IsaaCi написа:
VoShot FC | AmNeSiA написа:
Аз пък ще ве попитам ( disabler ) какво е?! Щом искате да сте админи трябва да разпознавате всички видове хакове! Пък и аз не виждам с какво сте заслужили да станете админи. ^^
( disabler ) програма която дезактивира AC евентуално за да можеш да си пусниш хака No самото име подсказва disabl-изключено,но не смятам че темамата има нещо общо.

Тези дни ще вкарам нова система в sXe сървъра за админите.
админи ще бъдат тези които са редовно в сървъра и не само да са редовни но и да си вършат работата.
Има админи които не съм ги мяркал от месеци те ще бъдат премахнати на тяхно място ще има нови админи Rolling Eyes ако някой от старите искат да си върнат местото ще трябва да се борят със тях.Нищо лично и не искам никой да се сърди.Има момчета които чакат от 5-6-7-8 месеца и повече смятам че трябва да се даде шанс и на тях а дали стават за админи това ще се прецени.Разбирам че има хора със работа и не могат да влизат постоянно,но трябва и да ме разберете и мене защото ми е доста неудбно да въртя някой който е чакал близо година.
Когато имате шанс да влизате редовно ще говорим пак.
Razbiram ...
Ne mislq i veche da se zanimavam tolkova s tazi igra vremenata mi s neq pochti iztekoha ... Samo edna molba sloji hora koito znaesh , che shte si vyrshat rabotata ...
Върнете се в началото Go down
palaviq_koz
редник
редник
palaviq_koz


Брой мнения : 12
Age : 31

ИСКАМ ДА СЪМ АДМИН - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ИСКАМ ДА СЪМ АДМИН   ИСКАМ ДА СЪМ АДМИН - Page 3 Icon_minitimeВто 16 Дек - 16:24:53

Razbiram ...
Ne mislq i veche da se zanimavam tolkova s tazi igra vremenata mi s neq pochti iztekoha ... Samo edna molba sloji hora koito znaesh , che shte si vyrshat rabotata ...[/quote]



Evala tochno taka trqbva da postapi
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





ИСКАМ ДА СЪМ АДМИН - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ИСКАМ ДА СЪМ АДМИН   ИСКАМ ДА СЪМ АДМИН - Page 3 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
ИСКАМ ДА СЪМ АДМИН
Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
PRO-CORE :: PROCORE :: PRO-CORE :: ИСКАМ ДА СЪМ АДМИН-
Идете на: