PRO-CORE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PRO-CORE

Pro-Core стария и полезен форум.
 
PortalИндексГалерияПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Левски или Цска

Go down 
+14
masaaci
LSFC
antverpeN^
Zmein
Pernament!?!
мишката
danko_kulev
s0me1
vlado
SP|LanCeLanT
FallOut
Metro
n0z1
IsaaCi
18 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Червени или сини
1.Цска forever
Левски или Цска - Page 3 Icon_voting_bar41%Левски или Цска - Page 3 Icon_voting_bar
 41% [ 9 ]
2.Сини шампиони
Левски или Цска - Page 3 Icon_voting_bar59%Левски или Цска - Page 3 Icon_voting_bar
 59% [ 13 ]
Общо гласове : 22
 

АвторСъобщение
Гост
Гост




Левски или Цска - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Левски или Цска   Левски или Цска - Page 3 Icon_minitimeПет 20 Юни - 8:21:54

Pernament!?! написа:
LSFC написа:
Е ти и с кафява да си (*ска си остава комунистически отбор *** ЗА БКП *** ЗА (*СКА!

ei lsfc nedei se duhai ti kazvam shtoto *************lama ... Arrow Rammstein - Du Hast


Bryan този ник някакъв вид протест ли е? Very Happy Пише се permanent btw.Има тема за оплаквания ,ако смяташ че бана ти е несправедлив -оплачи се там,за да го обсъдите с админа.
Върнете се в началото Go down
Pernament!?!
редник
редник
Pernament!?!


Брой мнения : 87

Левски или Цска - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Левски или Цска   Левски или Цска - Page 3 Icon_minitimeПет 20 Юни - 19:32:11

aSaCi написа:
Pernament!?! написа:
LSFC написа:
Е ти и с кафява да си (*ска си остава комунистически отбор *** ЗА БКП *** ЗА (*СКА!

ei lsfc nedei se duhai ti kazvam shtoto *************lama ... Arrow Rammstein - Du Hast


Bryan този ник някакъв вид протест ли е? Very Happy Пише се permanent btw.Има тема за оплаквания ,ако смяташ че бана ти е несправедлив -оплачи се там,за да го обсъдите с админа.

АЗ не сам браянчо. Аз сам корн Smile.
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Левски или Цска - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Левски или Цска   Левски или Цска - Page 3 Icon_minitimeПет 20 Юни - 22:43:20

Pernament!?! написа:
aSaCi написа:
Pernament!?! написа:
LSFC написа:
Е ти и с кафява да си (*ска си остава комунистически отбор *** ЗА БКП *** ЗА (*СКА!

ei lsfc nedei se duhai ti kazvam shtoto *************lama ... Arrow Rammstein - Du Hast


Bryan този ник някакъв вид протест ли е? Very Happy Пише се permanent btw.Има тема за оплаквания ,ако смяташ че бана ти е несправедлив -оплачи се там,за да го обсъдите с админа.

АЗ не сам браянчо. Аз сам корн Smile.

IP адрес за това мнение
89.25.99.69 [ 1 Писане ] [ Виж IP адреса ]

Потребители, писали от този IP адрес
bRyAn [ 4 Мнения ] Вижте всички мнения на bRyAn

Pernament!?! [ 1 Писане ] Вижте всички мнения на Pernament!?!

Други IP адреси, от които е писал този потребител
89.25.99.5 [ 6 Мнения ] [ Виж IP адреса ]

89.25.84.74 [ 6 Мнения ] [ Виж IP адреса ]

No comment...
Върнете се в началото Go down
LSFC
редник
редник
LSFC


Брой мнения : 58
Location : ЛЕВСКИ ТОВА Е БЪЛГАРИЯ

Левски или Цска - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Левски или Цска   Левски или Цска - Page 3 Icon_minitimeНед 22 Юни - 4:00:30

ок бе няма проблеми Laughing но не знам кво толко съм казал освен истината за (*ска Smile
Върнете се в началото Go down
http://www.lsfc.eu/forum/
мишката
старшина
старшина
мишката


Брой мнения : 151
Age : 30

Левски или Цска - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Левски или Цска   Левски или Цска - Page 3 Icon_minitimeНед 22 Юни - 12:03:02

mi zadryj si istinata za sebe si
Върнете се в началото Go down
Pernament!?!
редник
редник
Pernament!?!


Брой мнения : 87

Левски или Цска - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Левски или Цска   Левски или Цска - Page 3 Icon_minitimeНед 22 Юни - 18:18:55

aSaCi написа:
Pernament!?! написа:
aSaCi написа:
Pernament!?! написа:
LSFC написа:
Е ти и с кафява да си (*ска си остава комунистически отбор *** ЗА БКП *** ЗА (*СКА!

ei lsfc nedei se duhai ti kazvam shtoto *************lama ... Arrow Rammstein - Du Hast


Bryan този ник някакъв вид протест ли е? Very Happy Пише се permanent btw.Има тема за оплаквания ,ако смяташ че бана ти е несправедлив -оплачи се там,за да го обсъдите с админа.

АЗ не сам браянчо. Аз сам корн Smile.

IP адрес за това мнение
89.25.99.69 [ 1 Писане ] [ Виж IP адреса ]

Потребители, писали от този IP адрес
bRyAn [ 4 Мнения ] Вижте всички мнения на bRyAn

Pernament!?! [ 1 Писане ] Вижте всички мнения на Pernament!?!

Други IP адреси, от които е писал този потребител
89.25.99.5 [ 6 Мнения ] [ Виж IP адреса ]

89.25.84.74 [ 6 Мнения ] [ Виж IP адреса ]

No comment...

Кви коменти е аз съм един прост изруд аз не сам никъв браян ... : - | .
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Левски или Цска - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Левски или Цска   Левски или Цска - Page 3 Icon_minitimeПон 23 Юни - 7:25:15

Pernament!?! написа:
aSaCi написа:
Pernament!?! написа:
aSaCi написа:
Pernament!?! написа:
LSFC написа:
Е ти и с кафява да си (*ска си остава комунистически отбор *** ЗА БКП *** ЗА (*СКА!

ei lsfc nedei se duhai ti kazvam shtoto *************lama ... Arrow Rammstein - Du Hast


Bryan този ник някакъв вид протест ли е? Very Happy Пише се permanent btw.Има тема за оплаквания ,ако смяташ че бана ти е несправедлив -оплачи се там,за да го обсъдите с админа.

АЗ не сам браянчо. Аз сам корн Smile.

89.25.99.69 [ 1 Писане ] [ Виж IP адреса ]

Потребители, писали от този IP адрес
bRyAn [ 4 Мнения ] Вижте всички мнения на bRyAn

Pernament!?! [ 1 Писане ] Вижте всички мнения на Pernament!?!

Други IP адреси, от които е писал този потребител
89.25.99.5 [ 6 Мнения ] [ Виж IP адреса ]

89.25.84.74 [ 6 Мнения ] [ Виж IP адреса ]

No comment...

Кви коменти е изруд аз не сам никъв браян ... : - | .

Добре де ще ти обясня по-подробно че явно не схващаш.Това горното е копнато от админ панела,и показва колко и какви мнения са пуснати от този IP адрес,също както и кой ги е пускал;та там много ясно пише:
Потребители, писали от този IP адрес
bRyAn [ 4 Мнения ] Вижте всички мнения на bRyAn

Pernament!?! [ 1 Писане ] Вижте всички мнения на Pernament!?!
т.е. потребителят регнат в този форум с ник bryan е писал цели 4 поста от това IP,след което си е сменил ника на PERNAMENT?!?!,който ник също е доста показателен за това кой се крие зад него btw...Не ми се проверяват и другите IP-та изброени след това,това са IP-тата от които е писал същия този потребител(тъй като твоето не е статично) за да видя колко поста е пуснал bryan от тях,но съм сигурна че са доста...Може би не знаеш но във форума админите също имат инфо за IP-тата на потребителите,и в общи линии това е достатъчно за да сметнем 2+2.
Върнете се в началото Go down
Pernament!?!
редник
редник
Pernament!?!


Брой мнения : 87

Левски или Цска - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Левски или Цска   Левски или Цска - Page 3 Icon_minitimeПон 23 Юни - 10:37:24

Awe ne mi prikazvai za teq kerlivi IPta i gluposti az ti kazvam che ne sam bRYANNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN
Върнете се в началото Go down
мишката
старшина
старшина
мишката


Брой мнения : 151
Age : 30

Левски или Цска - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Левски или Цска   Левски или Цска - Page 3 Icon_minitimeПон 23 Юни - 11:50:02

Pernament!?! написа:
Awe ne mi prikazvai za teq kerlivi IPta i gluposti az ti kazvam che ne sam bRYANNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN
q leko s tona takyv ton dryj samo na maika si drugoto govori samo za sebe si
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Левски или Цска - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Левски или Цска   Левски или Цска - Page 3 Icon_minitimeПон 23 Юни - 11:55:34

мишката написа:
Pernament!?! написа:
Awe ne mi prikazvai za teq kerlivi IPta i gluposti az ti kazvam che ne sam bRYANNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN
q leko s tona takyv ton dryj samo na maika si drugoto govori samo za sebe si

Mисля че досега бях достатъчно любезна с тебе че да ми държиш тоя тон.Аз не твърдя нещо - това просто си го има в базата данни на форума,и там няма лъжа,щом пише че bryan е постнал 4 мнения от този IP адрес,значи е така.Край на спора.
btw мнооого убедителен пост...е така като ми каза и ти повярвах.Искаш да не вярвам на очите си ,а на теб?!И защо?!
Върнете се в началото Go down
LSFC
редник
редник
LSFC


Брой мнения : 58
Location : ЛЕВСКИ ТОВА Е БЪЛГАРИЯ

Левски или Цска - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Левски или Цска   Левски или Цска - Page 3 Icon_minitimeПон 23 Юни - 17:36:46

Кво общо има с темата кой с кви IP-та е влизал ?
Върнете се в началото Go down
http://www.lsfc.eu/forum/
Гост
Гост




Левски или Цска - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Левски или Цска   Левски или Цска - Page 3 Icon_minitimeВто 24 Юни - 16:50:38

Истината тука е една ...
Едва ли има други фанатични фенове като София-ЗАПАД с извинение приятел ...
Вие чуете ли цска и незнам какво ви става ...
Отделен е въпроса , че си прав и знаеш повече от историята на футбола...
За пореден път го повтарям на всеки цскар в този форум ...
Този клуб е пропаганда !!!
Не може 50 години да тровиш клубът тръгнал от нищото самоизградил се , изгонен от собственната си клубна база и накрая да твърдиш , че държава му е помогнала ...
Нагла постъпка от страна на Фен-Клуб цска ... Които за пореден път искат да докажат , това че държавата крепи този отбор ...
Пожелавам им на добра среща след няколко години със единсвенния отбор които никога не е излизал от Професионалната ни Българска група , а именно Левски София ...
Върнете се в началото Go down
LSFC
редник
редник
LSFC


Брой мнения : 58
Location : ЛЕВСКИ ТОВА Е БЪЛГАРИЯ

Левски или Цска - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Левски или Цска   Левски или Цска - Page 3 Icon_minitimeСря 25 Юни - 2:44:39

Е тва е цялата истина Smile повече нема кво да се спори по темата БКП и Левски София айде Приключваме,а за запад не говори! Better Look Around
Върнете се в началото Go down
http://www.lsfc.eu/forum/
мишката
старшина
старшина
мишката


Брой мнения : 151
Age : 30

Левски или Цска - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Левски или Цска   Левски или Цска - Page 3 Icon_minitimeСря 25 Юни - 9:26:50

molq va sofiq-zapad da ne se spomenava 6toto az li4no zam za kfo stava vapros i si imah problem sys nqkolko skinar4eta
Върнете се в началото Go down
LSFC
редник
редник
LSFC


Брой мнения : 58
Location : ЛЕВСКИ ТОВА Е БЪЛГАРИЯ

Левски или Цска - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Левски или Цска   Левски или Цска - Page 3 Icon_minitimeСря 25 Юни - 13:17:25

Мишката ти майче въобще не знаеш къде се намираш! Какви скинчета във София Запад видя ? Very Happy че аз до сега не съм ги виждал Very Happy
Върнете се в началото Go down
http://www.lsfc.eu/forum/
LSFC
редник
редник
LSFC


Брой мнения : 58
Location : ЛЕВСКИ ТОВА Е БЪЛГАРИЯ

Левски или Цска - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Левски или Цска   Левски или Цска - Page 3 Icon_minitimeСря 25 Юни - 18:47:34

Гаврата със (*СКА продължава!

Любопитно: Билети за футболна среща между ЦСКА и Скрита сила (Мъглево) се разпространяват в Смолян

25 юни 2008 | 15:29 | Агенция "Фокус"
Смолян. Билети за футболна среща между ЦСКА и Скрита сила (Мъглево) се разпространява в Смолян, предаде радио „Фокус” – Смолян. Билетите са червени на цвят и в тях е упоменато, че срещата ще се играе на 3 септември 2008 г. на стадион „Сашо Томов”. Освен това билетите имат сериен номер, ред и място. Не е ясно, кой е авторът им, но те могат да бъдат намерени по центъра на Смолян. Не е ясна също и точната им бройка и цена.
Здравко БЕШЕНДЖИЕВ
Върнете се в началото Go down
http://www.lsfc.eu/forum/
мишката
старшина
старшина
мишката


Брой мнения : 151
Age : 30

Левски или Цска - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Левски или Цска   Левски или Цска - Page 3 Icon_minitimeЧет 26 Юни - 11:25:40

LSFC написа:
Мишката ти майче въобще не знаеш къде се намираш! Какви скинчета във София Запад видя ? Very Happy че аз до сега не съм ги виждал Very Happy

bratle ne sym gi vijdala ma v skype me zapla6vaha 4e 6teli da izbiqt cqloto mi semeistvo t.n. ama razbraha 4e sym plemenica na 4enge i moga da zamese i mafiqta i svakomi e biv6 voenen taka 4e ne im se zanimava6e s men ama na zaplahi znam kak da otvyrna
Върнете се в началото Go down
LSFC
редник
редник
LSFC


Брой мнения : 58
Location : ЛЕВСКИ ТОВА Е БЪЛГАРИЯ

Левски или Цска - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Левски или Цска   Левски или Цска - Page 3 Icon_minitimeЧет 26 Юни - 21:16:23

Ти знаеш ли че първо човек от запад няма да те заплашва никога по интернет тва са някви малки гадни лапета дето се мислят за София-Запад така че не говори без да знаеш Smile
Върнете се в началото Go down
http://www.lsfc.eu/forum/
мишката
старшина
старшина
мишката


Брой мнения : 151
Age : 30

Левски или Цска - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Левски или Цска   Левски или Цска - Page 3 Icon_minitimeПет 27 Юни - 19:14:22

kat neznae6 nqkoi ne6ta ne se obajdai 6toto neznae6 po4ti ni6to 4ul si nqkfi minimalni ne6ta i kolkoto i sme6no da ti zvu4i znam mnogo pove4e za skinarite za mafiqta za 4engetata i voennite taka 4e ne se obajdai deto trebe i ne trebe
Върнете се в началото Go down
LSFC
редник
редник
LSFC


Брой мнения : 58
Location : ЛЕВСКИ ТОВА Е БЪЛГАРИЯ

Левски или Цска - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Левски или Цска   Левски или Цска - Page 3 Icon_minitimeСъб 28 Юни - 13:14:54

Когато излезеш от филма дето живееш пак можеш да ми спориш,младежта е на КАФЕВО!
Върнете се в началото Go down
http://www.lsfc.eu/forum/
мишката
старшина
старшина
мишката


Брой мнения : 151
Age : 30

Левски или Цска - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Левски или Цска   Левски или Цска - Page 3 Icon_minitimeСъб 28 Юни - 14:24:39

moje da kaje6 4e sym vyv film ga sym napu6ena ama sq ne sym taka 4e dryj si ezika zad zybkite i si trai
Върнете се в началото Go down
LSFC
редник
редник
LSFC


Брой мнения : 58
Location : ЛЕВСКИ ТОВА Е БЪЛГАРИЯ

Левски или Цска - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Левски или Цска   Левски или Цска - Page 3 Icon_minitimeНед 29 Юни - 3:36:59

Извинявайте Полицията Very Happy Laughing Laughing Laughing
Върнете се в началото Go down
http://www.lsfc.eu/forum/
мишката
старшина
старшина
мишката


Брой мнения : 151
Age : 30

Левски или Цска - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Левски или Цска   Левски или Цска - Page 3 Icon_minitimeНед 29 Юни - 7:15:33

oh mnogo ti e veselo mai qvno trqq ti kaja nqkoi ne6ta
1-vo znam za policiqta za6toto 4i4o mi be6e policai predi no po4ina
2-ro znam za voennite za6toto svakomi e biv6 voenen
a za mafiqta znam za6toto ba6ta mi se e zanimaval s tqh predi vreme toest predi da zamine za ispaniq sega se nadqvam da sa ti qsno pove4eto ne6ta
Върнете се в началото Go down
LSFC
редник
редник
LSFC


Брой мнения : 58
Location : ЛЕВСКИ ТОВА Е БЪЛГАРИЯ

Левски или Цска - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Левски или Цска   Левски или Цска - Page 3 Icon_minitimeНед 29 Юни - 15:44:54

И тва всичкото кво ме интересува,ама нали знаеш който много се хвали за такива работи е кръгла нула
Върнете се в началото Go down
http://www.lsfc.eu/forum/
masaaci
редник
редник
masaaci


Брой мнения : 21
Age : 32

Левски или Цска - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Левски или Цска   Левски или Цска - Page 3 Icon_minitimeНед 29 Юни - 22:23:18

Барселона е кви са тея ЦСКА,ЛЕВСКИ дет аз съм ги измислил Very Happy
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Левски или Цска - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Левски или Цска   Левски или Цска - Page 3 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Левски или Цска
Върнете се в началото 
Страница 3 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
PRO-CORE :: PROCORE :: PRO-CORE :: Нищо общо с CS-
Идете на: