PRO-CORE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PRO-CORE

Pro-Core стария и полезен форум.
 
PortalИндексГалерияПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Добри уеници ли сте (били)?

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
IsaaCi
Admin
IsaaCi


Брой мнения : 281
Age : 50
Location : Бургас

Добри уеници ли сте (били)? Empty
ПисанеЗаглавие: Добри уеници ли сте (били)?   Добри уеници ли сте (били)? Icon_minitimeПет 16 Май - 22:08:16

Искам на всички бележниците тука study Laughing Аз лично бях средна хубост около 4-4.50 среден успех(добре че бяха физическо,трудово и пеене ) Twisted Evil
Върнете се в началото Go down
https://procore.bulgarianforum.net
Pernament!?!
редник
редник
Pernament!?!


Брой мнения : 87

Добри уеници ли сте (били)? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Добри уеници ли сте (били)?   Добри уеници ли сте (били)? Icon_minitimeСъб 17 Май - 7:21:18

Хахахахахахахахахахахаха аз до 4-ти клас бях 6 Cool . Обаче след 4-ти клас станах 5 . Very Happy
Върнете се в началото Go down
bRyAn
старшина
старшина
bRyAn


Брой мнения : 260
Age : 31
Location : На края на Вселената

Добри уеници ли сте (били)? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Добри уеници ли сте (били)?   Добри уеници ли сте (били)? Icon_minitimeСъб 17 Май - 8:17:44

RSMtw написа:
Хахахахахахахахахахахаха аз до 4-ти клас бях 6 Cool . Обаче след 4-ти клас станах 5 . Very Happy

6 клас ми е любимия!! бях с 13 двойки за първия срок и се молих за 3 накрая на годината Sad
Върнете се в началото Go down
http://www.bangbros.com
Гост
Гост




Добри уеници ли сте (били)? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Добри уеници ли сте (били)?   Добри уеници ли сте (били)? Icon_minitimeСъб 17 Май - 9:15:42

Ем може да се каже че бях добра ученичка,но далеч не съм била от примерните.Имах сериозен проблем с откриването на пътя към училището.Завърших с 5,87 успех и повече 250 отсъствия извинени и неизвени cyclops
Върнете се в началото Go down
мишката
старшина
старшина
мишката


Брой мнения : 151
Age : 30

Добри уеници ли сте (били)? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Добри уеници ли сте (били)?   Добри уеници ли сте (били)? Icon_minitimeСъб 17 Май - 9:29:10

а како петя ти си добре аз дали и 5 ше имам тая година че се изложих ного а за отсъствия да не говорим 382 извинени и 45 неизвинени нещо си бъркам пътя до даскало ама и малко ли са ме гонили от час Very Happy
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Добри уеници ли сте (били)? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Добри уеници ли сте (били)?   Добри уеници ли сте (били)? Icon_minitimeВто 20 Май - 19:58:19

Брех , брех Петя ще се окаже от нашите ...
7клас първи срок 2.48(12 двойки) годишно 4.28 (без двойки) 313 неизвинени отсъствия ...
8клас излязох със 3.13 и 180 отсъствия ...
12клас май беше 5.12 (not sure) ...
Важното е да разберете със време какво искате от живота ...
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Добри уеници ли сте (били)? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Добри уеници ли сте (били)?   Добри уеници ли сте (били)? Icon_minitimeВто 20 Май - 21:40:37

.


Последната промяна е направена от XariZaX на Вто 23 Дек - 23:48:18; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
antverpeN^
редник
редник
antverpeN^


Брой мнения : 13

Добри уеници ли сте (били)? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Добри уеници ли сте (били)?   Добри уеници ли сте (били)? Icon_minitimeСря 21 Май - 13:57:11

Абе 3-ката е най добрата оценка !(Нито е 2ка да оставаш нито е 5-6 да се радваш) Very Happy
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Добри уеници ли сте (били)? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Добри уеници ли сте (били)?   Добри уеници ли сте (били)? Icon_minitimeСря 21 Май - 20:03:33

-


Последната промяна е направена от XariZaX на Вто 23 Дек - 23:53:08; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Pernament!?!
редник
редник
Pernament!?!


Брой мнения : 87

Добри уеници ли сте (били)? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Добри уеници ли сте (били)?   Добри уеници ли сте (били)? Icon_minitimeСря 21 Май - 20:08:40

bRyAn написа:
RSMtw написа:
Хахахахахахахахахахахаха аз до 4-ти клас бях 6 Cool . Обаче след 4-ти клас станах 5 . Very Happy

6 клас ми е любимия!! бях с 13 двойки за първия срок и се молих за 3 накрая на годината Sad

Хубу , че седна до мене и са опраи . Cool Very Happy Cool Very Happy
Върнете се в началото Go down
bRyAn
старшина
старшина
bRyAn


Брой мнения : 260
Age : 31
Location : На края на Вселената

Добри уеници ли сте (били)? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Добри уеници ли сте (били)?   Добри уеници ли сте (били)? Icon_minitimeСря 21 Май - 20:14:08

GlocK[o_O] написа:
bRyAn написа:
RSMtw написа:
Хахахахахахахахахахахаха аз до 4-ти клас бях 6 Cool . Обаче след 4-ти клас станах 5 . Very Happy

6 клас ми е любимия!! бях с 13 двойки за първия срок и се молих за 3 накрая на годината Sad

Хубу , че седна до мене и са опраи . Cool Very Happy Cool Very Happy

Нали знаеш, кой как се уредил : D
Върнете се в началото Go down
http://www.bangbros.com
Гост
Гост




Добри уеници ли сте (били)? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Добри уеници ли сте (били)?   Добри уеници ли сте (били)? Icon_minitimeСря 21 Май - 21:45:26

-


Последната промяна е направена от XariZaX на Вто 23 Дек - 23:53:38; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
bRyAn
старшина
старшина
bRyAn


Брой мнения : 260
Age : 31
Location : На края на Вселената

Добри уеници ли сте (били)? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Добри уеници ли сте (били)?   Добри уеници ли сте (били)? Icon_minitimeСря 21 Май - 21:46:45

XariZaX написа:
Като каза това със сядането ... аз седя до едно момче,което знае супер много работи по география,а на контролните преписвам от него и аз имам 6,а той 4 , 4.50 Very Happy и той винаги ме гледа с насълзени очи AXaxAX Very Happy или пък на друга контролна пак по география преписах от 3-ма различни неща и имах максималния брой - най-високата оценка във випуска Very Happy ,а дори не знам коя е столицата на .... и после като ме пита "Как го правиш този номер" ... "Батка,преписвам само вярното от теб" HAhaHA ще ми липсват тези моменти ;(

AXXAAXAXAXXAXAXXA И в нашия клас е имало много такива моменти...
Върнете се в началото Go down
http://www.bangbros.com
мишката
старшина
старшина
мишката


Брой мнения : 151
Age : 30

Добри уеници ли сте (били)? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Добри уеници ли сте (били)?   Добри уеници ли сте (били)? Icon_minitimeСря 21 Май - 21:47:17

като гледам другата учебна година ще имам да бия рекорди Very Happy Very Happy
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Добри уеници ли сте (били)? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Добри уеници ли сте (били)?   Добри уеници ли сте (били)? Icon_minitimeЧет 9 Окт - 10:03:06

7r00p3R написа:
Брех , брех Петя ще се окаже от нашите ...
7клас първи срок 2.48(12 двойки) годишно 4.28 (без двойки) 313 неизвинени отсъствия ...
8клас излязох със 3.13 и 180 отсъствия ...
12клас май беше 5.12 (not sure) ...
Важното е да разберете със време какво искате от живота ...
Какво значи от нашите? scratch И това добре ли е ,или е зле Laughing
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Добри уеници ли сте (били)? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Добри уеници ли сте (били)?   Добри уеници ли сте (били)? Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Добри уеници ли сте (били)?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
PRO-CORE :: PROCORE :: PRO-CORE :: Нищо общо с CS-
Идете на: