PRO-CORE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PRO-CORE

Pro-Core стария и полезен форум.
 
PortalИндексГалерияПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 КрЪсТоСаН ОгЪн

Go down 
+2
Pernament!?!
мишката
6 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
мишката
старшина
старшина
мишката


Брой мнения : 151
Age : 30

КрЪсТоСаН ОгЪн Empty
ПисанеЗаглавие: КрЪсТоСаН ОгЪн   КрЪсТоСаН ОгЪн Icon_minitimeВто 20 Май - 11:04:01

тук един човек който поиска отговаря на въпросите на сички останали 2 дена всеки може да задава въпроси към този човек след това се сменят който поиска естествено!
Върнете се в началото Go down
мишката
старшина
старшина
мишката


Брой мнения : 151
Age : 30

КрЪсТоСаН ОгЪн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КрЪсТоСаН ОгЪн   КрЪсТоСаН ОгЪн Icon_minitimeВто 20 Май - 11:04:28

аз ще съм първа може да ми задавате сякакви въпроси 2 дена ще отговарям
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




КрЪсТоСаН ОгЪн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КрЪсТоСаН ОгЪн   КрЪсТоСаН ОгЪн Icon_minitimeВто 20 Май - 11:25:00

мишката написа:
аз ще съм първа може да ми задавате сякакви въпроси 2 дена ще отговарям
Аз по-женски да заформя някоя интрига ще запитам с кого от форума би искала да си имаш вземане-даване,в смисъл запознанство с цел любовна,сексуална или някакъв подобен вид забежка Very Happy
Върнете се в началото Go down
мишката
старшина
старшина
мишката


Брой мнения : 151
Age : 30

КрЪсТоСаН ОгЪн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КрЪсТоСаН ОгЪн   КрЪсТоСаН ОгЪн Icon_minitimeВто 20 Май - 11:26:31

ох какъв въпрос ми аз никой не познавам лично и с повечето съм се карала не веднъж така че с никого lol!
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




КрЪсТоСаН ОгЪн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КрЪсТоСаН ОгЪн   КрЪсТоСаН ОгЪн Icon_minitimeВто 20 Май - 14:49:36

.


Последната промяна е направена от XariZaX на Вто 23 Дек - 23:28:15; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Pernament!?!
редник
редник
Pernament!?!


Брой мнения : 87

КрЪсТоСаН ОгЪн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КрЪсТоСаН ОгЪн   КрЪсТоСаН ОгЪн Icon_minitimeВто 20 Май - 14:53:28

Аз питам рут рут защо не играи 5в5 , той има пак малко или много дарба със awp !? Според мене ако почни да играи 5в5 мн. ще напредни със CS . Smile
Върнете се в началото Go down
bRyAn
старшина
старшина
bRyAn


Брой мнения : 260
Age : 31
Location : На края на Вселената

КрЪсТоСаН ОгЪн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КрЪсТоСаН ОгЪн   КрЪсТоСаН ОгЪн Icon_minitimeВто 20 Май - 14:59:04

RSMtw написа:
Аз питам рут рут защо не играи 5в5 , той има пак малко или много дарба със awp !? Според мене ако почни да играи 5в5 мн. ще напредни със CS . Smile

Вместо него аз ще отговоря. Значи аз днес ти казах, че го видях в mirc #5v5...което означава, че играе сборки... и така не разбрах каква е дарбата с аwp, просто се е научил...и според мен не е тръгнал да напредва в cs, а играе за фън(ЛИЧНО МНЕНИЕ)... Wink
Върнете се в началото Go down
http://www.bangbros.com
bRyAn
старшина
старшина
bRyAn


Брой мнения : 260
Age : 31
Location : На края на Вселената

КрЪсТоСаН ОгЪн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КрЪсТоСаН ОгЪн   КрЪсТоСаН ОгЪн Icon_minitimeВто 20 Май - 15:00:08

XariZaX написа:
За да продължи да се пише в тази тема .... ще задам въпрос на Isaaci колко точно е безсмъртен на масата :? и предлагам темата да не е само 2 дена,а да се пише винаги когато имате питанки Smile

ХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХХААХАХАХХАХАХААХАХАХАХААХАХАХАХА СТИГА С ТАЯ МАСА БЕ !!!! lol! lol! ROFL !!!!!!! XAAXXAXAXAXAXAXA
Върнете се в началото Go down
http://www.bangbros.com
Pernament!?!
редник
редник
Pernament!?!


Брой мнения : 87

КрЪсТоСаН ОгЪн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КрЪсТоСаН ОгЪн   КрЪсТоСаН ОгЪн Icon_minitimeВто 20 Май - 16:00:00

Е пак малко или мн е надарен със CS , не е лесно пак такива рефлекси да удряш . Smile
Върнете се в началото Go down
мишката
старшина
старшина
мишката


Брой мнения : 151
Age : 30

КрЪсТоСаН ОгЪн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КрЪсТоСаН ОгЪн   КрЪсТоСаН ОгЪн Icon_minitimeВто 20 Май - 17:13:19

май не сте разбрали темата че въпростите са само към един човек който е длъжен да отговаря 2 дни след тфа се заместфа от друг човек
Върнете се в началото Go down
Pernament!?!
редник
редник
Pernament!?!


Брой мнения : 87

КрЪсТоСаН ОгЪн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КрЪсТоСаН ОгЪн   КрЪсТоСаН ОгЪн Icon_minitimeВто 20 Май - 17:41:35

мишката написа:
май не сте разбрали темата че въпростите са само към един човек който е длъжен да отговаря 2 дни след тфа се заместфа от друг човек

2 дена минаха май , аз така мисля . geek
Върнете се в началото Go down
мишката
старшина
старшина
мишката


Брой мнения : 151
Age : 30

КрЪсТоСаН ОгЪн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КрЪсТоСаН ОгЪн   КрЪсТоСаН ОгЪн Icon_minitimeВто 20 Май - 18:04:35

кога бе че аз неска прайх темата
Върнете се в началото Go down
IsaaCi
Admin
IsaaCi


Брой мнения : 281
Age : 50
Location : Бургас

КрЪсТоСаН ОгЪн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КрЪсТоСаН ОгЪн   КрЪсТоСаН ОгЪн Icon_minitimeВто 20 Май - 19:11:26

XariZaX написа:
За да продължи да се пише в тази тема .... ще задам въпрос на Isaaci колко точно е безсмъртен на масата :? и предлагам темата да не е само 2 дена,а да се пише винаги когато имате питанки Smile
Водка,уиски -500-600 мл,ракия(ако е с мазно мезе)-литърче,бира-безкрайно много,а ако седна да пия на екстри-е тогава наистина съм безсмъртен Alien hak [4x4] by IsaaCi bla bla bla
btw браво на мишката идеята е мн добра,само с уточнението че всеки пита всеки,когато пожелае и се надявам и запитаните да отговарят разбира се
Върнете се в началото Go down
https://procore.bulgarianforum.net
IsaaCi
Admin
IsaaCi


Брой мнения : 281
Age : 50
Location : Бургас

КрЪсТоСаН ОгЪн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КрЪсТоСаН ОгЪн   КрЪсТоСаН ОгЪн Icon_minitimeВто 20 Май - 19:18:29

Аз имам същата питанка към метро(същата като тази която хари отправи към мен).А към Xarizax тъй като гледам че отбягва темата за девствеността-кога си направи сефтето и как беше Laughing ?(питам тебе тебе понеже си над 18 )


Последната промяна е направена от IsaaCi на Вто 20 Май - 19:45:52; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://procore.bulgarianforum.net
IsaaCi
Admin
IsaaCi


Брой мнения : 281
Age : 50
Location : Бургас

КрЪсТоСаН ОгЪн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КрЪсТоСаН ОгЪн   КрЪсТоСаН ОгЪн Icon_minitimeВто 20 Май - 19:45:11

Един въпрос и към Трупарчо.

Колата или Жената ?
Върнете се в началото Go down
https://procore.bulgarianforum.net
мишката
старшина
старшина
мишката


Брой мнения : 151
Age : 30

КрЪсТоСаН ОгЪн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КрЪсТоСаН ОгЪн   КрЪсТоСаН ОгЪн Icon_minitimeВто 20 Май - 21:23:29

радвам се че ви харесва темата поне вече ще има малко повече хора
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




КрЪсТоСаН ОгЪн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КрЪсТоСаН ОгЪн   КрЪсТоСаН ОгЪн Icon_minitimeВто 20 Май - 21:30:37

хаха просто любовните ми драми са много дълги,но щом си заинтересован от сексуалния ми живот ще драсна и там ... на всяка манджа ще съм мирУУдия Very Happy
Върнете се в началото Go down
Metro
редник
редник
Metro


Брой мнения : 33
Age : 35
Location : Shumen

КрЪсТоСаН ОгЪн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КрЪсТоСаН ОгЪн   КрЪсТоСаН ОгЪн Icon_minitimeСря 21 Май - 1:16:37

brat po princip zavisi ot mnogo ne6ta - nastroenie, kompaniq i nai-vajnoto za men mezeto! po princip ne sum golqm piq4 ili ne6to ot sorta no si opravqm edna butilka konqk (500 ml), kakto i sum padal pod masata ot 300 ml konqk (pak kazvam zavisi ot situaciqta). vodka ne piq, kakto i whiskey (mn rqdko), rakiq pak rqdko,a puk rom ne kusvam. lqto gin, zimaska konqk i vino da mi zgreqt du6icata. birata si q piq kato bezalkoholno. oba4e taka nqma da stane da si prikazvame prazni prikazki, trqbva da se hvanem i da si mahnem licata........ jalko 4e nqma da imame tazi vyzmojnost skoro Smile
Върнете се в началото Go down
IsaaCi
Admin
IsaaCi


Брой мнения : 281
Age : 50
Location : Бургас

КрЪсТоСаН ОгЪн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КрЪсТоСаН ОгЪн   КрЪсТоСаН ОгЪн Icon_minitimeСря 21 Май - 1:33:53

Metro написа:
brat po princip zavisi ot mnogo ne6ta - nastroenie, kompaniq i nai-vajnoto za men mezeto! po princip ne sum golqm piq4 ili ne6to ot sorta no si opravqm edna butilka konqk (500 ml), kakto i sum padal pod masata ot 300 ml konqk (pak kazvam zavisi ot situaciqta). vodka ne piq, kakto i whiskey (mn rqdko), rakiq pak rqdko,a puk rom ne kusvam. lqto gin, zimaska konqk i vino da mi zgreqt du6icata. birata si q piq kato bezalkoholno. oba4e taka nqma da stane da si prikazvame prazni prikazki, trqbva da se hvanem i da si mahnem licata........ jalko 4e nqma da imame tazi vyzmojnost skoro Smile
Абе живот и здраве все някога ще я направим тази работа Wink
Върнете се в началото Go down
https://procore.bulgarianforum.net
мишката
старшина
старшина
мишката


Брой мнения : 151
Age : 30

КрЪсТоСаН ОгЪн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КрЪсТоСаН ОгЪн   КрЪсТоСаН ОгЪн Icon_minitimeСря 21 Май - 7:54:00

аз имам въпросче към сички
кой ви кефи най много и ако са няколко човека избройте ги
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




КрЪсТоСаН ОгЪн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КрЪсТоСаН ОгЪн   КрЪсТоСаН ОгЪн Icon_minitimeСря 21 Май - 8:30:18

мишката написа:
аз имам въпросче към сички
кой ви кефи най много и ако са няколко човека избройте ги
Аз по принцип нямам оплаквания от играчите в сървъра,може би с много малки изключения,просто не мога да се оплача от тяхното отношение към мен.Но естествено си имам и любимци сред тях,като изключим мойто мило(то за него е ясно I love you ) харесвам всички админи в сървъра,като най ми допадат двете лоши момчета Sp1t_F1r3 и 7r00p3r(само когато не ме ядосват обаче !),а от другите играчи bw!n и ест другото момиче в сървъра BEBS.
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




КрЪсТоСаН ОгЪн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КрЪсТоСаН ОгЪн   КрЪсТоСаН ОгЪн Icon_minitimeСря 21 Май - 8:41:59

.


Последната промяна е направена от XariZaX на Вто 23 Дек - 23:30:02; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




КрЪсТоСаН ОгЪн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КрЪсТоСаН ОгЪн   КрЪсТоСаН ОгЪн Icon_minitimeСря 21 Май - 9:40:49


<BLOCKQUOTE id=8bf80f55>
aSaCi написа:
мишката написа:
аз имам въпросче към сички
кой ви кефи най много и ако са няколко човека избройте ги
Аз по принцип нямам оплаквания от играчите в сървъра,може би с много малки изключения,просто не мога да се оплача от тяхното отношение към мен.Но естествено си имам и любимци сред тях,като изключим мойто мило(то за него е ясно I love you ) харесвам всички админи в сървъра,като най ми допадат двете лоши момчета Sp1t_F1r3 и 7r00p3r(само когато не ме ядосват обаче !),а от другите играчи bw!n и ест другото момиче в сървъра BEBS.
lllll0ll...
Петя благодаря !!!
Не знам какво друго да кажа освен това , че след 10тина години искам да приличам на вас двамата Smile.</BLOCKQUOTE>
Върнете се в началото Go down
IsaaCi
Admin
IsaaCi


Брой мнения : 281
Age : 50
Location : Бургас

КрЪсТоСаН ОгЪн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КрЪсТоСаН ОгЪн   КрЪсТоСаН ОгЪн Icon_minitimeСря 21 Май - 11:54:25

IsaaCi написа:
Един въпрос и към Трупарчо.

Колата или Жената ?
Цитирам се защото сигурно не си го видял.
Върнете се в началото Go down
https://procore.bulgarianforum.net
crueL?!
редник
редник
crueL?!


Брой мнения : 61
Age : 32

КрЪсТоСаН ОгЪн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КрЪсТоСаН ОгЪн   КрЪсТоСаН ОгЪн Icon_minitimeЧет 22 Май - 7:44:58

Аз не се оплаквам от никои в Pro-Core.Всички са супер ... просто всички за мен са queen Razz
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





КрЪсТоСаН ОгЪн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КрЪсТоСаН ОгЪн   КрЪсТоСаН ОгЪн Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
КрЪсТоСаН ОгЪн
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
PRO-CORE :: PROCORE :: PRO-CORE :: Нищо общо с CS-
Идете на: