PRO-CORE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PRO-CORE

Pro-Core стария и полезен форум.
 
PortalИндексГалерияПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 ПРОЧЕТИ ВНИМАТЕЛНО ТОВА ПРЕДИ ДА ИЗПОЛЗВАШ ХАК

Go down 
5 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Гост
Гост




ПРОЧЕТИ ВНИМАТЕЛНО ТОВА ПРЕДИ ДА ИЗПОЛЗВАШ ХАК Empty
ПисанеЗаглавие: ПРОЧЕТИ ВНИМАТЕЛНО ТОВА ПРЕДИ ДА ИЗПОЛЗВАШ ХАК   ПРОЧЕТИ ВНИМАТЕЛНО ТОВА ПРЕДИ ДА ИЗПОЛЗВАШ ХАК Icon_minitimeСря 31 Окт - 10:10:21

Това малко писание от нашия добър приятел Jammer е невероятно добро,а според мен важи и за real life.
ПРОЧЕТИ И ПОМИСЛИ!!!

'НАЙ-ДОБРИЯТ ХАК.....', '
Замисляли ли сте се, какво е играта? Какъв е смисъла в това, някой да си губи времето с нещо, от което не се печели нищо а напротив - губят се адски много време, пари и се полага доста психически и физически труд.
Всъщност психолозите казват, че от игрите има смисъл, а щом учените го казват - ние няма да им се опъваме Smile Примерите в природата също са много - дори животните не пропускат да си поиграят при определени условия. Сещам се и за друго - ние хората, не само обичаме да играем в свободното си време, ние обичаме и да гледаме как другите го правят (футболен мач например). Дори флирта с готино гадже или грозноватата ни съседка е игра, която понякога води до сериозни и непоправими последствия Smile
Ще ви разкажа, как играеше нашето поколение - поколението на 60-те и 70-те години на миналия век (WOW леле Smile).
Като всички хора, родени от истински а не клонирани ембриони се пръкнахме на този свят и лапнахме първата си оригинална играчка - гърдите на мама Smile. Някои нямаха този късмет и минаха на траял версия на гърдата - каучукова цицка. По онези времена нямаше пиратски версии на гърдите, както и каучуковата цицка си беше от естествени продукти. После следваше гризането и лигавенето на всякакви необичайни обекти от рода на одеяла, дървени кубчета, висящи кабели, чехлите на тате, учебника на кака и всичко до което можехме да се докопаме. Родителите ни ни събираха понякога с децата на приятелските си семейства и докато те си бъбреха, ние си правехме купони като в мрежова игра - разделяхме се на неравни отбори и се хапехме и замервахме с играчки или се борехме 5 vs.1 за едно гумено пате. Който успееше да докопа патето, играта се обръщаше срещу него и всичко започваше на ново в нов рунд....
В яслите и детските градини беше много яко. Само там можеш да разбереш, какво е да участваш в масовка. Е, някои се цепеха от отбора и се лепваха до полата на админа.. искам да кажа до учителката, но това не пречеше на игрите Smile Следваха безгрижни години. Лятото играехме на футбол, стражари и апачи, криеница, скачане на ластик (някои играха на това прекалено дълго с момичетата и обърнаха р..), народна топка и пр. Същото правехме и след училище, а някои дори бягаха от час...
Великите 80. Славни години!!! Появиха се първите компютърни игри - ех. Ето за това нямаме кинти - всичките джобни отиваха в игралните зали. Няма да изброявам игрите, зада не пропусна някоя.... абе мания.


Последната промяна е направена от на Съб 15 Дек - 9:31:59; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
n0z1
старшина
старшина
n0z1


Брой мнения : 157
Age : 31

ПРОЧЕТИ ВНИМАТЕЛНО ТОВА ПРЕДИ ДА ИЗПОЛЗВАШ ХАК Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПРОЧЕТИ ВНИМАТЕЛНО ТОВА ПРЕДИ ДА ИЗПОЛЗВАШ ХАК   ПРОЧЕТИ ВНИМАТЕЛНО ТОВА ПРЕДИ ДА ИЗПОЛЗВАШ ХАК Icon_minitimeСря 31 Окт - 11:41:52

Някои ме мислят за хакер...... хора хак не използвам вече 2 години .. разбрах че е по лесно така от колкото с хак ... 5в5 съм играл 1 година постояно и ми писна ЦС ми писна само ламери и хакери е това е цС но ... Намерих вашия съвар за които благодаря има ламери но има и про-та Twisted Evil които не са проблем за мен alien
Върнете се в началото Go down
beyOnd
редник
редник
beyOnd


Брой мнения : 65
Age : 31
Location : Varna

ПРОЧЕТИ ВНИМАТЕЛНО ТОВА ПРЕДИ ДА ИЗПОЛЗВАШ ХАК Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПРОЧЕТИ ВНИМАТЕЛНО ТОВА ПРЕДИ ДА ИЗПОЛЗВАШ ХАК   ПРОЧЕТИ ВНИМАТЕЛНО ТОВА ПРЕДИ ДА ИЗПОЛЗВАШ ХАК Icon_minitimeСря 31 Окт - 13:14:33

аааа aSaCi мн ме кефи тая история супер яка е Laughing мн ме дивей и тва за кау4уковата цицкаа ...................................... абе изобщто кефи ме !
Върнете се в началото Go down
n0z1
старшина
старшина
n0z1


Брой мнения : 157
Age : 31

ПРОЧЕТИ ВНИМАТЕЛНО ТОВА ПРЕДИ ДА ИЗПОЛЗВАШ ХАК Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПРОЧЕТИ ВНИМАТЕЛНО ТОВА ПРЕДИ ДА ИЗПОЛЗВАШ ХАК   ПРОЧЕТИ ВНИМАТЕЛНО ТОВА ПРЕДИ ДА ИЗПОЛЗВАШ ХАК Icon_minitimeСря 31 Окт - 23:40:23

beyOnd не си се нацелил в вената ....
Върнете се в началото Go down
beyOnd
редник
редник
beyOnd


Брой мнения : 65
Age : 31
Location : Varna

ПРОЧЕТИ ВНИМАТЕЛНО ТОВА ПРЕДИ ДА ИЗПОЛЗВАШ ХАК Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПРОЧЕТИ ВНИМАТЕЛНО ТОВА ПРЕДИ ДА ИЗПОЛЗВАШ ХАК   ПРОЧЕТИ ВНИМАТЕЛНО ТОВА ПРЕДИ ДА ИЗПОЛЗВАШ ХАК Icon_minitimeСря 31 Окт - 23:46:35

как да не сьм се нацелил вьв вената ........... не 4аткам Question Question Question
Върнете се в началото Go down
n0z1
старшина
старшина
n0z1


Брой мнения : 157
Age : 31

ПРОЧЕТИ ВНИМАТЕЛНО ТОВА ПРЕДИ ДА ИЗПОЛЗВАШ ХАК Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПРОЧЕТИ ВНИМАТЕЛНО ТОВА ПРЕДИ ДА ИЗПОЛЗВАШ ХАК   ПРОЧЕТИ ВНИМАТЕЛНО ТОВА ПРЕДИ ДА ИЗПОЛЗВАШ ХАК Icon_minitimeСря 31 Окт - 23:56:26

няма значение Twisted Evil
Върнете се в началото Go down
beyOnd
редник
редник
beyOnd


Брой мнения : 65
Age : 31
Location : Varna

ПРОЧЕТИ ВНИМАТЕЛНО ТОВА ПРЕДИ ДА ИЗПОЛЗВАШ ХАК Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПРОЧЕТИ ВНИМАТЕЛНО ТОВА ПРЕДИ ДА ИЗПОЛЗВАШ ХАК   ПРОЧЕТИ ВНИМАТЕЛНО ТОВА ПРЕДИ ДА ИЗПОЛЗВАШ ХАК Icon_minitimeСря 31 Окт - 23:58:27

Напротив има ае кажи ко зна4и ? Question
Върнете се в началото Go down
n0z1
старшина
старшина
n0z1


Брой мнения : 157
Age : 31

ПРОЧЕТИ ВНИМАТЕЛНО ТОВА ПРЕДИ ДА ИЗПОЛЗВАШ ХАК Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПРОЧЕТИ ВНИМАТЕЛНО ТОВА ПРЕДИ ДА ИЗПОЛЗВАШ ХАК   ПРОЧЕТИ ВНИМАТЕЛНО ТОВА ПРЕДИ ДА ИЗПОЛЗВАШ ХАК Icon_minitimeСря 31 Окт - 23:59:51

няма значение вече казах ти ае са средоточи се към темата
Върнете се в началото Go down
beyOnd
редник
редник
beyOnd


Брой мнения : 65
Age : 31
Location : Varna

ПРОЧЕТИ ВНИМАТЕЛНО ТОВА ПРЕДИ ДА ИЗПОЛЗВАШ ХАК Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПРОЧЕТИ ВНИМАТЕЛНО ТОВА ПРЕДИ ДА ИЗПОЛЗВАШ ХАК   ПРОЧЕТИ ВНИМАТЕЛНО ТОВА ПРЕДИ ДА ИЗПОЛЗВАШ ХАК Icon_minitimeЧет 1 Ное - 0:04:09

Еми ко за темата казвали са ми Wall казвали са ми SPeeD (Ама това е като имах лаг и ламетата ми викат 4е сьм SpeeD lol! ) Ама не сьм играл сьс хак от......................................................4-5 години !!!
Върнете се в началото Go down
n0z1
старшина
старшина
n0z1


Брой мнения : 157
Age : 31

ПРОЧЕТИ ВНИМАТЕЛНО ТОВА ПРЕДИ ДА ИЗПОЛЗВАШ ХАК Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПРОЧЕТИ ВНИМАТЕЛНО ТОВА ПРЕДИ ДА ИЗПОЛЗВАШ ХАК   ПРОЧЕТИ ВНИМАТЕЛНО ТОВА ПРЕДИ ДА ИЗПОЛЗВАШ ХАК Icon_minitimeЧет 1 Ное - 0:08:50

аз целиии 2 5в5 играх с хак преди спеед лелелл кво ги правих ..... ноо последваше кик или БАНН
Върнете се в началото Go down
beyOnd
редник
редник
beyOnd


Брой мнения : 65
Age : 31
Location : Varna

ПРОЧЕТИ ВНИМАТЕЛНО ТОВА ПРЕДИ ДА ИЗПОЛЗВАШ ХАК Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПРОЧЕТИ ВНИМАТЕЛНО ТОВА ПРЕДИ ДА ИЗПОЛЗВАШ ХАК   ПРОЧЕТИ ВНИМАТЕЛНО ТОВА ПРЕДИ ДА ИЗПОЛЗВАШ ХАК Icon_minitimeЧет 1 Ное - 20:17:08

n0z1 написа:
аз целиии 2 5в5 играх с хак преди спеед лелелл кво ги правих ..... ноо последваше кик или БАНН
WTF "kick" affraid 4е кои те е киквал ве ? напрао са ти праскали бан 100% !
Върнете се в началото Go down
n0z1
старшина
старшина
n0z1


Брой мнения : 157
Age : 31

ПРОЧЕТИ ВНИМАТЕЛНО ТОВА ПРЕДИ ДА ИЗПОЛЗВАШ ХАК Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПРОЧЕТИ ВНИМАТЕЛНО ТОВА ПРЕДИ ДА ИЗПОЛЗВАШ ХАК   ПРОЧЕТИ ВНИМАТЕЛНО ТОВА ПРЕДИ ДА ИЗПОЛЗВАШ ХАК Icon_minitimeПет 2 Ное - 9:19:47

Имаше и такива случеи да не ме кикнат или баннат играя си с хак през целите 5в5 излизат 5 човека избивам 4 с глави и 5-тия ми го зе моя хахаха
Върнете се в началото Go down
beyOnd
редник
редник
beyOnd


Брой мнения : 65
Age : 31
Location : Varna

ПРОЧЕТИ ВНИМАТЕЛНО ТОВА ПРЕДИ ДА ИЗПОЛЗВАШ ХАК Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПРОЧЕТИ ВНИМАТЕЛНО ТОВА ПРЕДИ ДА ИЗПОЛЗВАШ ХАК   ПРОЧЕТИ ВНИМАТЕЛНО ТОВА ПРЕДИ ДА ИЗПОЛЗВАШ ХАК Icon_minitimeПет 2 Ное - 12:21:19

Представи си ..... развалят си 5-ците е те оставят вьв сьрвьра вместо да ядеш бан ........ кви идиоти има по наше време ...... clown
Върнете се в началото Go down
n0z1
старшина
старшина
n0z1


Брой мнения : 157
Age : 31

ПРОЧЕТИ ВНИМАТЕЛНО ТОВА ПРЕДИ ДА ИЗПОЛЗВАШ ХАК Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПРОЧЕТИ ВНИМАТЕЛНО ТОВА ПРЕДИ ДА ИЗПОЛЗВАШ ХАК   ПРОЧЕТИ ВНИМАТЕЛНО ТОВА ПРЕДИ ДА ИЗПОЛЗВАШ ХАК Icon_minitimeПет 2 Ное - 12:49:12

emii taka samo da vidq kak varvi hacka na nashiq comp shtoto si umirah da igraq s hak i kato nqmashe survar v koito da vlezq mi beshe interesno :]
Върнете се в началото Go down
beyOnd
редник
редник
beyOnd


Брой мнения : 65
Age : 31
Location : Varna

ПРОЧЕТИ ВНИМАТЕЛНО ТОВА ПРЕДИ ДА ИЗПОЛЗВАШ ХАК Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПРОЧЕТИ ВНИМАТЕЛНО ТОВА ПРЕДИ ДА ИЗПОЛЗВАШ ХАК   ПРОЧЕТИ ВНИМАТЕЛНО ТОВА ПРЕДИ ДА ИЗПОЛЗВАШ ХАК Icon_minitimeПет 2 Ное - 13:00:55

еми влизаш вьв някои сьрвьр някои масак и там играеш сьс хак и те те банват на 5-тата минута а ако имаш кьсмет на 10-тата ама на 5в5 нз
Върнете се в началото Go down
n0z1
старшина
старшина
n0z1


Брой мнения : 157
Age : 31

ПРОЧЕТИ ВНИМАТЕЛНО ТОВА ПРЕДИ ДА ИЗПОЛЗВАШ ХАК Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПРОЧЕТИ ВНИМАТЕЛНО ТОВА ПРЕДИ ДА ИЗПОЛЗВАШ ХАК   ПРОЧЕТИ ВНИМАТЕЛНО ТОВА ПРЕДИ ДА ИЗПОЛЗВАШ ХАК Icon_minitimeПет 2 Ное - 13:02:48

ee to predi imashe mn lamavi admini te vikat az sum pro a se bluskat v stenite ... Very Happy
Върнете се в началото Go down
beyOnd
редник
редник
beyOnd


Брой мнения : 65
Age : 31
Location : Varna

ПРОЧЕТИ ВНИМАТЕЛНО ТОВА ПРЕДИ ДА ИЗПОЛЗВАШ ХАК Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПРОЧЕТИ ВНИМАТЕЛНО ТОВА ПРЕДИ ДА ИЗПОЛЗВАШ ХАК   ПРОЧЕТИ ВНИМАТЕЛНО ТОВА ПРЕДИ ДА ИЗПОЛЗВАШ ХАК Icon_minitimeПет 2 Ное - 13:05:53

хахахахахахха кви нещастници !!!!! lol!
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




ПРОЧЕТИ ВНИМАТЕЛНО ТОВА ПРЕДИ ДА ИЗПОЛЗВАШ ХАК Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПРОЧЕТИ ВНИМАТЕЛНО ТОВА ПРЕДИ ДА ИЗПОЛЗВАШ ХАК   ПРОЧЕТИ ВНИМАТЕЛНО ТОВА ПРЕДИ ДА ИЗПОЛЗВАШ ХАК Icon_minitimeВто 6 Ное - 14:30:53

Първия път като го прочетох не ми направи особенно впечатление .
След 3тия прочит обаче се замислих има много истини в това четиво .
Jammer надявам се скоро да те видим във форума , надявам се още някой ден да станеш писател обещавам че , ще си купя 3 книги и ще прочета всяка по веднъж Surprised
Върнете се в началото Go down
FallOut
старшина
старшина
FallOut


Брой мнения : 255
Age : 103
Location : Black Sun Empire

ПРОЧЕТИ ВНИМАТЕЛНО ТОВА ПРЕДИ ДА ИЗПОЛЗВАШ ХАК Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПРОЧЕТИ ВНИМАТЕЛНО ТОВА ПРЕДИ ДА ИЗПОЛЗВАШ ХАК   ПРОЧЕТИ ВНИМАТЕЛНО ТОВА ПРЕДИ ДА ИЗПОЛЗВАШ ХАК Icon_minitimeСря 21 Ное - 22:00:32

n0z1 написа:
аз целиии 2 5в5 играх с хак преди спеед лелелл кво ги правих ..... ноо последваше кик или БАНН
х.а.ха. аз от 10 месеца цъкам и не съм играл до са никога с хак Cool
Върнете се в началото Go down
FallOut
старшина
старшина
FallOut


Брой мнения : 255
Age : 103
Location : Black Sun Empire

ПРОЧЕТИ ВНИМАТЕЛНО ТОВА ПРЕДИ ДА ИЗПОЛЗВАШ ХАК Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПРОЧЕТИ ВНИМАТЕЛНО ТОВА ПРЕДИ ДА ИЗПОЛЗВАШ ХАК   ПРОЧЕТИ ВНИМАТЕЛНО ТОВА ПРЕДИ ДА ИЗПОЛЗВАШ ХАК Icon_minitimeНед 9 Дек - 1:08:55

n0z1 написа:
ee to predi imashe mn lamavi admini te vikat az sum pro a se bluskat v stenite ... Very Happy
ааа.ха.х.а.х.ах къде тва бе в procore :? х.а.ха. / santa
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




ПРОЧЕТИ ВНИМАТЕЛНО ТОВА ПРЕДИ ДА ИЗПОЛЗВАШ ХАК Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПРОЧЕТИ ВНИМАТЕЛНО ТОВА ПРЕДИ ДА ИЗПОЛЗВАШ ХАК   ПРОЧЕТИ ВНИМАТЕЛНО ТОВА ПРЕДИ ДА ИЗПОЛЗВАШ ХАК Icon_minitimeСря 12 Дек - 21:36:17

.


Последната промяна е направена от XariZaX на Вто 23 Дек - 21:55:04; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
FallOut
старшина
старшина
FallOut


Брой мнения : 255
Age : 103
Location : Black Sun Empire

ПРОЧЕТИ ВНИМАТЕЛНО ТОВА ПРЕДИ ДА ИЗПОЛЗВАШ ХАК Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПРОЧЕТИ ВНИМАТЕЛНО ТОВА ПРЕДИ ДА ИЗПОЛЗВАШ ХАК   ПРОЧЕТИ ВНИМАТЕЛНО ТОВА ПРЕДИ ДА ИЗПОЛЗВАШ ХАК Icon_minitimeСря 12 Дек - 23:03:13

Искаш нещо да намекнеш,че съм играл със хак ии не си признавам ли :? чесно си казвам че никога не съм играл с хак :] / santa
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




ПРОЧЕТИ ВНИМАТЕЛНО ТОВА ПРЕДИ ДА ИЗПОЛЗВАШ ХАК Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПРОЧЕТИ ВНИМАТЕЛНО ТОВА ПРЕДИ ДА ИЗПОЛЗВАШ ХАК   ПРОЧЕТИ ВНИМАТЕЛНО ТОВА ПРЕДИ ДА ИЗПОЛЗВАШ ХАК Icon_minitimeСря 12 Дек - 23:30:59

.


Последната промяна е направена от XariZaX на Вто 23 Дек - 21:55:25; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
FallOut
старшина
старшина
FallOut


Брой мнения : 255
Age : 103
Location : Black Sun Empire

ПРОЧЕТИ ВНИМАТЕЛНО ТОВА ПРЕДИ ДА ИЗПОЛЗВАШ ХАК Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПРОЧЕТИ ВНИМАТЕЛНО ТОВА ПРЕДИ ДА ИЗПОЛЗВАШ ХАК   ПРОЧЕТИ ВНИМАТЕЛНО ТОВА ПРЕДИ ДА ИЗПОЛЗВАШ ХАК Icon_minitimeСъб 15 Дек - 1:43:35

х.а.ха. ми викаш на 14 си бил и аз съм на толко ии за тва си помислих : D / santa
Върнете се в началото Go down
VoShot FC | AmNeSiA
редник
редник
VoShot FC | AmNeSiA


Брой мнения : 23
Age : 34

ПРОЧЕТИ ВНИМАТЕЛНО ТОВА ПРЕДИ ДА ИЗПОЛЗВАШ ХАК Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПРОЧЕТИ ВНИМАТЕЛНО ТОВА ПРЕДИ ДА ИЗПОЛЗВАШ ХАК   ПРОЧЕТИ ВНИМАТЕЛНО ТОВА ПРЕДИ ДА ИЗПОЛЗВАШ ХАК Icon_minitimeПет 7 Ное - 17:53:50

Аз съм бил админ 4 години в едни сървъри на 1.5 (за мене най-добрия цс по-добър от 1.6, ЛИЧНО МОЕ МНЕНИЕ) и като сме играли 5вс5 винаги е имало админ да наблюдава за нередности от играчите от двата отбора. И така да си дойда на думата. Почва ме да играем и нашия отбор губим в началото 5 на 13. Може те да се досетите сами, че от наша страна се налага да се стегнем и го правим много добре. Резултата на бързо стана 11 на 13 за противника все още, но за съжаление губим първата игра със 11:15. Така започва втората сменяме мапа на de_inferno. На този мап бих казал, че знам всички места за страхотно дупчене за съжаление на противника. Та почва ме и аз както обичам да дупча веднага отивам на местата за рендане и от първия пъв свалям трима през стената и противника се осъмни в мене (играем мача по-време, когата съм админ разбирасе не играя със админския си ник и админа, който наблюдава мача не знае, че съм админ) та този админ след още три мои доварения от моя страна ( от тези 3 доварения зех само 2ма човека) и тогава админа реши, че съм със "wall" хак. И познайте тогава какво се опита да направи? Да ме банне разбира се. Това е една незабравима случка за мене за, която като се сетя винаги се смея на воля. Та мисълта ми беше преди да обвините някой, че е хакер не го гледайте 1-2-3-4 врътки ами повече, защото дадения играч може да знае местата за дупчене, а вие да не ги знаете и да се излъжете сами. (: Това би трябвало да се отнася повече за админите тука. Razz~
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





ПРОЧЕТИ ВНИМАТЕЛНО ТОВА ПРЕДИ ДА ИЗПОЛЗВАШ ХАК Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПРОЧЕТИ ВНИМАТЕЛНО ТОВА ПРЕДИ ДА ИЗПОЛЗВАШ ХАК   ПРОЧЕТИ ВНИМАТЕЛНО ТОВА ПРЕДИ ДА ИЗПОЛЗВАШ ХАК Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
ПРОЧЕТИ ВНИМАТЕЛНО ТОВА ПРЕДИ ДА ИЗПОЛЗВАШ ХАК
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
PRO-CORE :: PROCORE :: PRO-CORE :: ПОЛЕЗНИ И ИНТЕРЕСНИ НЕЩИЦА ЗА CS-
Идете на: