PRO-CORE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PRO-CORE

Pro-Core стария и полезен форум.
 
PortalИндексГалерияПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Тренирате ли някакъв спорт?

Go down 
+4
aRm
bRyAn
IsaaCi
z3vs
8 posters
АвторСъобщение
z3vs
редник
редник



Брой мнения : 1
Location : Nowhere

Тренирате ли някакъв спорт? Empty
ПисанеЗаглавие: Тренирате ли някакъв спорт?   Тренирате ли някакъв спорт? Icon_minitimeЧет 1 Май - 13:31:20

Тренирах футбол,но се отказах.
Върнете се в началото Go down
IsaaCi
Admin
IsaaCi


Брой мнения : 281
Age : 50
Location : Бургас

Тренирате ли някакъв спорт? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренирате ли някакъв спорт?   Тренирате ли някакъв спорт? Icon_minitimeВто 6 Май - 21:27:42

Дърт съм вече да тренирам нещо по сериозно,но иначе съм тренирал какво ли не tongue например 4 години класическа борба,3 години народни танци affraid 5-6 години брейк танци,1-2 години тенис на маса, 2 години футбол.


Последната промяна е направена от IsaaCi на Вто 6 Май - 23:08:54; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
https://procore.bulgarianforum.net
Гост
Гост




Тренирате ли някакъв спорт? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренирате ли някакъв спорт?   Тренирате ли някакъв спорт? Icon_minitimeВто 6 Май - 22:46:30

-


Последната промяна е направена от XariZaX на Сря 24 Дек - 0:08:28; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
bRyAn
старшина
старшина
bRyAn


Брой мнения : 260
Age : 31
Location : На края на Вселената

Тренирате ли някакъв спорт? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренирате ли някакъв спорт?   Тренирате ли някакъв спорт? Icon_minitimeСря 7 Май - 6:23:21

Не пия...не пуша...по жени не ходя... само CS играя.. AXXAAXAXXAXAAXAXXAAXAXXAXAXAAXAXAXXAXAXAXAXAXAXAXAX
Върнете се в началото Go down
http://www.bangbros.com
Гост
Гост




Тренирате ли някакъв спорт? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренирате ли някакъв спорт?   Тренирате ли някакъв спорт? Icon_minitimeЧет 8 Май - 10:57:08

Когато бях лудо-младо тренирах бойни спортове,сега вече тихи и кротки e-sports Laughing
Върнете се в началото Go down
aRm
редник
редник
aRm


Брой мнения : 6
Age : 34
Location : Sf city

Тренирате ли някакъв спорт? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренирате ли някакъв спорт?   Тренирате ли някакъв спорт? Icon_minitimeПон 12 Май - 2:47:52

Оп оп Карате , по-късно канадска борба и сега ЦС Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Върнете се в началото Go down
http://tonyj.data.bg
Pernament!?!
редник
редник
Pernament!?!


Брой мнения : 87

Тренирате ли някакъв спорт? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренирате ли някакъв спорт?   Тренирате ли някакъв спорт? Icon_minitimeВто 13 Май - 14:50:18

XariZaX написа:
Значи Исак може направим едно спарингче,а после да потанцуваме на Lil John или Lil Wayne Very Happy

Аз като малък тренирах футбол,но стадионът беше далеч и играехме само мачове(нещо,което правихме непрекъснато в махалата) и не видях смисъл и спрях.После с дядо ми - шах ... няколко турнира(нищо сериозно)
5 години танцувам всякакви танци в училище.После дойде страстта ми към бойните изкуства... известно време kyokushin и малко thai-box,но сега съм абитуриент и нямам време много за трениране освен зала и бягане Smile

ПРЕЗ ПОВЕЧЕТО ВРЕМЕ ТРЕНИРАМ Counter-Strike ZAXAXXA ... ТОВА НЕ ГО ЗНАЕХТЕ ЗА МЕН,НАЛИИИИИ ???? xD


Един изрод от стария ми клас Very Happy тренираше карате КИОКУШИН и аз секи ден му са смеих , тая дума ми е мн смешна Very Happy . OnlY Basketboll Very Happy .
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Тренирате ли някакъв спорт? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренирате ли някакъв спорт?   Тренирате ли някакъв спорт? Icon_minitimeЧет 15 Май - 20:35:01


<BLOCKQUOTE id=19a6b16e>
Футбол , Волейбол , Бокс общо взето около 6 месеца съм се задържал най много и то най вече в бокса ...
Фитнеса не го зачитам към спорта щото е прекалено неблагодарен Cool .
Кумирите ми във всеки един от тея спортове са изявени Smile ...
Футбола - Габриел Батистута , Франк Лампард.
Волейбол - ми наще национали и най вече Казийски и Владо Николов.
Бокс - Рой Джоунс Джуниър , Боб Саап , MиркоКрокоп (MircoCropCop)

</BLOCKQUOTE>
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Тренирате ли някакъв спорт? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренирате ли някакъв спорт?   Тренирате ли някакъв спорт? Icon_minitimeПет 16 Май - 13:43:34

-


Последната промяна е направена от XariZaX на Сря 24 Дек - 0:09:51; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Тренирате ли някакъв спорт? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренирате ли някакъв спорт?   Тренирате ли някакъв спорт? Icon_minitimeВто 20 Май - 20:28:23


<BLOCKQUOTE id=24ac17c2>
XariZaX написа:
Roy Jones Jr. - Can't Be Touched.mp3 Smile и аз ги следя K-1,UFC и т.н най-интересни са ми старите (черно-белите) боксови мачове Smile

А колкото до смеха към kyokushin-а ... зависи на кой си се смеел,не всички каратисти сме спокойни (неагресивни) извън залата Smile
Мда добра песничка ...
Въпреки , че ако беше римата му като юмруците му равен нямаше да има Smile ...
Относно черно-белите мачове гледал съм 10тина ...
Не ми харесват , честно да ти кажа, никакво шоу (освен Али и Баер), тълпата е по невъздържана и други малки подробности ...
При въпросния Roy , обаче няма мач без да гаври противника ...
</BLOCKQUOTE>
Върнете се в началото Go down
antverpeN^
редник
редник
antverpeN^


Брой мнения : 13

Тренирате ли някакъв спорт? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренирате ли някакъв спорт?   Тренирате ли някакъв спорт? Icon_minitimeСря 21 Май - 14:07:37

Волейбол - 4 години и ми умръзна
Фитнес - 1 година

Very Happy
Върнете се в началото Go down
b1g*s7a|-|
редник
редник
b1g*s7a|-|


Брой мнения : 27
Age : 27
Location : byrgas

Тренирате ли някакъв спорт? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренирате ли някакъв спорт?   Тренирате ли някакъв спорт? Icon_minitimeЧет 28 Авг - 21:04:33

футб0л Smile Smile Smile Smile Smile Smile
Върнете се в началото Go down
MOVE---
редник
редник



Брой мнения : 83

Тренирате ли някакъв спорт? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренирате ли някакъв спорт?   Тренирате ли някакъв спорт? Icon_minitimeПет 19 Сеп - 20:07:25

fitness
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Тренирате ли някакъв спорт? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренирате ли някакъв спорт?   Тренирате ли някакъв спорт? Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Тренирате ли някакъв спорт?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
PRO-CORE :: PROCORE :: PRO-CORE :: Нищо общо с CS-
Идете на: