PRO-CORE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PRO-CORE

Pro-Core стария и полезен форум.
 
PortalИндексГалерияПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Кой ви е любимият играч и защо?

Go down 
+5
n0z1
danko_kulev
FallOut
bRyAn
No Comment ...
9 posters
АвторСъобщение
Гост
Гост




Кой ви е любимият играч и защо? Empty
ПисанеЗаглавие: Кой ви е любимият играч и защо?   Кой ви е любимият играч и защо? Icon_minitimeПет 22 Фев - 13:59:06

.


Последната промяна е направена от XariZaX на Вто 23 Дек - 21:13:33; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
No Comment ...
редник
редник



Брой мнения : 6
Age : 33
Location : Bulgaria

Кой ви е любимият играч и защо? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой ви е любимият играч и защо?   Кой ви е любимият играч и защо? Icon_minitimeПет 22 Фев - 18:27:51

fnatic.f0restwOw~ The King of Kings king samo tva 6e kaja... Exclamation Exclamation Exclamation
Върнете се в началото Go down
bRyAn
старшина
старшина
bRyAn


Брой мнения : 260
Age : 31
Location : На края на Вселената

Кой ви е любимият играч и защо? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой ви е любимият играч и защо?   Кой ви е любимият играч и защо? Icon_minitimeСъб 23 Фев - 11:01:58

Харесвам целия team fnatic Cool Но най-много уважавам f0restwOw~ и dsn[tw](от fnatic).dsn[tw] като хване awp-то няма минаване silent

http://zazz.bg/play:d2f04b30

fnatic.dsn[tw] minimovie Cool
Върнете се в началото Go down
http://www.bangbros.com
FallOut
старшина
старшина
FallOut


Брой мнения : 255
Age : 103
Location : Black Sun Empire

Кой ви е любимият играч и защо? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой ви е любимият играч и защо?   Кой ви е любимият играч и защо? Icon_minitimeСъб 23 Фев - 18:16:02

Няам любим не съм такъв CS маняк цъкам колкото да си запълня деня така да го каа.Докато от начало като почнах ии си викам са секи ден ше цъкам аа уу ше стана про, аа са неам мерак да пусна и играта :'D
Върнете се в началото Go down
bRyAn
старшина
старшина
bRyAn


Брой мнения : 260
Age : 31
Location : На края на Вселената

Кой ви е любимият играч и защо? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой ви е любимият играч и защо?   Кой ви е любимият играч и защо? Icon_minitimeСъб 23 Фев - 20:15:43

Единствения ми проблем за CS е когато съм пуснал големите колони да слушам музика, като видя, че в Pro Core има 10 човека и като трябва да пускам малките колонки(не съм с слушалки). Wink И другият ми проблем е когато в CS вечер като сме се събрали започне да ми лагва. Evil or Very Mad Направо издивявам.
Върнете се в началото Go down
http://www.bangbros.com
Гост
Гост




Кой ви е любимият играч и защо? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой ви е любимият играч и защо?   Кой ви е любимият играч и защо? Icon_minitimeПет 21 Мар - 14:11:21

За мен Heaton & Mr.Ericsson (Fisker) си остават хората дали най много за тази игра! Равни нямаха на времето и двамата...
За нашенски звезди просто няма да забравя машини като 7eamplay,D3*.
Няма да забравя как отивам на тур с forg.4.inf и играем с d3* имаше един мъник който ни съсипваше сам въпреки това , че играеше кажи речи сам ... Фен ще съм му на малкия още дълго време
Върнете се в началото Go down
bRyAn
старшина
старшина
bRyAn


Брой мнения : 260
Age : 31
Location : На края на Вселената

Кой ви е любимият играч и защо? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой ви е любимият играч и защо?   Кой ви е любимият играч и защо? Icon_minitimeПет 21 Мар - 15:33:08

7r00p3R написа:
За мен Heaton & Mr.Ericsson (Fisker) си остават хората дали най много за тази игра! Равни нямаха на времето и двамата...
За нашенски звезди просто няма да забравя машини като 7eamplay,D3*.
Няма да забравя как отивам на тур с forg.4.inf и играем с d3* имаше един мъник който ни съсипваше сам въпреки това , че играеше кажи речи сам ... Фен ще съм му на малкия още дълго време

Ми да е живо и здраво тва дете Razz И м/у другото ти на турнир ли си бил бре ? affraid
Върнете се в началото Go down
http://www.bangbros.com
Гост
Гост




Кой ви е любимият играч и защо? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой ви е любимият играч и защо?   Кой ви е любимият играч и защо? Icon_minitimeПет 21 Мар - 17:07:04

.


Последната промяна е направена от XariZaX на Вто 23 Дек - 21:14:55; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
bRyAn
старшина
старшина
bRyAn


Брой мнения : 260
Age : 31
Location : На края на Вселената

Кой ви е любимият играч и защо? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой ви е любимият играч и защо?   Кой ви е любимият играч и защо? Icon_minitimeПет 21 Мар - 17:22:08

XariZaX написа:
И защо да не е ходил ... защо се учудваш и аз съм ходил на досата турнири преди ... друг е въпросът,че почти винаги се падахме versus чичките или айде "батките" от MK или сборка на някви стари Pro-та от Бургас и доста си зимахме Very Happy и все пак бяхме на по 14-15 години май Very Happy

А относно играчите ... XeqtR,HeatoN,kn0xville и още много лудаци,но това са основните за мен ... не се сещам за други в момента Wink

Е на 15 години да ходиш по турнири е много хубаво ако си започнал сериозно с cs.Виждали сме хора по турнира, който казват така
- Але Гоше как се влизаше?!
- Незнам, чакай ей сега ще попитам ония добрите.

Така, че не се учудвам за теб.
Върнете се в началото Go down
http://www.bangbros.com
Гост
Гост




Кой ви е любимият играч и защо? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой ви е любимият играч и защо?   Кой ви е любимият играч и защо? Icon_minitimeПет 21 Мар - 19:58:14

.


Последната промяна е направена от XariZaX на Вто 23 Дек - 21:16:31; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Кой ви е любимият играч и защо? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой ви е любимият играч и защо?   Кой ви е любимият играч и защо? Icon_minitimeПон 24 Мар - 11:32:45

До началото на 2004 ходихме редовно по турове ...
Не заради друго ами щото залата е на първия етаж в моят блог.
Отбори като d3,d3* съществуваха в такова време в което profy-тата бяха супер рядкост и беше голямо удоволствие да ги наблюдаваш !
Времена Браян във които си бил на около 10 може би 11 години ...
Били сме отборите на DooM и на Doom2 в тая заличка и удоволствието беше неуписуемо ...
Браян кво да ти кажа бро ...
Във по старите сървари може да се каже предшественици на този нещата бяха други , повече плеъри и мн повече меле там си проличаваше кой какъв е !
Чакалчета с "уши" винаги е имало и ще си има ...
Върнете се в началото Go down
bRyAn
старшина
старшина
bRyAn


Брой мнения : 260
Age : 31
Location : На края на Вселената

Кой ви е любимият играч и защо? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой ви е любимият играч и защо?   Кой ви е любимият играч и защо? Icon_minitimeПон 24 Мар - 13:52:13

7r00p3R написа:
До началото на 2004 ходихме редовно по турове ...
Не заради друго ами щото залата е на първия етаж в моят блог.
Отбори като d3,d3* съществуваха в такова време в което profy-тата бяха супер рядкост и беше голямо удоволствие да ги наблюдаваш !
Времена Браян във които си бил на около 10 може би 11 години ...
Били сме отборите на DooM и на Doom2 в тая заличка и удоволствието беше неуписуемо ...
Браян кво да ти кажа бро ...
Във по старите сървари може да се каже предшественици на този нещата бяха други , повече плеъри и мн повече меле там си проличаваше кой какъв е !
Чакалчета с "уши" винаги е имало и ще си има ...

Поздравление за всичко. Wink
Върнете се в началото Go down
http://www.bangbros.com
danko_kulev
редник
редник
danko_kulev


Брой мнения : 11
Age : 38

Кой ви е любимият играч и защо? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой ви е любимият играч и защо?   Кой ви е любимият играч и защо? Icon_minitimeВто 8 Апр - 6:14:29

bRyAn написа:
Харесвам целия team fnatic Cool Но най-много уважавам f0restwOw~ и dsn[tw](от fnatic).dsn[tw] като хване awp-то няма минаване silent

http://zazz.bg/play:d2f04b30

fnatic.dsn[tw] minimovie Cool



tez dvamata vese edno imat hackove be men mn sa svirepi uhahaha Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked affraid affraid affraid affraid affraid
Върнете се в началото Go down
bRyAn
старшина
старшина
bRyAn


Брой мнения : 260
Age : 31
Location : На края на Вселената

Кой ви е любимият играч и защо? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой ви е любимият играч и защо?   Кой ви е любимият играч и защо? Icon_minitimeВто 8 Апр - 6:20:42

хахаха! Да, все едно са с хакове, но не са. Wink
Върнете се в началото Go down
http://www.bangbros.com
n0z1
старшина
старшина
n0z1


Брой мнения : 157
Age : 31

Кой ви е любимият играч и защо? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой ви е любимият играч и защо?   Кой ви е любимият играч и защо? Icon_minitimeЧет 26 Юни - 14:31:33

Исака и анди - са ми лубимите играчи се като играя с тях ми е мн весело Smile не се нервя чак толкова Razz lol! lol!
Върнете се в началото Go down
masaaci
редник
редник
masaaci


Брой мнения : 21
Age : 32

Кой ви е любимият играч и защо? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой ви е любимият играч и защо?   Кой ви е любимият играч и защо? Icon_minitimeНед 29 Юни - 22:25:55

исака,асачката,сеп кефят ма щото са метал маняци Very Happy
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Кой ви е любимият играч и защо? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой ви е любимият играч и защо?   Кой ви е любимият играч и защо? Icon_minitimeПет 4 Юли - 7:23:36

masaaci написа:
исака,асачката,сеп кефят ма щото са метал маняци Very Happy
Novo 20 !!!
Asa4ke , Isa4ke vii verno li ste metal manqci ? :X
n0z1 obiden sym ti vypreki 4e i na men nqma da mi e priqtno da me razmazvat i byzikat cql den :PPP ...
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Кой ви е любимият играч и защо? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой ви е любимият играч и защо?   Кой ви е любимият играч и защо? Icon_minitimeПет 4 Юли - 7:39:10

7r00p3R написа:
masaaci написа:
исака,асачката,сеп кефят ма щото са метал маняци Very Happy
Novo 20 !!!
Asa4ke , Isa4ke vii verno li ste metal manqci ? :X
n0z1 obiden sym ti vypreki 4e i na men nqma da mi e priqtno da me razmazvat i byzikat cql den :PPP ...

Вервай ми аз по-изненадана и от тебе,ама щом е за спорта,ако трябва и метал ще слушаме Laughing
Върнете се в началото Go down
rememberthename
редник
редник
rememberthename


Брой мнения : 3

Кой ви е любимият играч и защо? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой ви е любимият играч и защо?   Кой ви е любимият играч и защо? Icon_minitimeСъб 1 Ное - 14:01:18

за мен най-добрия играч е sp1t_f1re изпалнил сам се с него макар че сигурно си няма понятие кой съм 1 си спомням как че петя разказваше че я учил да играе аз много бих искал да да сме (близки) Embarassed за да ме научи как да играя не сам виждал човек който да играя с ак повече от него а другия ми лубим е смеххх макар че с него преди 2-3 дни ме банна но това е отделен въпрос бих искал да ме научи а играя с авп защото съм гола вода... pig за мене това те са и исака (накаде без него) Very Happy
Върнете се в началото Go down
мишката
старшина
старшина
мишката


Брой мнения : 151
Age : 30

Кой ви е любимият играч и защо? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой ви е любимият играч и защо?   Кой ви е любимият играч и защо? Icon_minitimeНед 2 Ное - 16:56:29

be men si4ki me kefqt vinagi e zabavno sys vsi4ki e se pak boko isaka,faskata i o6te nqkoi ludaci sa v predni klasacii kato lubimci no iny4e si4ki kefqt mnoo lol! lol! lol! lol! lol!
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Кой ви е любимият играч и защо? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой ви е любимият играч и защо?   Кой ви е любимият играч и защо? Icon_minitimeВто 11 Ное - 14:22:21

В този сървър наистина има много играчи ,които са много добри.Изобщо качеството на играта тук е поне на две нива над това в повечето сървъри в България.Доста честичко се случва някое надъхано "про" да влезе,да отнесе боя и да почне да се чуди ,що в оня другия сървър е номер едно,а в procore е на опашката...Та в този ред на мисли аз имам много любими играчи тук.Всички админи например.И играчи като aRm и неговите хора от 5L*.А ако трябва да изброявам имена това ще са IsaaCi,Sp1t_F1r3 и 7r00p3R.
Върнете се в началото Go down
BOKO&4OKO
редник
редник
BOKO&4OKO


Брой мнения : 44

Кой ви е любимият играч и защо? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой ви е любимият играч и защо?   Кой ви е любимият играч и защо? Icon_minitimeВто 11 Ное - 20:16:59

Не мога да кажа със сигурност кой ми е любим но... покрай турнира който спретнахме в про-коре се запознах (по скайп) с много хора които мога да кажа че са добри но аз за себе си съм убеден че няма по добра и по голяма ЛАМЯ С ПЕТ ГЛАВИ от моя милост,а вси4ко друго е въпрос на гледна точка cheers cheers cheers
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Кой ви е любимият играч и защо? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой ви е любимият играч и защо?   Кой ви е любимият играч и защо? Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Кой ви е любимият играч и защо?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
PRO-CORE :: PROCORE :: PRO-CORE :: КЛАСАЦИИТЕ НА PROCORE-
Идете на: