PRO-CORE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PRO-CORE

Pro-Core стария и полезен форум.
 
PortalИндексГалерияПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Кои са протата в сървъра ?!?

Go down 
+14
dji
rod0
BOKO&4OKO
masakaR
MOVE---
ivanko3ela
SP|LanCeLanT
c0rn~
bRyAn
s0me1
n0z1
crueL?!
IsaaCi
FallOut
18 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
FallOut
старшина
старшина
FallOut


Брой мнения : 255
Age : 103
Location : Black Sun Empire

Кои са протата в сървъра ?!? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кои са протата в сървъра ?!?   Кои са протата в сървъра ?!? - Page 2 Icon_minitimeНед 27 Яну - 20:01:25

х.а.ха.ха. чеки чеки 20 фрага за 2-3 мин. . Така по стаа ;]
Върнете се в началото Go down
s0me1
редник
редник
s0me1


Брой мнения : 59
Age : 34
Location : bankya city

Кои са протата в сървъра ?!? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кои са протата в сървъра ?!?   Кои са протата в сървъра ?!? - Page 2 Icon_minitimeНед 27 Яну - 22:14:17

елфи какво ми се оплакваш бе Surprised екстра си цъкаш стига си се праил... Wink
Върнете се в началото Go down
FallOut
старшина
старшина
FallOut


Брой мнения : 255
Age : 103
Location : Black Sun Empire

Кои са протата в сървъра ?!? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кои са протата в сървъра ?!?   Кои са протата в сървъра ?!? - Page 2 Icon_minitimeПон 28 Яну - 18:18:31

Ми и аз тва му каам маа ... той си е на своето и тва си е.
Върнете се в началото Go down
s0me1
редник
редник
s0me1


Брой мнения : 59
Age : 34
Location : bankya city

Кои са протата в сървъра ?!? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кои са протата в сървъра ?!?   Кои са протата в сървъра ?!? - Page 2 Icon_minitimeСря 30 Яну - 23:56:59

праи се на инт за тва Razz
Върнете се в началото Go down
crueL?!
редник
редник
crueL?!


Брой мнения : 61
Age : 32

Кои са протата в сървъра ?!? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кои са протата в сървъра ?!?   Кои са протата в сървъра ?!? - Page 2 Icon_minitimeЧет 31 Яну - 20:59:09

{} ne e to4no taka no kakto i da e Very Happy
Nema vreme da sednem da pocykam s smexxx4y 1 map ;(
(n)
Върнете се в началото Go down
s0me1
редник
редник
s0me1


Брой мнения : 59
Age : 34
Location : bankya city

Кои са протата в сървъра ?!? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кои са протата в сървъра ?!?   Кои са протата в сървъра ?!? - Page 2 Icon_minitimeВто 12 Фев - 21:12:13

smexxxcho edvam strelq veche Very Happy ako vleznesh she me scepish :X
Върнете се в началото Go down
FallOut
старшина
старшина
FallOut


Брой мнения : 255
Age : 103
Location : Black Sun Empire

Кои са протата в сървъра ?!? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кои са протата в сървъра ?!?   Кои са протата в сървъра ?!? - Page 2 Icon_minitimeСря 27 Фев - 21:47:37

x.a.x.ax.a бе нз за вас,маа аз забраих кво е CS xD
Върнете се в началото Go down
c0rn~
редник
редник



Брой мнения : 11

Кои са протата в сървъра ?!? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кои са протата в сървъра ?!?   Кои са протата в сървъра ?!? - Page 2 Icon_minitimeНед 2 Мар - 18:37:28

хьуаХЬАьхуахЬАХАХЬАХХЬАХъьху в тоя сервер само rut rut и aRm играят добре ... от останалите никво про не става Exclamation Exclamation Exclamation Shocked
Върнете се в началото Go down
bRyAn
старшина
старшина
bRyAn


Брой мнения : 260
Age : 31
Location : На края на Вселената

Кои са протата в сървъра ?!? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кои са протата в сървъра ?!?   Кои са протата в сървъра ?!? - Page 2 Icon_minitimeНед 2 Мар - 20:48:16

c0rn~ написа:
хьуаХЬАьхуахЬАХАХЬАХХЬАХъьху в тоя сервер само rut rut и aRm играят добре ... от останалите никво про не става Exclamation Exclamation Exclamation Shocked

ХАхАХА про-тата в БГ са много малко, от сървъра единствено ми харесва как играе aRm ВЕЧЕ !!!
Върнете се в началото Go down
http://www.bangbros.com
c0rn~
редник
редник



Брой мнения : 11

Кои са протата в сървъра ?!? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кои са протата в сървъра ?!?   Кои са протата в сървъра ?!? - Page 2 Icon_minitimeНед 2 Мар - 20:52:04

кажете ми спит как 6е е про е мом4ета стига сте са излагали от спит никво про не става ... верно е играи добре , кво про е хахьахьаххьа !!!еми и за нозкуу е саштото ! а пък на исака малко годините са му минали за тва Very Happy !!и за това 4е само рут и аРм играя добре Smile
Върнете се в началото Go down
IsaaCi
Admin
IsaaCi


Брой мнения : 281
Age : 50
Location : Бургас

Кои са протата в сървъра ?!? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кои са протата в сървъра ?!?   Кои са протата в сървъра ?!? - Page 2 Icon_minitimeВто 4 Мар - 9:58:57

c0rn~ написа:
кажете ми спит как 6е е про е мом4ета стига сте са излагали от спит никво про не става ... верно е играи добре , кво про е хахьахьаххьа !!!еми и за нозкуу е саштото ! а пък на исака малко годините са му минали за тва Very Happy !!и за това 4е само рут и аРм играя добре Smile
affraid scratch rabbit 1.Смятам че spit е поне 2 пъти по-добър от тебе 2.Не сам тръгнал да ставам манекен или футболист нито сам тръгнал по турнири че да ми е минало времето Laughing 3.CS играя редовно от 3год. практиката е важна но ако нямаш и дарба и 100 год. да играеш няма да стигнеш някои играчи clown
Върнете се в началото Go down
https://procore.bulgarianforum.net
IsaaCi
Admin
IsaaCi


Брой мнения : 281
Age : 50
Location : Бургас

Кои са протата в сървъра ?!? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кои са протата в сървъра ?!?   Кои са протата в сървъра ?!? - Page 2 Icon_minitimeВто 4 Мар - 10:23:37

c0rn~ написа:
хьуаХЬАьхуахЬАХАХЬАХХЬАХъьху в тоя сервер само rut rut и aRm играят добре ... от останалите никво про не става Exclamation Exclamation Exclamation Shocked
ООО явно то си специалиста щом преценяш кой става и кой не за ПРО Sleep По мои лични наблюдения останалите в сърва без да се обиждаш са по-добри от тебе ако не повечето то поне полувината tongue така че сам си направи сметката що за играч си ти jocolor първо прецени колко добър играч си ти самият и тогава почвай да даваш критики за даден играч.......не искам да ми се обиждаш това е моето лично мнение.Всички са дали тяхното лично мнение (личноооооооо) ok cheers Защо ония или този бил в класацията ????? Еми защото така е решил Л.М.

Бъди по скромен и културен,така определено ще бъдеш по-добър играч.
Върнете се в началото Go down
https://procore.bulgarianforum.net
c0rn~
редник
редник



Брой мнения : 11

Кои са протата в сървъра ?!? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кои са протата в сървъра ?!?   Кои са протата в сървъра ?!? - Page 2 Icon_minitimeВто 4 Мар - 15:19:08

хьуАЬЪАьхаХуъьауьхау нека са по добри от мене ... ама в тоя сервер няма про ве .. рут рут как 6е е про (тои просто играи добре) аз на про с awp викам н kiril B Exclamation Моля ти са стига са излага исаа хАХЬАХ
Върнете се в началото Go down
c0rn~
редник
редник



Брой мнения : 11

Кои са протата в сървъра ?!? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кои са протата в сървъра ?!?   Кои са протата в сървъра ?!? - Page 2 Icon_minitimeВто 4 Мар - 15:21:19

Направи не6тъ като турнирче 1 вс 1 и 6е видим кои е по добар .. тои ако става вапрос и аз мисля че метро е п*тка ама само мисля .. само с мислене ни6ту не става брат0 Exclamation
Върнете се в началото Go down
bRyAn
старшина
старшина
bRyAn


Брой мнения : 260
Age : 31
Location : На края на Вселената

Кои са протата в сървъра ?!? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кои са протата в сървъра ?!?   Кои са протата в сървъра ?!? - Page 2 Icon_minitimeВто 4 Мар - 15:39:56

хаАхахахахахаhAXhAXHXA "брато" вика на Исака lol! lol!
Върнете се в началото Go down
http://www.bangbros.com
c0rn~
редник
редник



Брой мнения : 11

Кои са протата в сървъра ?!? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кои са протата в сървъра ?!?   Кои са протата в сървъра ?!? - Page 2 Icon_minitimeВто 4 Мар - 15:46:07

еми малко да мислят кво говорят Smile
Върнете се в началото Go down
c0rn~
редник
редник



Брой мнения : 11

Кои са протата в сървъра ?!? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кои са протата в сървъра ?!?   Кои са протата в сървъра ?!? - Page 2 Icon_minitimeВто 4 Мар - 15:52:00

Исак според тебе ти про ли си Question
Върнете се в началото Go down
IsaaCi
Admin
IsaaCi


Брой мнения : 281
Age : 50
Location : Бургас

Кои са протата в сървъра ?!? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кои са протата в сървъра ?!?   Кои са протата в сървъра ?!? - Page 2 Icon_minitimeВто 4 Мар - 16:07:37

c0rn~ написа:
Исак според тебе ти про ли си Question
Не сам про и няма да бъда ....... обачи съм доста по силен от тебе.Никой в този сървар не е твърдял че е про.Извинявай обаче ти наистина си един от най слабите в сърва (факт) и малко ми е смешно като трагнеш да определяш кои става за про и кои не. affraid
Върнете се в началото Go down
https://procore.bulgarianforum.net
IsaaCi
Admin
IsaaCi


Брой мнения : 281
Age : 50
Location : Бургас

Кои са протата в сървъра ?!? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кои са протата в сървъра ?!?   Кои са протата в сървъра ?!? - Page 2 Icon_minitimeВто 4 Мар - 16:10:57

c0rn~ написа:
Направи не6тъ като турнирче 1 вс 1 и 6е видим кои е по добар .. тои ако става вапрос и аз мисля че метро е п*тка ама само мисля .. само с мислене ни6ту не става брат0 Exclamation
Тука това ще го оставя без коментар silent по-добре пиши на латиница защото по 2 грешки на дума на родния си език е малко странно study scratch
Върнете се в началото Go down
https://procore.bulgarianforum.net
c0rn~
редник
редник



Брой мнения : 11

Кои са протата в сървъра ?!? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кои са протата в сървъра ?!?   Кои са протата в сървъра ?!? - Page 2 Icon_minitimeВто 4 Мар - 16:11:22

хоооооооооооо Еми нали анкетата е такава бе .. кои са протата в сервера .. лелееееееееееееееееееееееееее
Върнете се в началото Go down
c0rn~
редник
редник



Брой мнения : 11

Кои са протата в сървъра ?!? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кои са протата в сървъра ?!?   Кои са протата в сървъра ?!? - Page 2 Icon_minitimeВто 4 Мар - 16:16:21

Само заради тва че повечето админи са мислят за мн добри сервера 6е си остани такъв вкиснат !!! Evil or Very Mad
Върнете се в началото Go down
IsaaCi
Admin
IsaaCi


Брой мнения : 281
Age : 50
Location : Бургас

Кои са протата в сървъра ?!? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кои са протата в сървъра ?!?   Кои са протата в сървъра ?!? - Page 2 Icon_minitimeВто 4 Мар - 16:18:34

c0rn~ написа:
хоооооооооооо Еми нали анкетата е такава бе .. кои са протата в сервера .. лелееееееееееееееееееееееееее
Абе момче ти май нишо не разбираш No Кажи ми кои са протата а не кой става и кой не....
Върнете се в началото Go down
https://procore.bulgarianforum.net
IsaaCi
Admin
IsaaCi


Брой мнения : 281
Age : 50
Location : Бургас

Кои са протата в сървъра ?!? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кои са протата в сървъра ?!?   Кои са протата в сървъра ?!? - Page 2 Icon_minitimeВто 4 Мар - 16:21:04

c0rn~ написа:
Само заради тва че повечето админи са мислят за мн добри сервера 6е си остани такъв вкиснат !!! Evil or Very Mad
Вкиснат хахаха ами кажи защо влизаш тогава ... сега ти ще си понесеш наказанието а ние ще продалжим да си играем във вкиснатия сървар.
Върнете се в началото Go down
https://procore.bulgarianforum.net
bRyAn
старшина
старшина
bRyAn


Брой мнения : 260
Age : 31
Location : На края на Вселената

Кои са протата в сървъра ?!? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кои са протата в сървъра ?!?   Кои са протата в сървъра ?!? - Page 2 Icon_minitimeВто 4 Мар - 16:38:56

c0rn~ написа:
хоооооооооооо Еми нали анкетата е такава бе .. кои са протата в сервера .. лелееееееееееееееееееееееееее

Къде видя тая анкета бе Very Happy
Върнете се в началото Go down
http://www.bangbros.com
IsaaCi
Admin
IsaaCi


Брой мнения : 281
Age : 50
Location : Бургас

Кои са протата в сървъра ?!? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кои са протата в сървъра ?!?   Кои са протата в сървъра ?!? - Page 2 Icon_minitimeВто 4 Мар - 16:39:15

c0rn e бан от форума за 666 дни.От сърва няма да го банвам понеже не ми направил такова впечетление,но ако почне да се държи така както и във форума моля админите да му слагат бан според тяхна си преценка за колко време.
Върнете се в началото Go down
https://procore.bulgarianforum.net
Sponsored content





Кои са протата в сървъра ?!? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кои са протата в сървъра ?!?   Кои са протата в сървъра ?!? - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Кои са протата в сървъра ?!?
Върнете се в началото 
Страница 2 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
PRO-CORE :: PROCORE :: PRO-CORE :: КЛАСАЦИИТЕ НА PROCORE-
Идете на: