PRO-CORE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PRO-CORE

Pro-Core стария и полезен форум.
 
PortalИндексГалерияПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Какво значи вашият nickname :)

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Гост
Гост




Какво значи вашият nickname :) Empty
ПисанеЗаглавие: Какво значи вашият nickname :)   Какво значи вашият nickname :) Icon_minitimeСря 20 Фев - 23:37:26

-


Последната промяна е направена от XariZaX на Вто 23 Дек - 21:39:44; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
bRyAn
старшина
старшина
bRyAn


Брой мнения : 260
Age : 31
Location : На края на Вселената

Какво значи вашият nickname :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво значи вашият nickname :)   Какво значи вашият nickname :) Icon_minitimeЧет 21 Фев - 7:24:24

Ами fowar(другия от клана) искаше клана да се казва destruction Laughing мисля, че на всеки му е ясно. Моя ник bRyAn идва от един рокаджия bounce Bryan Adams. Тъй като съм му голям фен исках и аз да се напиша така и ето, че зайграх с този ник lol!
Върнете се в началото Go down
http://www.bangbros.com
bRyAn
старшина
старшина
bRyAn


Брой мнения : 260
Age : 31
Location : На края на Вселената

Какво значи вашият nickname :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво значи вашият nickname :)   Какво значи вашият nickname :) Icon_minitimeЧет 21 Фев - 7:24:54

XariZaX, твоя от къде идва Question lol!
Върнете се в началото Go down
http://www.bangbros.com
Гост
Гост




Какво значи вашият nickname :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво значи вашият nickname :)   Какво значи вашият nickname :) Icon_minitimeЧет 21 Фев - 10:41:46

-


Последната промяна е направена от XariZaX на Вто 23 Дек - 21:40:11; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
bRyAn
старшина
старшина
bRyAn


Брой мнения : 260
Age : 31
Location : На края на Вселената

Какво значи вашият nickname :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво значи вашият nickname :)   Какво значи вашият nickname :) Icon_minitimeЧет 21 Фев - 13:47:37

Хаха яко Wink Братовчед ми(fowar) винаги когато сме те засичали(бяхме прекалено големи ламета и не разбирахме от cs) той викаше злия Хари(така ти чете ника първоначално) Виж го пак ги сваля" lol! От там ти запомних ника от "Виж го злия Хари пак ги сваля" lol!
Върнете се в началото Go down
http://www.bangbros.com
Гост
Гост




Какво значи вашият nickname :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво значи вашият nickname :)   Какво значи вашият nickname :) Icon_minitimeЧет 21 Фев - 19:59:29

-


Последната промяна е направена от XariZaX на Вто 23 Дек - 21:45:36; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
bRyAn
старшина
старшина
bRyAn


Брой мнения : 260
Age : 31
Location : На края на Вселената

Какво значи вашият nickname :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво значи вашият nickname :)   Какво значи вашият nickname :) Icon_minitimeЧет 21 Фев - 20:25:42

хАха да и аз като го чух много му се смях lol! Поправих го, вика "Ами аз така го запомних така му викам" lol!
Върнете се в началото Go down
http://www.bangbros.com
beyOnd
редник
редник
beyOnd


Брой мнения : 65
Age : 31
Location : Varna

Какво значи вашият nickname :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво значи вашият nickname :)   Какво значи вашият nickname :) Icon_minitimeСъб 8 Мар - 11:58:29

Мойто значи ОТВЪД
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Какво значи вашият nickname :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво значи вашият nickname :)   Какво значи вашият nickname :) Icon_minitimeСъб 8 Мар - 12:27:57

-


Последната промяна е направена от XariZaX на Вто 23 Дек - 21:48:07; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Какво значи вашият nickname :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво значи вашият nickname :)   Какво значи вашият nickname :) Icon_minitimeВто 11 Мар - 14:59:35

Цял живот влизам на ръш и се е случвало да вземам целия отбор .
Коментари от рода тоя ба*и танка и тн.
Та реших да се кръстя 7r00p3R-танкиста или по точно тоя дето го кара тоя танк Razz
Върнете се в началото Go down
antverpeN^
редник
редник
antverpeN^


Брой мнения : 13

Какво значи вашият nickname :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво значи вашият nickname :)   Какво значи вашият nickname :) Icon_minitimeПет 23 Май - 16:07:02

antverpeN ... град в Холандия Wink
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Какво значи вашият nickname :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво значи вашият nickname :)   Какво значи вашият nickname :) Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Какво значи вашият nickname :)
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
PRO-CORE :: PROCORE :: PRO-CORE :: РАЗНИ СМЕХОРИИ-
Идете на: