PRO-CORE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PRO-CORE

Pro-Core стария и полезен форум.
 
PortalИндексГалерияПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 НАЙ-СМЕШНИ ИЗЦЕПКИ В CS

Go down 
+8
bRyAn
INAT4E
the black angel
Arl3chin0
IsaaCi
n0z1
FallOut
crueL?!
12 posters
Иди на страница : 1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Гост
Гост




НАЙ-СМЕШНИ ИЗЦЕПКИ В CS Empty
ПисанеЗаглавие: НАЙ-СМЕШНИ ИЗЦЕПКИ В CS   НАЙ-СМЕШНИ ИЗЦЕПКИ В CS Icon_minitimeВто 13 Ное - 12:50:03

Мене лично много ме кефи,когато някой влизакйи в сървъра погледне името си и напише нещо от сорта:"ЕЙ КЪВ Е ТОЯ КЛАН" и "АМА АЗ НЕ ИСКАМ В КЛАНА",а имаше един който даже беше и съгласен да влезе в "клана" "no-sXe injected",дори се извини,че не е много силен,ама ако сме го вземели много щял да тренира и да задобрее Wink .
Върнете се в началото Go down
crueL?!
редник
редник
crueL?!


Брой мнения : 61
Age : 32

НАЙ-СМЕШНИ ИЗЦЕПКИ В CS Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НАЙ-СМЕШНИ ИЗЦЕПКИ В CS   НАЙ-СМЕШНИ ИЗЦЕПКИ В CS Icon_minitimeПет 16 Ное - 13:57:21

хахаахах бати пичовете Laughing
Върнете се в началото Go down
FallOut
старшина
старшина
FallOut


Брой мнения : 255
Age : 103
Location : Black Sun Empire

НАЙ-СМЕШНИ ИЗЦЕПКИ В CS Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НАЙ-СМЕШНИ ИЗЦЕПКИ В CS   НАЙ-СМЕШНИ ИЗЦЕПКИ В CS Icon_minitimeНед 2 Дек - 3:39:00

'Кви са тия лайна пред ника ми бе...' или 'Пуснах 100 програми и тва не ми се маха' тва sXe e много обърква хората Laughing някой нетърпелив мое да се ядоса xD https://www.youtube.com/watch?v=rsom99Ds43U
Върнете се в началото Go down
n0z1
старшина
старшина
n0z1


Брой мнения : 157
Age : 31

НАЙ-СМЕШНИ ИЗЦЕПКИ В CS Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НАЙ-СМЕШНИ ИЗЦЕПКИ В CS   НАЙ-СМЕШНИ ИЗЦЕПКИ В CS Icon_minitimeПон 3 Дек - 6:59:07

Отивам в фр......... да се накозиме играем в сървара и тои вика а бе бате кво е това и аз му обяснявам ....... Тои след 5 мин пак БАТЕ КВО Е ТВА ПРЕД НИКА МИ .. аз пак ...... ноо... това не е всичко ТОИ ПАК ПИТА !!!!!!!!! аз му земам клавиатурата и мисшката давам quit от ЦС влизам в саита и му тегля "Anti-Cheata"
Върнете се в началото Go down
FallOut
старшина
старшина
FallOut


Брой мнения : 255
Age : 103
Location : Black Sun Empire

НАЙ-СМЕШНИ ИЗЦЕПКИ В CS Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НАЙ-СМЕШНИ ИЗЦЕПКИ В CS   НАЙ-СМЕШНИ ИЗЦЕПКИ В CS Icon_minitimeПон 3 Дек - 21:35:38

И той сигурно пак бате кво е тва xD
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




НАЙ-СМЕШНИ ИЗЦЕПКИ В CS Empty
ПисанеЗаглавие: Какви са най-смешните ситуации,които сте наблюдавали или уча   НАЙ-СМЕШНИ ИЗЦЕПКИ В CS Icon_minitimeВто 4 Дек - 20:36:53

Имам предвид примерно на един от турнирите в Бургас... играя с моя първи отбор ... играем като CT и убиват Т,който е с c4 ...
- Абе,човек ... къде е c4 ?! - питам аз.
- ТАМ !!! - казва един съотборник
- ZAХАХА КЪДЕ ТАМ БЕ ! - изумен питам аз Very Happy
----------------------------------------
В клуба,където цъкахме преди... operator-admin(v CS-a),когато стреля наляво си измества тялото и главата на ляво ... като скача и главата я вдига и веднъж падна от стола на дясно .... и целия клуб смяяяяяхх (rofl)


Това имам предвид .... ако някой има такива ситуации да споделя Very Happy


Последната промяна е направена от на Сря 5 Дек - 20:01:51; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




НАЙ-СМЕШНИ ИЗЦЕПКИ В CS Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НАЙ-СМЕШНИ ИЗЦЕПКИ В CS   НАЙ-СМЕШНИ ИЗЦЕПКИ В CS Icon_minitimeВто 4 Дек - 22:03:16

-


Последната промяна е направена от XariZaX на Вто 23 Дек - 21:38:44; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




НАЙ-СМЕШНИ ИЗЦЕПКИ В CS Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НАЙ-СМЕШНИ ИЗЦЕПКИ В CS   НАЙ-СМЕШНИ ИЗЦЕПКИ В CS Icon_minitimeВто 4 Дек - 22:06:06

[20:40:26] -The*DudE- каза: sigurno imash taq prozra4nata versiq na dust2

"da ei sq maham wall-a ,4e sys speed-a ne moje da se wleze ..."

ibs[\\\\\\\\\]> dano ti se preebe
ibs[\\\\\\\\\]> si4k i
ibs[\\\\\\\\\]> !
ibs[\\\\\\\\\]> DANO!
ibs[\\\\\\\\\]> dano
ibs[\\\\\\\\\]> da ti opadat
ibs[\\\\\\\\\]> KABELITE
ibs[\\\\\\\\\]> PC-TO DA TI GRUMNE

ib[S]kateboards> da
ib[S]kateboards> be
ib[S]kateboards> ti iska6
ib[S]kateboards> da se samoubiq
ib[S]kateboards> li ?
ib[S]kateboards> mi grumne
ib[S]kateboards> fentilatora
ib[S]kateboards> da me sreze
ib[S]kateboards> perkata
ib[S]kateboards> !?
ib[S]kateboards> gospodi

ibs> i az
ibs> znae6 li kvo
ibs> pravq
ibs> na4i
ibs> 0:13
ibs> sum
ibs> rezultata
ibs> i dup4a
ibs> prez stenata
ibs> i ubix
ibs> 2-ma moi
ibs> AHAHAHHAHAA

anislaw> nqkoi ima li hackove za CS 1.6
<anislaw> 4e sum mnogo slab
<anislaw> i tree da pobejdavam vse nqkoga
<mordos> emi qj ve da stane6 silen
<mordos> i hodi ha fitnes
<otooto> зимай анаболи и тн
<anislaw> abe ei govora za igrata CS
<mordos> emi gledai si bot-a kato tamago4i i kato porasne dostatu4no togava igrai s nego


Сещам се и за други,но са малко нецензорирани Very Happy
Върнете се в началото Go down
FallOut
старшина
старшина
FallOut


Брой мнения : 255
Age : 103
Location : Black Sun Empire

НАЙ-СМЕШНИ ИЗЦЕПКИ В CS Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НАЙ-СМЕШНИ ИЗЦЕПКИ В CS   НАЙ-СМЕШНИ ИЗЦЕПКИ В CS Icon_minitimeВто 4 Дек - 22:59:16

.ха.х.ах.а тва последното "..emi gledai si bot-a kato tamago4i i kato porasne dostatu4no togava igrai s nego." lol! aaa.x.a.xa.x.a.x тамагочи вика xD
Върнете се в началото Go down
n0z1
старшина
старшина
n0z1


Брой мнения : 157
Age : 31

НАЙ-СМЕШНИ ИЗЦЕПКИ В CS Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НАЙ-СМЕШНИ ИЗЦЕПКИ В CS   НАЙ-СМЕШНИ ИЗЦЕПКИ В CS Icon_minitimeСря 5 Дек - 19:56:40

хахахаха !!!
Върнете се в началото Go down
n0z1
старшина
старшина
n0z1


Брой мнения : 157
Age : 31

НАЙ-СМЕШНИ ИЗЦЕПКИ В CS Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НАЙ-СМЕШНИ ИЗЦЕПКИ В CS   НАЙ-СМЕШНИ ИЗЦЕПКИ В CS Icon_minitimeСря 5 Дек - 19:59:26

ХаххьХЬахХьхахаАхахахаХ !!!! affraid affraid
Върнете се в началото Go down
IsaaCi
Admin
IsaaCi


Брой мнения : 281
Age : 50
Location : Бургас

НАЙ-СМЕШНИ ИЗЦЕПКИ В CS Empty
ПисанеЗаглавие: НАИ   НАЙ-СМЕШНИ ИЗЦЕПКИ В CS Icon_minitimeПет 7 Дек - 18:53:07

XariZaX написа:
преди това прочетох темата за "Всякакви интересни,смешни,готини картинки за CS" ,но мисля,че се различава ... моля да бъда извинен ако не съм прав и мнението ми да бъде преместено там ;]
тука ще я оставим темата по добре маи ще е така Razz
Върнете се в началото Go down
https://procore.bulgarianforum.net
FallOut
старшина
старшина
FallOut


Брой мнения : 255
Age : 103
Location : Black Sun Empire

НАЙ-СМЕШНИ ИЗЦЕПКИ В CS Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НАЙ-СМЕШНИ ИЗЦЕПКИ В CS   НАЙ-СМЕШНИ ИЗЦЕПКИ В CS Icon_minitimeПет 7 Дек - 22:29:29

х.а.ха.х noz1 се спука от смех xD
Върнете се в началото Go down
FallOut
старшина
старшина
FallOut


Брой мнения : 255
Age : 103
Location : Black Sun Empire

НАЙ-СМЕШНИ ИЗЦЕПКИ В CS Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НАЙ-СМЕШНИ ИЗЦЕПКИ В CS   НАЙ-СМЕШНИ ИЗЦЕПКИ В CS Icon_minitimeНед 9 Дек - 2:41:25

XariZaX написа:
В клуба,където цъкахме преди... operator-admin(v CS-a),когато стреля наляво си измества тялото и главата на ляво ... като скача и главата я вдига и веднъж падна от стола на дясно .... и целия клуб смяяяяяхх (rofl)
Това имам предвид .... ако някой има такива ситуации да споделя Very Happy
Върнете се в началото Go down
FallOut
старшина
старшина
FallOut


Брой мнения : 255
Age : 103
Location : Black Sun Empire

НАЙ-СМЕШНИ ИЗЦЕПКИ В CS Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НАЙ-СМЕШНИ ИЗЦЕПКИ В CS   НАЙ-СМЕШНИ ИЗЦЕПКИ В CS Icon_minitimeНед 9 Дек - 2:42:28

Die Bitch d-_-b написа:
XariZaX написа:
В клуба,където цъкахме преди... operator-admin(v CS-a),когато стреля наляво си измества тялото и главата на ляво ... като скача и главата я вдига и веднъж падна от стола на дясно .... и целия клуб смяяяяяхх (rofl)
Това имам предвид .... ако някой има такива ситуации да споделя Very Happy
.ха.х.а баща ми понякой път като цъка на PS-a и праи така маа до са не му се е случвало да пада от тъборетката xD / santa
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




НАЙ-СМЕШНИ ИЗЦЕПКИ В CS Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НАЙ-СМЕШНИ ИЗЦЕПКИ В CS   НАЙ-СМЕШНИ ИЗЦЕПКИ В CS Icon_minitimeНед 9 Дек - 3:31:24

Сега се сещам и за още една ситуация .... Преди 2-3 години играем петички отново в този клуб,но около .... абе доста часове ще да е било ....(малко пояснение : влизаш отгоре и слизаш надолу по стълбите за клуба) и аз толкова съм в играта,че по някое време съм махнал слушалките и чувам,че някой "тропа" (отваря вратата),ставам от стола,мислейки си "кой ли ще е тоя" и поглеждам в горния ляв ъгъл .... очаквайки да видя радара Very Happy (какъв радар след като не съм пред pc-то) Very Happy
Върнете се в началото Go down
IsaaCi
Admin
IsaaCi


Брой мнения : 281
Age : 50
Location : Бургас

НАЙ-СМЕШНИ ИЗЦЕПКИ В CS Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НАЙ-СМЕШНИ ИЗЦЕПКИ В CS   НАЙ-СМЕШНИ ИЗЦЕПКИ В CS Icon_minitimeНед 9 Дек - 10:56:17

XariZaX написа:
Сега се сещам и за още една ситуация .... Преди 2-3 години играем петички отново в този клуб,но около .... абе доста часове ще да е било ....(малко пояснение : влизаш отгоре и слизаш надолу по стълбите за клуба) и аз толкова съм в играта,че по някое време съм махнал слушалките и чувам,че някой "тропа" (отваря вратата),ставам от стола,мислейки си "кой ли ще е тоя" и поглеждам в горния ляв ъгъл .... очаквайки да видя радара Very Happy (какъв радар след като не съм пред pc-то) Very Happy
Смятаи affraid Very Happy Laughing xaxaxax
Върнете се в началото Go down
https://procore.bulgarianforum.net
FallOut
старшина
старшина
FallOut


Брой мнения : 255
Age : 103
Location : Black Sun Empire

НАЙ-СМЕШНИ ИЗЦЕПКИ В CS Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НАЙ-СМЕШНИ ИЗЦЕПКИ В CS   НАЙ-СМЕШНИ ИЗЦЕПКИ В CS Icon_minitimeПон 10 Дек - 21:27:57

XariZaX написа:
Сега се сещам и за още една ситуация .... Преди 2-3 години играем петички отново в този клуб,но около .... абе доста часове ще да е било ....(малко пояснение : влизаш отгоре и слизаш надолу по стълбите за клуба) и аз толкова съм в играта,че по някое време съм махнал слушалките и чувам,че някой "тропа" (отваря вратата),ставам от стола,мислейки си "кой ли ще е тоя" и поглеждам в горния ляв ъгъл .... очаквайки да видя радара Very Happy (какъв радар след като не съм пред pc-то) Very Happy
Ах.а.х.а е тва му се вика маняк и представяш ли си да тичаш по улицата и Cover me! , заставаш до кофа и Hold this position! xD / santa
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




НАЙ-СМЕШНИ ИЗЦЕПКИ В CS Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НАЙ-СМЕШНИ ИЗЦЕПКИ В CS   НАЙ-СМЕШНИ ИЗЦЕПКИ В CS Icon_minitimeСря 12 Дек - 11:19:46

-


Последната промяна е направена от XariZaX на Вто 23 Дек - 21:42:21; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
FallOut
старшина
старшина
FallOut


Брой мнения : 255
Age : 103
Location : Black Sun Empire

НАЙ-СМЕШНИ ИЗЦЕПКИ В CS Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НАЙ-СМЕШНИ ИЗЦЕПКИ В CS   НАЙ-СМЕШНИ ИЗЦЕПКИ В CS Icon_minitimeСря 12 Дек - 21:27:05

Е да ама нарочно си го напраил докато тва с радара по навик oт толко врътки иии вечее... drunken / santa
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




НАЙ-СМЕШНИ ИЗЦЕПКИ В CS Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НАЙ-СМЕШНИ ИЗЦЕПКИ В CS   НАЙ-СМЕШНИ ИЗЦЕПКИ В CS Icon_minitimeСря 12 Дек - 21:53:01

Сега като се замисля бяхме на пакет май ... тоест играх и преди да почне пакета,който е 4 часа .... значи над 4 часа ... маx 6 да е било ,а сега като седя на PC-то повече от 30-60 минути ми става лошо направо Question Exclamation scratch , но това е хубавото, че не си губя времето на PC-то sunny ( усещаш ли как във всяко лошо нещо.... намирам положителната страна Very Happy )
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




НАЙ-СМЕШНИ ИЗЦЕПКИ В CS Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НАЙ-СМЕШНИ ИЗЦЕПКИ В CS   НАЙ-СМЕШНИ ИЗЦЕПКИ В CS Icon_minitimeСря 12 Дек - 22:03:49

Сетих се и за още една случка .....
Значи играем ние на пакет петички срещу "едни от най-големите ни конкуренти в bsnet " (познати от Айтос) и аз отделен на 5-тото PC (4 PC-та подредени едно до друго) и аз играя с мишка с топче в клуба и без пад .... и мега много натискам такъв 3 карти им зехме и последната врътка (2 round-а преди да left-нат) и на мен както играя ми пада топчето батенце О_o ОТ МИШКАТА ... НЕРЕАЛНО и мн смях беше Sad
Върнете се в началото Go down
FallOut
старшина
старшина
FallOut


Брой мнения : 255
Age : 103
Location : Black Sun Empire

НАЙ-СМЕШНИ ИЗЦЕПКИ В CS Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НАЙ-СМЕШНИ ИЗЦЕПКИ В CS   НАЙ-СМЕШНИ ИЗЦЕПКИ В CS Icon_minitimeНед 16 Дек - 2:32:22

ааа.ха..х.а.х.ах.а.х ми носи си мишока от вкъщи santa
Върнете се в началото Go down
Arl3chin0
редник
редник
Arl3chin0


Брой мнения : 3

НАЙ-СМЕШНИ ИЗЦЕПКИ В CS Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НАЙ-СМЕШНИ ИЗЦЕПКИ В CS   НАЙ-СМЕШНИ ИЗЦЕПКИ В CS Icon_minitimeЧет 20 Дек - 1:29:40

Gr!zZLy : awe deba nema da play too ebax xakera

syrdq_sa : mhm

arlechino : xahxha

arlechino : Very Happy

This server is using AMX MOD X
Visit https://procore.bulgarianforum.net
syrdq_sa : koi gi prai admini takiva
Тук става дума за мен...Този syrdq_se се подвизава под ника noCTm|3D или нещо такова...А аз си бях със sXe разбира се, но просто ми върза(не, че съм показал някакви умопомрачителни умения) и давах head след head...
Върнете се в началото Go down
IsaaCi
Admin
IsaaCi


Брой мнения : 281
Age : 50
Location : Бургас

НАЙ-СМЕШНИ ИЗЦЕПКИ В CS Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НАЙ-СМЕШНИ ИЗЦЕПКИ В CS   НАЙ-СМЕШНИ ИЗЦЕПКИ В CS Icon_minitimeЧет 10 Яну - 12:11:53

Arl3chin0 написа:
Gr!zZLy : awe deba nema da play too ebax xakera

syrdq_sa : mhm

arlechino : xahxha

arlechino : Very Happy

This server is using AMX MOD X
Visit https://procore.bulgarianforum.net
syrdq_sa : koi gi prai admini takiva
Тук става дума за мен...Този syrdq_se се подвизава под ника noCTm|3D или нещо такова...А аз си бях със sXe разбира се, но просто ми върза(не, че съм показал някакви умопомрачителни умения) и давах head след head...
Има 2-3 ма такива дето няма значение с sXe без sXe като ги kill и следва (хак хак бан го .......) scratch
Върнете се в началото Go down
https://procore.bulgarianforum.net
Sponsored content





НАЙ-СМЕШНИ ИЗЦЕПКИ В CS Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НАЙ-СМЕШНИ ИЗЦЕПКИ В CS   НАЙ-СМЕШНИ ИЗЦЕПКИ В CS Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
НАЙ-СМЕШНИ ИЗЦЕПКИ В CS
Върнете се в началото 
Страница 1 от 3Иди на страница : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
PRO-CORE :: PROCORE :: PRO-CORE :: РАЗНИ СМЕХОРИИ-
Идете на: