PRO-CORE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PRO-CORE

Pro-Core стария и полезен форум.
 
PortalИндексГалерияПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Кога за първи път се влюбихте?(ако сте се влюбвали)

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
IsaaCi
Admin
IsaaCi


Брой мнения : 281
Age : 50
Location : Бургас

Кога за първи път се влюбихте?(ако сте се влюбвали) Empty
ПисанеЗаглавие: Кога за първи път се влюбихте?(ако сте се влюбвали)   Кога за първи път се влюбихте?(ако сте се влюбвали) Icon_minitimeПет 16 Май - 22:05:21

Аз бях на 14 когато се влюбих за първи път в момиче от съседния блок.Що безсънни нощи бяха Wink ньях ньах.
Върнете се в началото Go down
https://procore.bulgarianforum.net
bRyAn
старшина
старшина
bRyAn


Брой мнения : 260
Age : 31
Location : На края на Вселената

Кога за първи път се влюбихте?(ако сте се влюбвали) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кога за първи път се влюбихте?(ако сте се влюбвали)   Кога за първи път се влюбихте?(ако сте се влюбвали) Icon_minitimeПет 16 Май - 22:44:35

За първи път се влюбих когато бях в 6 клас...на една екскурзия с съучениците си. : ]
Върнете се в началото Go down
http://www.bangbros.com
Pernament!?!
редник
редник
Pernament!?!


Брой мнения : 87

Кога за първи път се влюбихте?(ако сте се влюбвали) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кога за първи път се влюбихте?(ако сте се влюбвали)   Кога за първи път се влюбихте?(ако сте се влюбвали) Icon_minitimeСъб 17 Май - 7:28:53

bRyAn написа:
За първи път се влюбих когато бях в 6 клас...на една екскурзия с съучениците си. : ]

Bryan всяка седмица се влюбва , с него не се занимавайте . Още преди 1 месец пак беше са влюбил вав една хърба Very Happy Very Happy , яко релефно тяло Very Happy , както и да е да не коментираме Very Happy . Думата любов до 18 години според мене е лапешка история , за мене истината е хфащаш я за г*за и на 6-та скорост я почваш . Smile
Върнете се в началото Go down
bRyAn
старшина
старшина
bRyAn


Брой мнения : 260
Age : 31
Location : На края на Вселената

Кога за първи път се влюбихте?(ако сте се влюбвали) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кога за първи път се влюбихте?(ако сте се влюбвали)   Кога за първи път се влюбихте?(ако сте се влюбвали) Icon_minitimeСъб 17 Май - 8:15:47

RSMtw написа:
bRyAn написа:
За първи път се влюбих когато бях в 6 клас...на една екскурзия с съучениците си. : ]

Bryan всяка седмица се влюбва , с него не се занимавайте . Още преди 1 месец пак беше са влюбил вав една хърба Very Happy Very Happy , яко релефно тяло Very Happy , както и да е да не коментираме Very Happy . Думата любов до 18 години според мене е лапешка история , за мене истината е хфащаш я за г*за и на 6-та скорост я почваш . Smile

С мен недей да спориш, защото те знам, че до сега приятелка си нямал АХХААХАХАХАХАХАХАААААХААХХААХАХАХХААХХА lol! Пък и те сега ходят с Владо от нашия клас. bounce
Върнете се в началото Go down
http://www.bangbros.com
Гост
Гост




Кога за първи път се влюбихте?(ако сте се влюбвали) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кога за първи път се влюбихте?(ако сте се влюбвали)   Кога за първи път се влюбихте?(ако сте се влюбвали) Icon_minitimeСъб 17 Май - 9:23:06

Между 12-тата и 15-тата си година в общи линии се влюбвах през ден(ако това може да се нарече влюбване ама тогава си вярвах) .След 15 един човек поукроти страстната ми влюбчива натура и насочи всичката ми енергия и чувства само в една посока-към себе си.Първото ми гадже беше в четвърти клас(съученик).А с последното от осми клас все още съм Shocked .Тва е в общи линии за моя любовен живот.
Върнете се в началото Go down
мишката
старшина
старшина
мишката


Брой мнения : 151
Age : 30

Кога за първи път се влюбихте?(ако сте се влюбвали) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кога за първи път се влюбихте?(ако сте се влюбвали)   Кога за първи път се влюбихте?(ако сте се влюбвали) Icon_minitimeСъб 17 Май - 9:38:03

ми аз на 13 се влюбих и то доста силно и тая тема ми е малко болезнена че преди около месец се разделих с приятеля ми дето бях 1 година и нещо
Върнете се в началото Go down
Pernament!?!
редник
редник
Pernament!?!


Брой мнения : 87

Кога за първи път се влюбихте?(ако сте се влюбвали) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кога за първи път се влюбихте?(ако сте се влюбвали)   Кога за първи път се влюбихте?(ако сте се влюбвали) Icon_minitimeСъб 17 Май - 9:42:53

bRyAn написа:
RSMtw написа:
bRyAn написа:
За първи път се влюбих когато бях в 6 клас...на една екскурзия с съучениците си. : ]

Bryan всяка седмица се влюбва , с него не се занимавайте . Още преди 1 месец пак беше са влюбил вав една хърба Very Happy Very Happy , яко релефно тяло Very Happy , както и да е да не коментираме Very Happy . Думата любов до 18 години според мене е лапешка история , за мене истината е хфащаш я за г*за и на 6-та скорост я почваш . Smile

С мен недей да спориш, защото те знам, че до сега приятелка си нямал АХХААХАХАХАХАХАХАААААХААХХААХАХАХХААХХА lol! Пък и те сега ходят с Владо от нашия клас. bounce

Абе брат от каде знаеш , че сам нямал приятелка о_O , и ше ти кажа оная Яница релефа е мн. грозна брат , по добре да нямам приятелка отколкото сас нея ... king
Върнете се в началото Go down
bRyAn
старшина
старшина
bRyAn


Брой мнения : 260
Age : 31
Location : На края на Вселената

Кога за първи път се влюбихте?(ако сте се влюбвали) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кога за първи път се влюбихте?(ако сте се влюбвали)   Кога за първи път се влюбихте?(ако сте се влюбвали) Icon_minitimeСъб 17 Май - 11:08:02

Знам, че си нямал...от 8 години сме в един клас ! Твой избор... Wink
Върнете се в началото Go down
http://www.bangbros.com
Pernament!?!
редник
редник
Pernament!?!


Брой мнения : 87

Кога за първи път се влюбихте?(ако сте се влюбвали) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кога за първи път се влюбихте?(ако сте се влюбвали)   Кога за първи път се влюбихте?(ако сте се влюбвали) Icon_minitimeСъб 17 Май - 12:23:32

bRyAn написа:
Знам, че си нямал...от 8 години сме в един клас ! Твой избор... Wink

Ха аз до 6-ти клас сас тебе нищо не сам си приказвал е .. аз дето се вика до 6-ти клас не ти знаех името ти ми приказваш за гаджета cyclops .
Върнете се в началото Go down
bRyAn
старшина
старшина
bRyAn


Брой мнения : 260
Age : 31
Location : На края на Вселената

Кога за първи път се влюбихте?(ако сте се влюбвали) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кога за първи път се влюбихте?(ако сте се влюбвали)   Кога за първи път се влюбихте?(ако сте се влюбвали) Icon_minitimeСъб 17 Май - 12:40:32

RSMtw написа:
bRyAn написа:
Знам, че си нямал...от 8 години сме в един клас ! Твой избор... Wink

Ха аз до 6-ти клас сас тебе нищо не сам си приказвал е .. аз дето се вика до 6-ти клас не ти знаех името ти ми приказваш за гаджета cyclops .

хахахахахах.. Ти не, но аз да!! lol!
Върнете се в началото Go down
http://www.bangbros.com
Гост
Гост




Кога за първи път се влюбихте?(ако сте се влюбвали) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кога за първи път се влюбихте?(ако сте се влюбвали)   Кога за първи път се влюбихте?(ако сте се влюбвали) Icon_minitimeСъб 17 Май - 14:28:29

.


Последната промяна е направена от XariZaX на Вто 23 Дек - 23:48:45; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
bRyAn
старшина
старшина
bRyAn


Брой мнения : 260
Age : 31
Location : На края на Вселената

Кога за първи път се влюбихте?(ако сте се влюбвали) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кога за първи път се влюбихте?(ако сте се влюбвали)   Кога за първи път се влюбихте?(ако сте се влюбвали) Icon_minitimeСъб 17 Май - 15:28:48

XariZaX написа:
Имал съм 5-6 приятелки,но съм се влюбвал само веднъж като бях на 16 1/2 Very Happy ,но момичето не ми стана приятелка .... явно много пресилих нещата Sad .... абе,много заплетени истории ... по-добре да не задълбочавам,защото любимият ми сериал "Дърозост и красота" ряша да яде Very Happy както се казва Smile

хахахаха и аз така, толкова момичета 3-4 приятелки Sad
Върнете се в началото Go down
http://www.bangbros.com
Гост
Гост




Кога за първи път се влюбихте?(ако сте се влюбвали) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кога за първи път се влюбихте?(ако сте се влюбвали)   Кога за първи път се влюбихте?(ако сте се влюбвали) Icon_minitimeСъб 17 Май - 21:20:02

.


Последната промяна е направена от XariZaX на Вто 23 Дек - 23:51:19; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
bRyAn
старшина
старшина
bRyAn


Брой мнения : 260
Age : 31
Location : На края на Вселената

Кога за първи път се влюбихте?(ако сте се влюбвали) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кога за първи път се влюбихте?(ако сте се влюбвали)   Кога за първи път се влюбихте?(ако сте се влюбвали) Icon_minitimeСъб 17 Май - 21:57:23

XariZaX написа:
То не е важно колко приятелки .. важното е да попаднеш на свястна и да се влюбиш и да ти отвърнат Wink ПИТАЙ БАТКА СИ ... ЩЕ ТИ КАЖА zaxaha

XAXAAXAXXAAXXAXAXAXAXAXAAXAXXAXAXAXAAXAX
Върнете се в началото Go down
http://www.bangbros.com
Гост
Гост




Кога за първи път се влюбихте?(ако сте се влюбвали) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кога за първи път се влюбихте?(ако сте се влюбвали)   Кога за първи път се влюбихте?(ако сте се влюбвали) Icon_minitimeСъб 17 Май - 22:14:07

-


Последната промяна е направена от XariZaX на Вто 23 Дек - 23:54:00; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
bRyAn
старшина
старшина
bRyAn


Брой мнения : 260
Age : 31
Location : На края на Вселената

Кога за първи път се влюбихте?(ако сте се влюбвали) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кога за първи път се влюбихте?(ако сте се влюбвали)   Кога за първи път се влюбихте?(ако сте се влюбвали) Icon_minitimeСъб 17 Май - 22:14:53

XariZaX написа:
Плюс това нека първо формулираме какво точно значи "приятелка" все пак за мен значи едно,а за друг 100% друго... момиче,с което си излизал,флиртувал,натискал... момиче,с което си спал за бройката .... или ...... Smile

Точно! Laughing
Върнете се в началото Go down
http://www.bangbros.com
Гост
Гост




Кога за първи път се влюбихте?(ако сте се влюбвали) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кога за първи път се влюбихте?(ако сте се влюбвали)   Кога за първи път се влюбихте?(ако сте се влюбвали) Icon_minitimeВто 20 Май - 19:50:15

Молим ви , дайте едно определение за любов .
Ако е чувството , че всичко си е там където трябва май съм влюбен през ден ...
huhhh

Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Кога за първи път се влюбихте?(ако сте се влюбвали) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кога за първи път се влюбихте?(ако сте се влюбвали)   Кога за първи път се влюбихте?(ако сте се влюбвали) Icon_minitimeВто 20 Май - 21:25:17

.


Последната промяна е направена от XariZaX на Вто 23 Дек - 23:55:49; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Кога за първи път се влюбихте?(ако сте се влюбвали) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кога за първи път се влюбихте?(ако сте се влюбвали)   Кога за първи път се влюбихте?(ако сте се влюбвали) Icon_minitimeЧет 9 Окт - 9:42:38

Ето една интересна статийка за любовта,която може би ще е интересна и на вас Wink
Съществува ли формула на любовта?
Какво е любовта? Има ли любов от пръв поглед? Защо на едни им върви и те, срещнали се веднъж, после нито веднъж не са съжалили за това, а чувството на други изчезва някъде след първата физическа близост? И изобщо има ли я любовта? Поети, писатели, философи вече няколко века не могат да стигнат до единно мнение. Което е и разбираемо: "Колкото хора, толкова и любови". Докато учените за сметка на това имат свое напълно определено и научно обосновано мнение. Затова може да се каже, че са извели универсална за всички "формула на любовта".

Американската психоложка Хелен Фишер изследвала дейността на човешкия мозък в момент на "нежна страст". При това, не в момента непосредствено преди половия контакт, а именно в процеса на влюбеност, увлечение, любов, наричайте го, както искате. Тоест, има се предвид нещо разтеглено във времето. Ще попитате какво общо има това с мозъка. Ето че има! Оказва се, че състоянието на влюбеност, отговаря на напълно определени химически реакции и излъчвания, които се поддават на съвременните методи на сканиране. Именно тези процеси активизират мозъка ни в момента, когато ние изведнъж обръщаме внимание на това какви необикновени очи има момчето, което седи отсреща или на това, колко заразително се смее ето онази девойка. И може колкото си искате да говорите за "стрелата на Амур" или за любовта от пръв поглед, чиято съдба решава някой там на небето, но решаваща роля тук играе нашият мозък, нашият организъм. Това е научно доказан факт и от него не можеш да се скриеш никъде. И последствията могат да бъдат най-непредсказуеми: вие можете след час да забравите за предмета на вашата "мозъчна активност", а може и още половин живот да го сънувате.

Американските психолози, заели се плътно с този въпрос, са стигнали до извода, че състоянието на любовта се дели на три стадии: въжделение, страстно увлечение и привързаност. При това, всеки от тези стадии може, колкото и печално да е това, да се окаже и последен.
Първият стадий е въжделението. Е, това състояние е пряко свързано със сексуалното възбуждане, с потребността на организма от секс. И той продължава от няколко часа до няколко дни - докато не се смени хормоналният фон, докато организмът не "засити" своята сексуална жажда. На този стадий, май само романтичните и неопитни тийнейджъри или девойки, възпитани със сапунените сериали, където принцът идва на бял кон изведнъж и за цял живот, са способни да оценяват своето състояние като "любов до гроб". По-опитните особи, като правило рядко грешат по този повод. Нещо повече, много млади хора, не достигнали още съзнателния избор на един постоянен партньор, зациклят на първия етап, без да се стремят към останалите. А защо им е? Остротата на усещанията са налице на 100 процента, разнообразието от впечатления - също, а "силните страдания", ако ги обземат, то е само до момента на първото (второ, трето), съвсем конкретно физическо разтоварване.
Ако на този етап още не сте "скъсали" и сте напълно доволни един от друг, то настъпва вторият стадий на любовта - страстното увлечение. Това вече е по-сериозно! И продължава този стадий доста по-дълго (учените смятат - от 2 до 12 месеца). Да се говори за "трезв ум и здрав разум" в състоянието на влюбеност, е абсолютно невъзможно. Ето как Хелен Фишер го описва:
"Страстното увлечение представлява само по себе си стадият, на който другата личност не напуска главата ви нито денем, нито нощем и вие не можете да се освободите от нея с усилие на волята. Вашият мозък е съсредоточен върху положителните качества на любимия човек и игнорира всички отрицателни". Това познато ли ви е? Именно в това състояние повечето влюбени до двадесет и пет години вземат жизнено важното решение "да живеят заедно дълго и щастливо и да умрат в един и същи ден". И, както вие сами разбирате, много от тях грешат, тъй като желанието да бъдат заедно в много голяма степен се диктува от все същите злощастни "химически изменения в организма": човек в най-прекия смисъл на думата се намира в еуфория.

Най-мощният химически допинг допамин, предизвиква чувстото на щастие, фенилетиламин усилива възбудата, серотонинът задържа вашите емоции в състояние на постоянен подем, норадреналинът създава усещането за всемогъщество. Е, как ви се харесва святото чувство на неземна любов, хладнокръвно разложено от досадните учени на съставащите го химически съединения? Можете да възразявате колкото си искате против подобна трактовка, но фактът си остава факт: с такава доза, никакви разумни доводи не ви действат. Между другото, Наполеон (явно не може да не се признае, че е бил умен), предлагал да се въведе закон, според който да се забранява на всички да встъпят в брак, ако се познават по-малко от половин година. А съвременните учени, подкрепящи "химическата формула на любовта", смятат, че тази граница е явно занижена.
Интересно е, че в женския организъм тестостеронът, наркотикът, затъмняващ съзнанието на човека, се съдържа 20 пъти по-малко, отколкото в мъжкия. Дали това е добре или зле - ето ви информация за размисъл.
Но рано или късно настъпва третият стадий на привързаност. Това е своеобразен изпит дали сте сгрешили, намирайки се в еуфория, или не. Именно този стадий американските психолози и предлагат за се смята за истинската любов, дадена ни действително за цял живот. Двамата щастливци сега не се занимават да правят любов от сутринта до вечерта и вече се появява време да поговорят и просто внимателно да погледнат един на друг. На преден план излизат съвсем други качества на партньора. И тук, уви, разочарованието може да настъпи много бързо. Нерядко именно в този момент мъжът бива осенен от мъдрата мисъл: "И какво толкова намерих в нея?", а жената започва да разбира, какво е имала пердвид майка й, когато й е казвала: "Не прави това".

Остава ни обаче само да обвиняваме опиянения от химическите реакции организъм, но от това едва ли ще ни стане по-леко. И все пак, справедливо е да признаем, че се срещат двойки, на които наистина им е провървяло: на тях продължава да им е добре заедно, те имат какво да си кажат един на друг, на много неща гледат по един и същ начин, а дори когато спорят, в споровете им се ражда истината, а не разочарование и сексът се явява логично продължение на близостта на две личности. Такава двойка може с пълно право да каже, че техният съюз е бил не само просто реакция на биохимическото избухване в организма им.

Ето такава е "химическата формула на любовта". С нея можете да не се съгласите, можете да спорите по нея - кой както му се харесва. Това тук са само "голи" научни факти, без претенции за авторски коментар.



В любовта е като на война: лесно започва, трудно свършва, невъзможно е да я забравиш!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Кога за първи път се влюбихте?(ако сте се влюбвали) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кога за първи път се влюбихте?(ако сте се влюбвали)   Кога за първи път се влюбихте?(ако сте се влюбвали) Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Кога за първи път се влюбихте?(ако сте се влюбвали)
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
PRO-CORE :: PROCORE :: PRO-CORE :: Нищо общо с CS-
Идете на: