PRO-CORE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PRO-CORE

Pro-Core стария и полезен форум.
 
PortalИндексГалерияПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Изполвате(ли) ли сте някога упойващи вещества ?

Go down 
+6
LSFC
Zmein
Pernament!?!
мишката
bRyAn
IsaaCi
10 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
IsaaCi
Admin
IsaaCi


Брой мнения : 281
Age : 50
Location : Бургас

Изполвате(ли) ли сте някога упойващи вещества ? Empty
ПисанеЗаглавие: Изполвате(ли) ли сте някога упойващи вещества ?   Изполвате(ли) ли сте някога упойващи вещества ? Icon_minitimeПет 16 Май - 22:11:04

Аз да не си кривя душичката мн ми харесва тревичкатааа.Но съм опитвал от почти всичко по малко.По принцип обаче използвам само трева.
Върнете се в началото Go down
https://procore.bulgarianforum.net
bRyAn
старшина
старшина
bRyAn


Брой мнения : 260
Age : 31
Location : На края на Вселената

Изполвате(ли) ли сте някога упойващи вещества ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изполвате(ли) ли сте някога упойващи вещества ?   Изполвате(ли) ли сте някога упойващи вещества ? Icon_minitimeПет 16 Май - 22:42:53

IsaaCi написа:
Аз да не си кривя душичката мн ми харесва тревичкатааа.Но съм опитвал от почти всичко по малко.По принцип обаче използвам само трева.

Преди 2 години пушех цигари, опитвал съм и трева няколко пъти... в момента не се тровя. Smile
Върнете се в началото Go down
http://www.bangbros.com
Гост
Гост




Изполвате(ли) ли сте някога упойващи вещества ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изполвате(ли) ли сте някога упойващи вещества ?   Изполвате(ли) ли сте някога упойващи вещества ? Icon_minitimeСъб 17 Май - 9:29:23

Без да лъжа пробвала съм доста хмм варианти Laughing .Трева не употребявам от години,но ако ще се ходи по заведения взимам малко xtri ,това е.
Върнете се в началото Go down
мишката
старшина
старшина
мишката


Брой мнения : 151
Age : 30

Изполвате(ли) ли сте някога упойващи вещества ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изполвате(ли) ли сте някога упойващи вещества ?   Изполвате(ли) ли сте някога упойващи вещества ? Icon_minitimeСъб 17 Май - 9:36:30

хапчетата броят ли се щото доста често като съм в депресия и пия кфото ми падне
Върнете се в началото Go down
Pernament!?!
редник
редник
Pernament!?!


Брой мнения : 87

Изполвате(ли) ли сте някога упойващи вещества ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изполвате(ли) ли сте някога упойващи вещества ?   Изполвате(ли) ли сте някога упойващи вещества ? Icon_minitimeСъб 17 Май - 9:49:44

Онли натурален сок Quens . king Very Happy
Върнете се в началото Go down
bRyAn
старшина
старшина
bRyAn


Брой мнения : 260
Age : 31
Location : На края на Вселената

Изполвате(ли) ли сте някога упойващи вещества ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изполвате(ли) ли сте някога упойващи вещества ?   Изполвате(ли) ли сте някога упойващи вещества ? Icon_minitimeСъб 17 Май - 11:06:39

aSaCi написа:
Без да лъжа пробвала съм доста хмм варианти Laughing .Трева не употребявам от години,но ако ще се ходи по заведения взимам малко xtri ,това е.

НАРКОМАНИ !!! Laughing
Върнете се в началото Go down
http://www.bangbros.com
Гост
Гост




Изполвате(ли) ли сте някога упойващи вещества ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изполвате(ли) ли сте някога упойващи вещества ?   Изполвате(ли) ли сте някога упойващи вещества ? Icon_minitimeВто 20 Май - 19:51:53

Всичко за пушене ДА , обаче стане ли въпрос за шмъркане начи ше има и бърсане Cool .

Върнете се в началото Go down
IsaaCi
Admin
IsaaCi


Брой мнения : 281
Age : 50
Location : Бургас

Изполвате(ли) ли сте някога упойващи вещества ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изполвате(ли) ли сте някога упойващи вещества ?   Изполвате(ли) ли сте някога упойващи вещества ? Icon_minitimeВто 20 Май - 20:03:58

7r00p3R написа:
Всичко за пушене ДА , обаче стане ли въпрос за шмъркане начи ше има и бърсане Cool .

Абе нещо ме съмняваш за шмъркането с тия безсънни нощи ама аеее.....уж ти вярваме Laughing
Върнете се в началото Go down
https://procore.bulgarianforum.net
Гост
Гост




Изполвате(ли) ли сте някога упойващи вещества ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изполвате(ли) ли сте някога упойващи вещества ?   Изполвате(ли) ли сте някога упойващи вещества ? Icon_minitimeВто 20 Май - 21:38:12

.


Последната промяна е направена от XariZaX на Вто 23 Дек - 23:21:43; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Изполвате(ли) ли сте някога упойващи вещества ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изполвате(ли) ли сте някога упойващи вещества ?   Изполвате(ли) ли сте някога упойващи вещества ? Icon_minitimeСря 21 Май - 9:47:39

Дундио не съм очаквал от тебе да ми кажеш наркоман Shocked ...
П.С. Очаквах го от Петя Laughing ...

Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Изполвате(ли) ли сте някога упойващи вещества ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изполвате(ли) ли сте някога упойващи вещества ?   Изполвате(ли) ли сте някога упойващи вещества ? Icon_minitimeСря 21 Май - 9:54:11

7r00p3R написа:
Дундио не съм очаквал от тебе да ми кажеш наркоман Shocked ...
П.С. Очаквах го от Петя Laughing ...

Xхахахаххаха,айде да не те разочаловам-НАРКОМАН!!!! Laughing
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Изполвате(ли) ли сте някога упойващи вещества ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изполвате(ли) ли сте някога упойващи вещества ?   Изполвате(ли) ли сте някога упойващи вещества ? Icon_minitimeСря 21 Май - 9:56:13

Хм... "но ако ще се ходи по заведения взимам малко xtri ,това е."
Аз от тебе вече не се обиждам :PPPPP
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Изполвате(ли) ли сте някога упойващи вещества ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изполвате(ли) ли сте някога упойващи вещества ?   Изполвате(ли) ли сте някога упойващи вещества ? Icon_minitimeСря 21 Май - 10:00:25

7r00p3R написа:
Хм... "но ако ще се ходи по заведения взимам малко xtri ,това е."
Аз от тебе вече не се обиждам :PPPPP
Е аз не го считам за обида това,беше по скоро отговор на очакваниятя ти Very Happy
Върнете се в началото Go down
IsaaCi
Admin
IsaaCi


Брой мнения : 281
Age : 50
Location : Бургас

Изполвате(ли) ли сте някога упойващи вещества ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изполвате(ли) ли сте някога упойващи вещества ?   Изполвате(ли) ли сте някога упойващи вещества ? Icon_minitimeСря 21 Май - 11:47:45

7r00p3R написа:
Дундио не съм очаквал от тебе да ми кажеш наркоман Shocked ...
П.С. Очаквах го от Петя Laughing ...

ООоо на никой не съм казал наркоман Знам че в този форум няма такива пък и да има негов си проблем pale Имах предвид че аз лично смятам че ти си пробвал и други работи освен тревка Wink тука става въпрос за пробване или зимане от време на време не всеки ден да си... drunken Sleep What a Face както и да е...... ако съм в грешка в преценката ми SORRY .И все пак и мисля че почти всички които са над 15-16-17 са пробвали и други екстри осевен требеската Laughing просто времената са такива.
Върнете се в началото Go down
https://procore.bulgarianforum.net
Гост
Гост




Изполвате(ли) ли сте някога упойващи вещества ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изполвате(ли) ли сте някога упойващи вещества ?   Изполвате(ли) ли сте някога упойващи вещества ? Icon_minitimeСря 21 Май - 20:07:10

.


Последната промяна е направена от XariZaX на Вто 23 Дек - 23:22:13; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Изполвате(ли) ли сте някога упойващи вещества ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изполвате(ли) ли сте някога упойващи вещества ?   Изполвате(ли) ли сте някога упойващи вещества ? Icon_minitimeСъб 24 Май - 17:09:27


<BLOCKQUOTE id=57f69d0d>
IsaaCi написа:
7r00p3R написа:

Дундио не съм очаквал от тебе да ми кажеш наркоман Shocked ...
П.С. Очаквах го от Петя Laughing ...

ООоо на никой не съм казал наркоман Знам че в този форум няма такива пък и да има негов си проблем pale Имах предвид че аз лично смятам че ти си пробвал и други работи освен тревка Wink тука става въпрос за пробване или зимане от време на време не всеки ден да си... drunken Sleep What a Face както и да е...... ако съм в грешка в преценката ми SORRY .И все пак и мисля че почти всички които са над 15-16-17 са пробвали и други екстри осевен требеската Laughing просто времената са такива.
Айде , Айде казах пушене ...
Относно 15,16,17 годишните по нахакани са от нас спор няма ...</BLOCKQUOTE>
Върнете се в началото Go down
Zmein
редник
редник
Zmein


Брой мнения : 13
Age : 32

Изполвате(ли) ли сте някога упойващи вещества ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изполвате(ли) ли сте някога упойващи вещества ?   Изполвате(ли) ли сте някога упойващи вещества ? Icon_minitimeСря 28 Май - 19:09:49

Ако пиенето е упояващо Very Happy:D:D:D8)
Върнете се в началото Go down
LSFC
редник
редник
LSFC


Брой мнения : 58
Location : ЛЕВСКИ ТОВА Е БЪЛГАРИЯ

Изполвате(ли) ли сте някога упойващи вещества ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изполвате(ли) ли сте някога упойващи вещества ?   Изполвате(ли) ли сте някога упойващи вещества ? Icon_minitimeСря 18 Юни - 17:16:12

Пико Бонбони,амфети,трева, Very Happy
Върнете се в началото Go down
http://www.lsfc.eu/forum/
IsaaCi
Admin
IsaaCi


Брой мнения : 281
Age : 50
Location : Бургас

Изполвате(ли) ли сте някога упойващи вещества ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изполвате(ли) ли сте някога упойващи вещества ?   Изполвате(ли) ли сте някога упойващи вещества ? Icon_minitimeСря 18 Юни - 17:21:45

LSFC написа:
Пико Бонбони,амфети,трева, Very Happy
OMG Мой човек си значи Laughing ПИКО то едно време ми беше любимото...после малко 2-3 дена като bad boy jeday aim bot wall .... hack си ама карай tongue drunken
Върнете се в началото Go down
https://procore.bulgarianforum.net
LSFC
редник
редник
LSFC


Брой мнения : 58
Location : ЛЕВСКИ ТОВА Е БЪЛГАРИЯ

Изполвате(ли) ли сте някога упойващи вещества ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изполвате(ли) ли сте някога упойващи вещества ?   Изполвате(ли) ли сте някога упойващи вещества ? Icon_minitimeСря 18 Юни - 17:26:27

Знаеш как е,важното е да си у филма Wink
Върнете се в началото Go down
http://www.lsfc.eu/forum/
мишката
старшина
старшина
мишката


Брой мнения : 151
Age : 30

Изполвате(ли) ли сте някога упойващи вещества ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изполвате(ли) ли сте някога упойващи вещества ?   Изполвате(ли) ли сте някога упойващи вещества ? Icon_minitimeСря 18 Юни - 18:51:16

au az samo piko sym probvala a nqmam 15 az li sym napred s ne6tata ili vremeto zakasnqva Shocked
Върнете се в началото Go down
LSFC
редник
редник
LSFC


Брой мнения : 58
Location : ЛЕВСКИ ТОВА Е БЪЛГАРИЯ

Изполвате(ли) ли сте някога упойващи вещества ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изполвате(ли) ли сте някога упойващи вещества ?   Изполвате(ли) ли сте някога упойващи вещества ? Icon_minitimeСря 18 Юни - 19:10:48

мишката написа:
au az samo piko sym probvala a nqmam 15 az li sym napred s ne6tata ili vremeto zakasnqva Shocked
ам ти Пико знаеш ли какво е ? Smile
Върнете се в началото Go down
http://www.lsfc.eu/forum/
мишката
старшина
старшина
мишката


Брой мнения : 151
Age : 30

Изполвате(ли) ли сте някога упойващи вещества ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изполвате(ли) ли сте някога упойващи вещества ?   Изполвате(ли) ли сте някога упойващи вещества ? Icon_minitimeЧет 19 Юни - 10:41:01

az li nqq znam v sliven ima pre dostaty4no ot tfa
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Изполвате(ли) ли сте някога упойващи вещества ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изполвате(ли) ли сте някога упойващи вещества ?   Изполвате(ли) ли сте някога упойващи вещества ? Icon_minitimeНед 22 Юни - 22:50:41

.


Последната промяна е направена от XariZaX на Вто 23 Дек - 23:23:38; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
LSFC
редник
редник
LSFC


Брой мнения : 58
Location : ЛЕВСКИ ТОВА Е БЪЛГАРИЯ

Изполвате(ли) ли сте някога упойващи вещества ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изполвате(ли) ли сте някога упойващи вещества ?   Изполвате(ли) ли сте някога упойващи вещества ? Icon_minitimeПон 23 Юни - 1:06:10

XariZaX написа:
"Зайците не знаят кой е Йовков ама знаят за амфета"
Самата истина вече е модерно се друсаш
Върнете се в началото Go down
http://www.lsfc.eu/forum/
Sponsored content





Изполвате(ли) ли сте някога упойващи вещества ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изполвате(ли) ли сте някога упойващи вещества ?   Изполвате(ли) ли сте някога упойващи вещества ? Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Изполвате(ли) ли сте някога упойващи вещества ?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
PRO-CORE :: PROCORE :: PRO-CORE :: Нищо общо с CS-
Идете на: