PRO-CORE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PRO-CORE

Pro-Core стария и полезен форум.
 
PortalИндексГалерияПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 НАЙ-СМЕШНИ ИЗЦЕПКИ В CS

Go down 
+8
bRyAn
INAT4E
the black angel
Arl3chin0
IsaaCi
n0z1
FallOut
crueL?!
12 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Гост
Гост




НАЙ-СМЕШНИ ИЗЦЕПКИ В CS - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НАЙ-СМЕШНИ ИЗЦЕПКИ В CS   НАЙ-СМЕШНИ ИЗЦЕПКИ В CS - Page 2 Icon_minitimeЧет 17 Яну - 22:20:40

OMG потресена съм!!!Наистина имало такъв клан-[No-SXE-I] affraid
Върнете се в началото Go down
FallOut
старшина
старшина
FallOut


Брой мнения : 255
Age : 103
Location : Black Sun Empire

НАЙ-СМЕШНИ ИЗЦЕПКИ В CS - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НАЙ-СМЕШНИ ИЗЦЕПКИ В CS   НАЙ-СМЕШНИ ИЗЦЕПКИ В CS - Page 2 Icon_minitimeСъб 26 Яну - 23:35:09

aSaCi написа:
OMG потресена съм!!!Наистина имало такъв клан-[No-SXE-I] affraid
lol! lol! lol! x.a.x.a.x да бе да х.а.ха.х.
Върнете се в началото Go down
the black angel
редник
редник



Брой мнения : 52

НАЙ-СМЕШНИ ИЗЦЕПКИ В CS - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НАЙ-СМЕШНИ ИЗЦЕПКИ В CS   НАЙ-СМЕШНИ ИЗЦЕПКИ В CS - Page 2 Icon_minitimeНед 27 Яну - 18:34:09

XariZaX написа:
преди това прочетох темата за "Всякакви интересни,смешни,готини картинки за CS" ,но мисля,че се различава ... моля да бъда извинен ако не съм прав и мнението ми да бъде преместено там ;]

da i ba6tata kato my pystan nqkoq igra naprimer call of duty i po4va Very Happy po sa6tia na4ina stava i seedno 6a vidi ko ima ot gore Very Happy
Върнете се в началото Go down
INAT4E
редник
редник
INAT4E


Брой мнения : 15
Age : 30

НАЙ-СМЕШНИ ИЗЦЕПКИ В CS - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НАЙ-СМЕШНИ ИЗЦЕПКИ В CS   НАЙ-СМЕШНИ ИЗЦЕПКИ В CS - Page 2 Icon_minitimeПон 28 Яну - 21:17:58

Когато някой влезе,и сме 1-1 и е afk
Върнете се в началото Go down
FallOut
старшина
старшина
FallOut


Брой мнения : 255
Age : 103
Location : Black Sun Empire

НАЙ-СМЕШНИ ИЗЦЕПКИ В CS - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НАЙ-СМЕШНИ ИЗЦЕПКИ В CS   НАЙ-СМЕШНИ ИЗЦЕПКИ В CS - Page 2 Icon_minitimeВто 29 Яну - 16:14:05

Suspect Suspect Suspect тва е супер скапано не мое си праиш кефа :X на мене ше ми е тъпо.Иначе ситуацията мда смешна е :'D
Върнете се в началото Go down
FallOut
старшина
старшина
FallOut


Брой мнения : 255
Age : 103
Location : Black Sun Empire

НАЙ-СМЕШНИ ИЗЦЕПКИ В CS - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НАЙ-СМЕШНИ ИЗЦЕПКИ В CS   НАЙ-СМЕШНИ ИЗЦЕПКИ В CS - Page 2 Icon_minitimeЧет 7 Фев - 19:24:05

Неска един влиза,маа некво лапе вика,че бил на 8 ии само играеме и тоя 'ebahti hed 4oka' xD сцепихме се в сървъра, Laughing
Върнете се в началото Go down
IsaaCi
Admin
IsaaCi


Брой мнения : 281
Age : 50
Location : Бургас

НАЙ-СМЕШНИ ИЗЦЕПКИ В CS - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НАЙ-СМЕШНИ ИЗЦЕПКИ В CS   НАЙ-СМЕШНИ ИЗЦЕПКИ В CS - Page 2 Icon_minitimeЧет 7 Фев - 23:46:54

Heaven Shall Burn написа:
Неска един влиза,маа некво лапе вика,че бил на 8 ии само играеме и тоя 'ebahti hed 4oka' xD сцепихме се в сървъра, Laughing
Еми на същото лице по ония ден беше със статс 3-18 и уби 2ма без да иска и написа следното "земете си ламерчета прости хакери такива" tongue No affraid pale silent
Върнете се в началото Go down
https://procore.bulgarianforum.net
bRyAn
старшина
старшина
bRyAn


Брой мнения : 260
Age : 31
Location : На края на Вселената

НАЙ-СМЕШНИ ИЗЦЕПКИ В CS - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НАЙ-СМЕШНИ ИЗЦЕПКИ В CS   НАЙ-СМЕШНИ ИЗЦЕПКИ В CS - Page 2 Icon_minitimeНед 17 Фев - 22:52:43

Вчера влиза един(забрайх му ника) и когато му показа, че няма схе той вика: Бахти кой ми смени якия ник уе майка ви д**б*.
-Сложи си схе и няма да ти се сменя ника! - казвам му аз.
-Ко е тва
-Програма, напиши /схе и си я свали после я инсталирай
-Абе да ти е*а тъпия сървър трябва да инсталирах някви си програми за да играя цс хаьхах въри се гръмни бот.

И излезна горкия Laughing
Върнете се в началото Go down
http://www.bangbros.com
FallOut
старшина
старшина
FallOut


Брой мнения : 255
Age : 103
Location : Black Sun Empire

НАЙ-СМЕШНИ ИЗЦЕПКИ В CS - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НАЙ-СМЕШНИ ИЗЦЕПКИ В CS   НАЙ-СМЕШНИ ИЗЦЕПКИ В CS - Page 2 Icon_minitimeПон 18 Фев - 15:22:24

оо Боже аз ако бях вътре как щех да го храня .xa.x.a
Върнете се в началото Go down
bRyAn
старшина
старшина
bRyAn


Брой мнения : 260
Age : 31
Location : На края на Вселената

НАЙ-СМЕШНИ ИЗЦЕПКИ В CS - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НАЙ-СМЕШНИ ИЗЦЕПКИ В CS   НАЙ-СМЕШНИ ИЗЦЕПКИ В CS - Page 2 Icon_minitimeСря 20 Фев - 16:13:11

IsaaCi написа:
Heaven Shall Burn написа:
Неска един влиза,маа некво лапе вика,че бил на 8 ии само играеме и тоя 'ebahti hed 4oka' xD сцепихме се в сървъра, Laughing
Еми на същото лице по ония ден беше със статс 3-18 и уби 2ма без да иска и написа следното "земете си ламерчета прости хакери такива" tongue No affraid pale silent

Дам, виждал съм много такива случай. Например днес когато няма про кор и аз играх в един сървър с схе и набих на едно ламе главата и той ми вика:
-Да бе да ебати хакера!
-Не съм хак, имам схе.
-И кво ти си с уал хак.
-Омг!

След 10 мин пак му ударих хс ама тоя път прес wallbanged-a и тоя вика:
-Ето бе видя ли, че си с уал хак, ламеррррррр!
-.ха.ха.х.ха.
-Ко се смееш спри тъпия хак и играя, апак ако искаш 1в1 ама нямам IP!

Направо съм се изкъртил да се смея lol!
Върнете се в началото Go down
http://www.bangbros.com
FallOut
старшина
старшина
FallOut


Брой мнения : 255
Age : 103
Location : Black Sun Empire

НАЙ-СМЕШНИ ИЗЦЕПКИ В CS - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НАЙ-СМЕШНИ ИЗЦЕПКИ В CS   НАЙ-СМЕШНИ ИЗЦЕПКИ В CS - Page 2 Icon_minitimeСря 20 Фев - 19:26:27

ОоОооо боже мии секви ги има :'D
Върнете се в началото Go down
bRyAn
старшина
старшина
bRyAn


Брой мнения : 260
Age : 31
Location : На края на Вселената

НАЙ-СМЕШНИ ИЗЦЕПКИ В CS - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НАЙ-СМЕШНИ ИЗЦЕПКИ В CS   НАЙ-СМЕШНИ ИЗЦЕПКИ В CS - Page 2 Icon_minitimeНед 2 Мар - 21:15:34

destruction.bryan[hf] : Ae kaji kakvo e pro ve ?!
WAR/NETTonybull_BG : emi tva e ozna4ava profesiq

Не че му се еб*в*м, но като го прочетох това направо съм се таркалял по килима.Мълчи, мълчи и да се обади 1 път ще се изцепи...
Върнете се в началото Go down
http://www.bangbros.com
IsaaCi
Admin
IsaaCi


Брой мнения : 281
Age : 50
Location : Бургас

НАЙ-СМЕШНИ ИЗЦЕПКИ В CS - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НАЙ-СМЕШНИ ИЗЦЕПКИ В CS   НАЙ-СМЕШНИ ИЗЦЕПКИ В CS - Page 2 Icon_minitimeСря 12 Мар - 11:47:43

Не си спомням точно преди колко дена влизам procore и още на 2-3 вратка един ми се наби в окото (WALL) си беше...както и да е Mad написах му че има 1 мин да сложи sXe Twisted Evil давам му и сайта форума ....бла бла Sleep при което той ми отговаря:Не мога,защото нямам интернет affraid lol! Shocked Question cyclops .......БАН
Върнете се в началото Go down
https://procore.bulgarianforum.net
bRyAn
старшина
старшина
bRyAn


Брой мнения : 260
Age : 31
Location : На края на Вселената

НАЙ-СМЕШНИ ИЗЦЕПКИ В CS - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НАЙ-СМЕШНИ ИЗЦЕПКИ В CS   НАЙ-СМЕШНИ ИЗЦЕПКИ В CS - Page 2 Icon_minitimeСря 12 Мар - 14:34:12

Е може да е бил към твоя интернет доставчик...както и да е.По миналия ден един ми вика:Кво е тва име пред мен? Давам му сайта да си свали схе и той вика:Нейскам да слагам такива хакове, че ми се еб*в* компа от тях.....
Или един ден когато бях спектатор на fowar vs Levane(един тапак срещу който играхме 5-ци).Levane вика "Кажи на приятелчето си да не ми играе с алиен хак.fowar го би честно 50 на 3... Wink
Върнете се в началото Go down
http://www.bangbros.com
IsaaCi
Admin
IsaaCi


Брой мнения : 281
Age : 50
Location : Бургас

НАЙ-СМЕШНИ ИЗЦЕПКИ В CS - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НАЙ-СМЕШНИ ИЗЦЕПКИ В CS   НАЙ-СМЕШНИ ИЗЦЕПКИ В CS - Page 2 Icon_minitimeСря 12 Мар - 14:47:24

IsaaCi написа:
IsaaCi написа:
bRyAn написа:
Е може да е бил към твоя интернет доставчик...както и да е.По миналия ден един ми вика:Кво е тва име пред мен? Давам му сайта да си свали схе и той вика:Нейскам да слагам такива хакове, че ми се еб*в* компа от тях.....
Или един ден когато бях спектатор на fowar vs Levane(един тапак срещу който играхме 5-ци).Levane вика "Кажи на приятелчето си да не ми играе с алиен хак.fowar го би честно 50 на 3... Wink
Какво от това,ако е на моя доставчик Surprised той човека си казва че няма интернет scratch What a Face е как тогава играе CS със нас???Май си мислеше че си пуснал ботовете axaxxaaxhxaxhhaxhh Razz
Върнете се в началото Go down
https://procore.bulgarianforum.net
bRyAn
старшина
старшина
bRyAn


Брой мнения : 260
Age : 31
Location : На края на Вселената

НАЙ-СМЕШНИ ИЗЦЕПКИ В CS - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НАЙ-СМЕШНИ ИЗЦЕПКИ В CS   НАЙ-СМЕШНИ ИЗЦЕПКИ В CS - Page 2 Icon_minitimeСря 12 Мар - 15:12:22

IsaaCi написа:
IsaaCi написа:
IsaaCi написа:
bRyAn написа:
Е може да е бил към твоя интернет доставчик...както и да е.По миналия ден един ми вика:Кво е тва име пред мен? Давам му сайта да си свали схе и той вика:Нейскам да слагам такива хакове, че ми се еб*в* компа от тях.....
Или един ден когато бях спектатор на fowar vs Levane(един тапак срещу който играхме 5-ци).Levane вика "Кажи на приятелчето си да не ми играе с алиен хак.fowar го би честно 50 на 3... Wink
Какво от това,ако е на моя доставчик Surprised той човека си казва че няма интернет scratch What a Face е как тогава играе CS със нас???Май си мислеше че си пуснал ботовете axaxxaaxhxaxhhaxhh Razz

Ами когато е към твоя интернет доставчик сървъра ще му го показва при LAN папките с LAN IP, но найстина може да си е помислил нещо друго lol! lol! lol!
Върнете се в началото Go down
http://www.bangbros.com
IsaaCi
Admin
IsaaCi


Брой мнения : 281
Age : 50
Location : Бургас

НАЙ-СМЕШНИ ИЗЦЕПКИ В CS - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НАЙ-СМЕШНИ ИЗЦЕПКИ В CS   НАЙ-СМЕШНИ ИЗЦЕПКИ В CS - Page 2 Icon_minitimeСря 12 Мар - 18:44:25

bRyAn написа:
IsaaCi написа:
IsaaCi написа:
IsaaCi написа:
bRyAn написа:
Е може да е бил към твоя интернет доставчик...както и да е.По миналия ден един ми вика:Кво е тва име пред мен? Давам му сайта да си свали схе и той вика:Нейскам да слагам такива хакове, че ми се еб*в* компа от тях.....
Или един ден когато бях спектатор на fowar vs Levane(един тапак срещу който играхме 5-ци).Levane вика "Кажи на приятелчето си да не ми играе с алиен хак.fowar го би честно 50 на 3... Wink
Какво от това,ако е на моя доставчик Surprised той човека си казва че няма интернет scratch What a Face е как тогава играе CS със нас???Май си мислеше че си пуснал ботовете axaxxaaxhxaxhhaxhh Razz

Ами когато е към твоя интернет доставчик сървъра ще му го показва при LAN папките с LAN IP, но найстина може да си е помислил нещо друго lol! lol! lol!
Ми да ти кажа на БТК беше Rolling Eyes пак и на мене на лан никога не ми показва нещо.
Върнете се в началото Go down
https://procore.bulgarianforum.net
Гост
Гост




НАЙ-СМЕШНИ ИЗЦЕПКИ В CS - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НАЙ-СМЕШНИ ИЗЦЕПКИ В CS   НАЙ-СМЕШНИ ИЗЦЕПКИ В CS - Page 2 Icon_minitimeЧет 13 Мар - 16:37:30

Еми първо pro наистина значи професия (с моя скромен английски език) професия,професионалист ... или напреднал и се неща от сорта.Поне явно само на мен не ми е смешно.
А колкото до това,че няма net и е играл ... и аз преди съм играл без net ... на Lan доколкото си спомням ... така че ... В БЪЛГАРИЯ ... НЯМА НЕВЪЗМОЖНИ НЕЩА !!! Very Happy
Върнете се в началото Go down
Tonybull
редник
редник



Брой мнения : 1
Age : 54

НАЙ-СМЕШНИ ИЗЦЕПКИ В CS - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НАЙ-СМЕШНИ ИЗЦЕПКИ В CS   НАЙ-СМЕШНИ ИЗЦЕПКИ В CS - Page 2 Icon_minitimeСъб 15 Мар - 21:23:56

Относно твоето неразбиране от мен казаното,аз съм задължен да опровергая твоята теза.Така-а-а....,бяхте подхванали един спор кой са"pro"и кой не.Явно тогава афектиран от спора не си искал да ме разбереш.Аз казах,че proffessional е човек които работи в една сфера и от тази си деиност изкарва "кинти". И поясних:про-футболист;про-баскетболист,беизболист и т.н.Има професионалисти и в точните науки:инженер,в хуманните:лекар.Така че, това е ПРОФЕСИЯ!!!Колкото и на теб да звучи странно е факт които опровергава про-то в играта.Но не е грешно,заштото ако играеш само CS,придобиваш умения различни от аматьора,всичко друго е емблематичен епитет с които си изразяваш настроението в играта,като например:"lamer"(съкатлък),"lucker"-вместо-"lucky"(късметлия),вместо наши си български думи използваме англо-саксонско наречие за изразяване,както и глупавото "pro- gamer".Ето затова мълча, какво да пиша глупости ли?Или нешто което е от значение....,а???
Върнете се в началото Go down
bRyAn
старшина
старшина
bRyAn


Брой мнения : 260
Age : 31
Location : На края на Вселената

НАЙ-СМЕШНИ ИЗЦЕПКИ В CS - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НАЙ-СМЕШНИ ИЗЦЕПКИ В CS   НАЙ-СМЕШНИ ИЗЦЕПКИ В CS - Page 2 Icon_minitimeСъб 15 Мар - 21:55:14

Tonybull написа:
Относно твоето неразбиране от мен казаното,аз съм задължен да опровергая твоята теза.Така-а-а....,бяхте подхванали един спор кой са"pro"и кой не.Явно тогава афектиран от спора не си искал да ме разбереш.Аз казах,че proffessional е човек които работи в една сфера и от тази си деиност изкарва "кинти". И поясних:про-футболист;про-баскетболист,беизболист и т.н.Има професионалисти и в точните науки:инженер,в хуманните:лекар.Така че, това е ПРОФЕСИЯ!!!Колкото и на теб да звучи странно е факт които опровергава про-то в играта.Но не е грешно,заштото ако играеш само CS,придобиваш умения различни от аматьора,всичко друго е емблематичен епитет с които си изразяваш настроението в играта,като например:"lamer"(съкатлък),"lucker"-вместо-"lucky"(късметлия),вместо наши си български думи използваме англо-саксонско наречие за изразяване,както и глупавото "pro- gamer".Ето затова мълча, какво да пиша глупости ли?Или нешто което е от значение....,а???

НЕ искам и с теб да започвам спор, извинявам се, не съм те разбрал.
Върнете се в началото Go down
http://www.bangbros.com
s0me1
редник
редник
s0me1


Брой мнения : 59
Age : 34
Location : bankya city

НАЙ-СМЕШНИ ИЗЦЕПКИ В CS - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НАЙ-СМЕШНИ ИЗЦЕПКИ В CS   НАЙ-СМЕШНИ ИЗЦЕПКИ В CS - Page 2 Icon_minitimeНед 16 Мар - 0:10:36

"[20:40:26] -The*DudE- каза: sigurno imash taq prozra4nata versiq na dust2" хаьха на тва съм свидетел и аз хаьхаьа тоя биеше сички тъпомери бате гагагага
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




НАЙ-СМЕШНИ ИЗЦЕПКИ В CS - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НАЙ-СМЕШНИ ИЗЦЕПКИ В CS   НАЙ-СМЕШНИ ИЗЦЕПКИ В CS - Page 2 Icon_minitimeЧет 10 Апр - 21:34:31

Да... само дето беше написано по друг начин (с много правописни грешки,но реших да ги поправя) ... ;]

[Biker_BoYz]*ThE_G0oN* : vai ne vidqh te s speed si

sdfaa : az li be ?

sdfaa : prosto crau4vah haah


какви работи ... леки ...
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




НАЙ-СМЕШНИ ИЗЦЕПКИ В CS - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НАЙ-СМЕШНИ ИЗЦЕПКИ В CS   НАЙ-СМЕШНИ ИЗЦЕПКИ В CS - Page 2 Icon_minitimeПет 2 Май - 1:47:17

spensnqta braat.k : slabi next ? (аз)

sD.povf : ne e we Very Happy

kacata : pusnete italy pls
Върнете се в началото Go down
bRyAn
старшина
старшина
bRyAn


Брой мнения : 260
Age : 31
Location : На края на Вселената

НАЙ-СМЕШНИ ИЗЦЕПКИ В CS - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НАЙ-СМЕШНИ ИЗЦЕПКИ В CS   НАЙ-СМЕШНИ ИЗЦЕПКИ В CS - Page 2 Icon_minitimeСъб 3 Май - 8:41:42

Вчера бях влезнал малко в pro core и имаше един SK | Morgan, беше голям ламер, но доста голям маняк...когато го убих и той каза:

qbaaaaaa ne vidqh 4e ima o6te edin we

lol!
Върнете се в началото Go down
http://www.bangbros.com
Гост
Гост




НАЙ-СМЕШНИ ИЗЦЕПКИ В CS - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НАЙ-СМЕШНИ ИЗЦЕПКИ В CS   НАЙ-СМЕШНИ ИЗЦЕПКИ В CS - Page 2 Icon_minitimeСъб 3 Май - 10:11:51

Това бях аз бе Very Happy ... базикам се аз съм XeqtR Very Happy zaxax

Вчера историята си мислех,че съм я coppy ама явно не съм ;[ .. така,че ще я разкажа ;]

Предистория: Момичето убива момчето

Момчето : "абе,на колко?"
Момичето : "на 16"
Момчето : "не години бе,hp"
Момичето : "да бе,иначе пак съм на 16" Very Happy

Съжалявам,че го нямам точните цитати ама беше много смешно,дано да съм постигнал ефекта Very Happy
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





НАЙ-СМЕШНИ ИЗЦЕПКИ В CS - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НАЙ-СМЕШНИ ИЗЦЕПКИ В CS   НАЙ-СМЕШНИ ИЗЦЕПКИ В CS - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
НАЙ-СМЕШНИ ИЗЦЕПКИ В CS
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
PRO-CORE :: PROCORE :: PRO-CORE :: РАЗНИ СМЕХОРИИ-
Идете на: