PRO-CORE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PRO-CORE

Pro-Core стария и полезен форум.
 
PortalИндексГалерияПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Кои са протата в сървъра ?!?

Go down 
+14
dji
rod0
BOKO&4OKO
masakaR
MOVE---
ivanko3ela
SP|LanCeLanT
c0rn~
bRyAn
s0me1
n0z1
crueL?!
IsaaCi
FallOut
18 posters
Иди на страница : 1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
FallOut
старшина
старшина
FallOut


Брой мнения : 255
Age : 103
Location : Black Sun Empire

Кои са протата в сървъра ?!? Empty
ПисанеЗаглавие: Кои са протата в сървъра ?!?   Кои са протата в сървъра ?!? Icon_minitimeСъб 8 Дек - 2:32:29

Аз мисля чее най добрите сааа, smexxx,noz1(като не се лигави),elfa,IsaaCi (маа само като играе сериозно иначе е ботец Smile ) ии за мене са тва. santa
Върнете се в началото Go down
IsaaCi
Admin
IsaaCi


Брой мнения : 281
Age : 50
Location : Бургас

Кои са протата в сървъра ?!? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кои са протата в сървъра ?!?   Кои са протата в сървъра ?!? Icon_minitimeСъб 8 Дек - 10:51:31

Die Bitch d-_-b написа:
Аз мисля чее най добрите сааа, smexxx,noz1(като не се лигави),elfa,IsaaCi (маа само като играе сериозно иначе е ботец Smile ) ии за мене са тва. santa
Wink еми не може само на 100 % да ви играя не ми харесва така много концентрация се иска и барзо ми писва pale и Емо като се размранка ония бил бот другия варзия третия ............и на мен ми става жал Crying or Very sad bom tongue
Върнете се в началото Go down
https://procore.bulgarianforum.net
crueL?!
редник
редник
crueL?!


Брой мнения : 61
Age : 32

Кои са протата в сървъра ?!? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кои са протата в сървъра ?!?   Кои са протата в сървъра ?!? Icon_minitimeНед 9 Дек - 0:39:33

лелеее аз въобще не съм за тук Wink
Върнете се в началото Go down
FallOut
старшина
старшина
FallOut


Брой мнения : 255
Age : 103
Location : Black Sun Empire

Кои са протата в сървъра ?!? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кои са протата в сървъра ?!?   Кои са протата в сървъра ?!? Icon_minitimeНед 9 Дек - 1:00:00

IsaaCi написа:
Die Bitch d-_-b написа:
Аз мисля чее най добрите сааа, smexxx,noz1(като не се лигави),elfa,IsaaCi (маа само като играе сериозно иначе е ботец Smile ) ии за мене са тва. santa
Wink еми не може само на 100 % да ви играя не ми харесва така много концентрация се иска и барзо ми писва pale и Емо като се размранка ония бил бот другия варзия третия ............и на мен ми става жал Crying or Very sad bom tongue
ха..ха.х жал ми става вика ем кво да напраа за мене са ботове то и аз понякой път съм така амаа кво да се праи докато има някви бате дето ги виждам секи пут като влизам и не моат да играят :X само ми се къшират :X / santa
Върнете се в началото Go down
n0z1
старшина
старшина
n0z1


Брой мнения : 157
Age : 31

Кои са протата в сървъра ?!? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кои са протата в сървъра ?!?   Кои са протата в сървъра ?!? Icon_minitimeСъб 15 Дек - 12:12:03

ее това е истината е с това си връщате респекта ьАЬаь мерси aSaaCi
Върнете се в началото Go down
IsaaCi
Admin
IsaaCi


Брой мнения : 281
Age : 50
Location : Бургас

Кои са протата в сървъра ?!? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кои са протата в сървъра ?!?   Кои са протата в сървъра ?!? Icon_minitimeСъб 15 Дек - 12:54:39

Ev!L.eLf написа:
лелеее аз въобще не съм за тук Wink
защо бе Question то ти си про поне за мен Shocked
Върнете се в началото Go down
https://procore.bulgarianforum.net
FallOut
старшина
старшина
FallOut


Брой мнения : 255
Age : 103
Location : Black Sun Empire

Кои са протата в сървъра ?!? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кои са протата в сървъра ?!?   Кои са протата в сървъра ?!? Icon_minitimeНед 16 Дек - 2:05:36

Ev!L.eLf написа:
лелеее аз въобще не съм за тук Wink
xD х.х.а.ха. ти ако не беше за тука няаше да те сложа : D / santa
Върнете се в началото Go down
FallOut
старшина
старшина
FallOut


Брой мнения : 255
Age : 103
Location : Black Sun Empire

Кои са протата в сървъра ?!? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кои са протата в сървъра ?!?   Кои са протата в сървъра ?!? Icon_minitimeНед 16 Дек - 2:08:32

Аз по някой път си мисля че си wall бате What a Face / santa
Върнете се в началото Go down
n0z1
старшина
старшина
n0z1


Брой мнения : 157
Age : 31

Кои са протата в сървъра ?!? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кои са протата в сървъра ?!?   Кои са протата в сървъра ?!? Icon_minitimeПон 17 Дек - 0:53:45

Ние с брат ми се караме кои е по добър и се нямаме време да играем ;( и според мен тои е по добър Sad
Върнете се в началото Go down
crueL?!
редник
редник
crueL?!


Брой мнения : 61
Age : 32

Кои са протата в сървъра ?!? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кои са протата в сървъра ?!?   Кои са протата в сървъра ?!? Icon_minitimeВто 18 Дек - 16:59:54

n0z1 написа:
Ние с брат ми се караме кои е по добър и се нямаме време да играем ;( и според мен тои е по добър Sad
Добре бе кои опитваш да излъжеш confused
Признал съм н0з1 като добър.Правилно по-добър е от мен,но тои така ме нахъсва Laughing
Иначе въобще ме няма у тая игра Wink с две леви ръце съм
Crying or Very sad

За мен smexxx е прото Wink Twisted Evil geek cheers
Върнете се в началото Go down
s0me1
редник
редник
s0me1


Брой мнения : 59
Age : 34
Location : bankya city

Кои са протата в сървъра ?!? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кои са протата в сървъра ?!?   Кои са протата в сървъра ?!? Icon_minitimeСря 19 Дек - 21:28:50

eLfa rlz cheers Той е king на сървъра Wink
Върнете се в началото Go down
crueL?!
редник
редник
crueL?!


Брой мнения : 61
Age : 32

Кои са протата в сървъра ?!? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кои са протата в сървъра ?!?   Кои са протата в сървъра ?!? Icon_minitimeЧет 20 Дек - 13:46:35

NeVeR Laughing
Ur are the Best for me dudE pirat
Върнете се в началото Go down
crueL?!
редник
редник
crueL?!


Брой мнения : 61
Age : 32

Кои са протата в сървъра ?!? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кои са протата в сървъра ?!?   Кои са протата в сървъра ?!? Icon_minitimeСъб 22 Дек - 0:21:40

Няма такива Mad Exclamation За мен си пр0 и идол Wink Така че не го отричаи а се гордеи rabbit
Върнете се в началото Go down
FallOut
старшина
старшина
FallOut


Брой мнения : 255
Age : 103
Location : Black Sun Empire

Кои са протата в сървъра ?!? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кои са протата в сървъра ?!?   Кои са протата в сървъра ?!? Icon_minitimeНед 23 Дек - 1:42:19

И за мене Анди е идол тои ме е учил да играя въпреки,че не си личи geek
Върнете се в началото Go down
n0z1
старшина
старшина
n0z1


Брой мнения : 157
Age : 31

Кои са протата в сървъра ?!? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кои са протата в сървъра ?!?   Кои са протата в сървъра ?!? Icon_minitimeНед 23 Дек - 22:09:59

Определено не си личи Laughing
Ма мн обичаш да даваш командата "Enemy Spotted!" и на анди му иде да те зарита из картите Laughing
Върнете се в началото Go down
s0me1
редник
редник
s0me1


Брой мнения : 59
Age : 34
Location : bankya city

Кои са протата в сървъра ?!? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кои са протата в сървъра ?!?   Кои са протата в сървъра ?!? Icon_minitimeЧет 27 Дек - 12:01:25

хахаха е не бате...смисъл..са вече нема кои да му се връзва са само ме дрази че яко "флооди" Very Happy Very Happy Very Happy с коандите..а от началото викам я тоя..команди цър пър "Enemny spotted" от там аз летим на нож а то кво станало...на Емо му е скучно и си играе с командите..... Very Happy
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Кои са протата в сървъра ?!? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кои са протата в сървъра ?!?   Кои са протата в сървъра ?!? Icon_minitimeПет 28 Дек - 21:53:33

Ами 2ма 3ма имаме си Smile ...
n0z1 , elfa , dundio , bwin , andi бих могъл да ги нарека прота ! Въпреки , че да си про не значи да стойш зад ъгъла и да дебнеш със снайпер да си със volume 1 ...
Обосновавам се защо : Работят със слушалките , повечето и с радара , могат да стрелят ...
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Кои са протата в сървъра ?!? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кои са протата в сървъра ?!?   Кои са протата в сървъра ?!? Icon_minitimeСъб 29 Дек - 13:13:22

Честно казано ако говорим за скилс за мене всички останали са прота,но ако говорим за хора които професионално се занимават с това,т.е. играят сериозно 5-5,ходят по турнири итн...май не са много,може би sp1ti,noz1,elf?
Върнете се в началото Go down
s0me1
редник
редник
s0me1


Брой мнения : 59
Age : 34
Location : bankya city

Кои са протата в сървъра ?!? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кои са протата в сървъра ?!?   Кои са протата в сървъра ?!? Icon_minitimeЧет 17 Яну - 1:42:11

""че да си про не значи да стойш зад ъгъла и да дебнеш със снайпер да си със volume 1 ..."" тука май за мене се опита да кажеш нещо Sad аьааьа не си прав Mad
Върнете се в началото Go down
bRyAn
старшина
старшина
bRyAn


Брой мнения : 260
Age : 31
Location : На края на Вселената

Кои са протата в сървъра ?!? Empty
ПисанеЗаглавие: :)   Кои са протата в сървъра ?!? Icon_minitimeСря 23 Яну - 13:03:46

Анди рлз Very Happy
Върнете се в началото Go down
http://www.bangbros.com
FallOut
старшина
старшина
FallOut


Брой мнения : 255
Age : 103
Location : Black Sun Empire

Кои са протата в сървъра ?!? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кои са протата в сървъра ?!?   Кои са протата в сървъра ?!? Icon_minitimeСря 23 Яну - 21:05:46

7r00p3R написа:
Ами 2ма 3ма имаме си Smile ...
n0z1 , elfa , dundio , bwin , andi бих могъл да ги нарека прота ! Въпреки , че да си про не значи да стойш зад ъгъла и да дебнеш със снайпер да си със volume 1 ...
Обосновавам се защо : Работят със слушалките , повечето и с радара , могат да стрелят ...
И аз така мисля смисъл за радара,слушалките ии стрелбата маа bw!n изпада от мойта класация щото бая пъти съм го гледал ии си пуца по неговите,мa как си треа Laughing
Върнете се в началото Go down
n0z1
старшина
старшина
n0z1


Брой мнения : 157
Age : 31

Кои са протата в сървъра ?!? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кои са протата в сървъра ?!?   Кои са протата в сървъра ?!? Icon_minitimeЧет 24 Яну - 9:24:04

Лелелел вече не ме слагаите при про-тата аз немога да убия никои вечее... тия кви про-та са станалии направооо О_o за толкова кратко време
Върнете се в началото Go down
FallOut
старшина
старшина
FallOut


Брой мнения : 255
Age : 103
Location : Black Sun Empire

Кои са протата в сървъра ?!? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кои са протата в сървъра ?!?   Кои са протата в сървъра ?!? Icon_minitimeСъб 26 Яну - 0:10:59

на мене ли го кааш х.а.х.ах ....


Последната промяна е направена от на Съб 26 Яну - 0:12:49; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
FallOut
старшина
старшина
FallOut


Брой мнения : 255
Age : 103
Location : Black Sun Empire

Кои са протата в сървъра ?!? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кои са протата в сървъра ?!?   Кои са протата в сървъра ?!? Icon_minitimeСъб 26 Яну - 0:12:07

х.а.ха. аз преди не излизах от топа са съм някъде 70ти xD ма и са не играя редовно не остаа мноо време.
Върнете се в началото Go down
crueL?!
редник
редник
crueL?!


Брой мнения : 61
Age : 32

Кои са протата в сървъра ?!? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кои са протата в сървъра ?!?   Кои са протата в сървъра ?!? Icon_minitimeНед 27 Яну - 13:22:01

za6t0o0o0 MaMa me e rodila s 2 levi ruce ;(
Napravo mi se reve sa edvam edvam zema 2-3 fraga za 20 min i tfa e ;(
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Кои са протата в сървъра ?!? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кои са протата в сървъра ?!?   Кои са протата в сървъра ?!? Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Кои са протата в сървъра ?!?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 4Иди на страница : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
PRO-CORE :: PROCORE :: PRO-CORE :: КЛАСАЦИИТЕ НА PROCORE-
Идете на: