PRO-CORE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PRO-CORE

Pro-Core стария и полезен форум.
 
PortalИндексГалерияПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Какво е отношението ви към момичетата в cs?

Go down 
+5
мишката
IsaaCi
Zmein
Sp1t_F1r3
bRyAn
9 posters
Иди на страница : 1, 2  Next

Какво е отношението ви към момичетата в cs?
1.ПОЛОЖИТЕЛНО
Какво е отношението ви към момичетата в cs? Icon_voting_bar56%Какво е отношението ви към момичетата в cs? Icon_voting_bar
 56% [ 10 ]
2.ОТРИЦАТЕЛНО
Какво е отношението ви към момичетата в cs? Icon_voting_bar0%Какво е отношението ви към момичетата в cs? Icon_voting_bar
 0% [ 0 ]
3.ЗАВИСИ ОТ МОМИЧЕТО
Какво е отношението ви към момичетата в cs? Icon_voting_bar39%Какво е отношението ви към момичетата в cs? Icon_voting_bar
 39% [ 7 ]
4.НЯМАМ МНЕНИЕ
Какво е отношението ви към момичетата в cs? Icon_voting_bar5%Какво е отношението ви към момичетата в cs? Icon_voting_bar
 5% [ 1 ]
Общо гласове : 18
 

АвторСъобщение
Гост
Гост




Какво е отношението ви към момичетата в cs? Empty
ПисанеЗаглавие: Какво е отношението ви към момичетата в cs?   Какво е отношението ви към момичетата в cs? Icon_minitimeВто 15 Апр - 8:20:47

Като една от двете представителки на нежната половина от човечеството в този форум ми е любопитно да знам какво е отношението ви към дамите в играта?Видях няколко коментара за момичета ,които са спечелили вашия респект с играта си и няколко,които са доста ...хмм меко казано негативни и снизходителни.Аз лично съм получавала и едното и другото,и комплименти и обиди,и ми е интересно да узная дали например играете по-различно,когато знаете,че играчът отсреща е момиче,дали сте по-снизходителен,казвайки си горката какво се мъчи тва не е за жени,или предпочитате да я разбиете от бой за да докажете на всички какъв "голям"мъж сте,а може би ви се е случвало и да ви бие момиче ?А бихте ли поискали да се срещнете с някое момиче само защото ви кефи как играе?
Върнете се в началото Go down
bRyAn
старшина
старшина
bRyAn


Брой мнения : 260
Age : 31
Location : На края на Вселената

Какво е отношението ви към момичетата в cs? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво е отношението ви към момичетата в cs?   Какво е отношението ви към момичетата в cs? Icon_minitimeВто 15 Апр - 11:11:21

За мен е положително Wink Виждал съм много по - добри момичета от мен на cs.. Smile Например Man1a Bad Girls :] На 0 ме остаят Laughing
Върнете се в началото Go down
http://www.bangbros.com
Sp1t_F1r3
редник
редник
Sp1t_F1r3


Брой мнения : 55

Какво е отношението ви към момичетата в cs? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво е отношението ви към момичетата в cs?   Какво е отношението ви към момичетата в cs? Icon_minitimeВто 15 Апр - 14:50:38

еми отношението е положително естествено не към всяка дама и не всеки път ;] и да като влезе някой момиченце играя по-слабичко срещу нея /някой път и цс гърлс стават !!!/ и защо си мислиш ,че сте толкоз малко има и повече /май де Very Happy/ както и дае аз съм много доволен от нашите дами и те стават все по-мили и все по-добри Razz /ласкател съм знам Very Happy/ само така наши "pro-core roses" ;] и нали знаете :
"Колкото повече, толкова повече." ;] respect to the all our ladies ;]
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Какво е отношението ви към момичетата в cs? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво е отношението ви към момичетата в cs?   Какво е отношението ви към момичетата в cs? Icon_minitimeВто 20 Май - 20:23:24

Отношението ми е едно и също ...
Опознаването на човека обаче води до друго ...
(Говоря за кавгата между Sp1t и BEBS)
Смешното в случая беше , че бебз плашеше sp1t ...

Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Какво е отношението ви към момичетата в cs? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво е отношението ви към момичетата в cs?   Какво е отношението ви към момичетата в cs? Icon_minitimeВто 20 Май - 21:46:14

-


Последната промяна е направена от XariZaX на Вто 23 Дек - 23:39:17; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Zmein
редник
редник
Zmein


Брой мнения : 13
Age : 32

Какво е отношението ви към момичетата в cs? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво е отношението ви към момичетата в cs?   Какво е отношението ви към момичетата в cs? Icon_minitimeВто 20 Май - 21:52:00

Няма нищо лошо едно момиче да играе CS се едно да не може накои по вазрастен да рита топка Very Happy
Върнете се в началото Go down
IsaaCi
Admin
IsaaCi


Брой мнения : 281
Age : 50
Location : Бургас

Какво е отношението ви към момичетата в cs? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво е отношението ви към момичетата в cs?   Какво е отношението ви към момичетата в cs? Icon_minitimeСря 21 Май - 1:46:23

Мдаа определено много ме кефи като видя момиче да играе CS .А още повече и ако стреля добре ми пълни душата.Например мойта Петя има много голям напредък I love you queen не мога да повярвам че за толкова кратко време научи толкова неща.

Много жалко че момичетата са много малко в CS много по-интересно щеше да е ако един сървър от 20 играча поне 8 да са момичета lol! за това хващайте по една красавица и почвайте да я учите но не само на CS Idea Twisted Evil
Върнете се в началото Go down
https://procore.bulgarianforum.net
bRyAn
старшина
старшина
bRyAn


Брой мнения : 260
Age : 31
Location : На края на Вселената

Какво е отношението ви към момичетата в cs? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво е отношението ви към момичетата в cs?   Какво е отношението ви към момичетата в cs? Icon_minitimeСря 21 Май - 6:18:08

хахаа Братовчедката(на fowar сестрата) играе добре cs, забирал съм я дори за 5vs5. В някой масаки я мислят за айм Very Happy
Върнете се в началото Go down
http://www.bangbros.com
мишката
старшина
старшина
мишката


Брой мнения : 151
Age : 30

Какво е отношението ви към момичетата в cs? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво е отношението ви към момичетата в cs?   Какво е отношението ви към момичетата в cs? Icon_minitimeСря 21 Май - 7:44:30

7r00p3R написа:
Отношението ми е едно и също ...
Опознаването на човека обаче води до друго ...
(Говоря за кавгата между Sp1t и BEBS)
Смешното в случая беше , че бебз плашеше sp1t ...


ти си намерил ко да кажеш с ко ли съм го плашела много интересно че с него съм се карала точно 2 пъти въпреки че тфа едвали има значение а ако някой спомене метро тоя немога го трая
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Какво е отношението ви към момичетата в cs? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво е отношението ви към момичетата в cs?   Какво е отношението ви към момичетата в cs? Icon_minitimeСря 21 Май - 8:07:59

IsaaCi написа:
Мдаа определено много ме кефи като видя момиче да играе CS .А още повече и ако стреля добре ми пълни душата.Например мойта Петя има много голям напредък I love you queen не мога да повярвам че за толкова кратко време научи толкова неща.
Много жалко че момичетата са много малко в CS много по-интересно щеше да е ако един сървър от 20 играча поне 8 да са момичета lol! за това хващайте по една красавица и почвайте да я учите но не само на CS Idea Twisted Evil
Оооо tnx мило,ако не си ти да ме похвалиш просто няма кой I love you няма как това заслужава хмм награда Wink .Аз засега съм още едно малко noob-че,с тенденции скоро да стана един голяяям...noob,но нали и такива играчи трябва да има Laughing .Важното е да става фън ,играта да е приятна и най-вече чиста.
p.s Xari винаги съм мислела че общите интереси между мъжа и жената са нещо много важно.Познавам достатъчно момчета,които всекидневно понасят мрънкане,сръдни и дори забележи заплахи заради това че отделят някакво (дори не много)време на играта вместо на момичето до себе си,а колко по-лесно щеше да е ако интересът им беше общ Laughing btw пробвай някой път вместо да се заключваш във WC-то за да си сам да допуснеш до тази свещена територия някоя девойка да видиш какви интересни работи могат да се случат там Idea
p.s.2 А що се отнася до опознаването на човека не е задължително това непременно да доведе до нещо неприятно като караница например sunny think positive Very Happy
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Какво е отношението ви към момичетата в cs? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво е отношението ви към момичетата в cs?   Какво е отношението ви към момичетата в cs? Icon_minitimeСря 21 Май - 8:39:52

-


Последната промяна е направена от XariZaX на Вто 23 Дек - 23:40:01; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Какво е отношението ви към момичетата в cs? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво е отношението ви към момичетата в cs?   Какво е отношението ви към момичетата в cs? Icon_minitimeСря 21 Май - 9:37:50


<BLOCKQUOTE id=725110b3>
мишката написа:
7r00p3R написа:

Отношението ми е едно и също ...
Опознаването на човека обаче води до друго ...
(Говоря за кавгата между Sp1t и BEBS)
Смешното в случая беше , че бебз плашеше sp1t ...


ти си намерил ко да кажеш с ко ли съм го плашела много интересно че с него съм се карала точно 2 пъти въпреки че тфа едвали има значение а ако някой спомене метро тоя немога го трая
Охохохох ...
Айде другият път като говориш за някого поне помни какво си писала ... Добре си помисли ...
Добре си помисли и снощи кви ми ги дрънка ...</BLOCKQUOTE>
Върнете се в началото Go down
мишката
старшина
старшина
мишката


Брой мнения : 151
Age : 30

Какво е отношението ви към момичетата в cs? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво е отношението ви към момичетата в cs?   Какво е отношението ви към момичетата в cs? Icon_minitimeСря 21 Май - 9:40:48

да помня ко съм писала със спити кфото и да ме се карали не е както с метро а ти и ти ко ми се репчиш снощи а ?
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Какво е отношението ви към момичетата в cs? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво е отношението ви към момичетата в cs?   Какво е отношението ви към момичетата в cs? Icon_minitimeСря 21 Май - 9:54:20

Ако ти се бях изрепчил щеше да разбереш повярвай ми ... affraid affraid affraid
А тея заплахи със смърт бяга най голямата ти изцепка за вечерта ...
Не мисля да ти обеснявам , че цялата вечер и разговора с теб приключи с присмех ...

Върнете се в началото Go down
мишката
старшина
старшина
мишката


Брой мнения : 151
Age : 30

Какво е отношението ви към момичетата в cs? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво е отношението ви към момичетата в cs?   Какво е отношението ви към момичетата в cs? Icon_minitimeСря 21 Май - 10:39:42

ако мислиш че ме е** кфо ти мислиш лъжеш се много хора ме знаят до каква степен мога да се изнервя и много знаят на какво съм способна тфа че ти не ме познаваш тфой си проблем
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Какво е отношението ви към момичетата в cs? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво е отношението ви към момичетата в cs?   Какво е отношението ви към момичетата в cs? Icon_minitimeЧет 22 Май - 11:40:28


<BLOCKQUOTE id=a5b45297>

<BLOCKQUOTE id=16dc96df>

мишката написа:
ако мислиш че ме ебе кфо ти мислиш лъжеш се много хора ме знаят до каква степен мога да се изнервя и много знаят на какво съм способна тфа че ти не ме познаваш тфой си проблем
Дечкооо , дечко ти си бетер мен ...
Аз инат ти за два ...
Кво да ти кажа , мисли квото и както си искаш но следващия път не мисля да ти чета цяла вечер глупостите , не мисля още да толерирам абсолютните ти тъпизми...
П.С.
Вече мисля да гласувам зависи от момичето ....</BLOCKQUOTE></BLOCKQUOTE>
Върнете се в началото Go down
мишката
старшина
старшина
мишката


Брой мнения : 151
Age : 30

Какво е отношението ви към момичетата в cs? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво е отношението ви към момичетата в cs?   Какво е отношението ви към момичетата в cs? Icon_minitimeЧет 22 Май - 17:08:35

че да ни та карам да четеш бе
Върнете се в началото Go down
Pernament!?!
редник
редник
Pernament!?!


Брой мнения : 87

Какво е отношението ви към момичетата в cs? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво е отношението ви към момичетата в cs?   Какво е отношението ви към момичетата в cs? Icon_minitimeЧет 22 Май - 20:40:07

мишката написа:
ако мислиш че ме е** кфо ти мислиш лъжеш се много хора ме знаят до каква степен мога да се изнервя и много знаят на какво съм способна тфа че ти не ме познаваш тфой си проблем

Izvinete , che pisha na English , no neshty kirilicata se ... Very Happy ! A bebs mn. mi e interesno na kvo si spospobna Very Happy:D:D:D xaxaxaxa e takiva kato tebe ne ponasqm , shtoto se mislqt za golqmo neshty i se duhat , kato vida takiva nemoga da traq ... ! I iskam da ne zaplashvash veche Wink , che horata se plashat Sad ! I mi napishis na kvo si sposobna da znam please Very Happy .Trooper spored mene nqma smisal kvo da se zanimavash , ti pone si po golqm i razabirash po dobre , nqma smisal kvo se draznish . Smile
Върнете се в началото Go down
мишката
старшина
старшина
мишката


Брой мнения : 151
Age : 30

Какво е отношението ви към момичетата в cs? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво е отношението ви към момичетата в cs?   Какво е отношението ви към момичетата в cs? Icon_minitimeЧет 22 Май - 20:46:25

способна съм и да убия ако се наложи аз не признавам никой и защитавам всичко което ми е любимо и най вече хората до мен и както казах способна съм и да убия човек
Върнете се в началото Go down
Pernament!?!
редник
редник
Pernament!?!


Брой мнения : 87

Какво е отношението ви към момичетата в cs? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво е отношението ви към момичетата в cs?   Какво е отношението ви към момичетата в cs? Icon_minitimeЧет 22 Май - 20:58:13

мишката написа:
способна съм и да убия ако се наложи аз не признавам никой и защитавам всичко което ми е любимо и най вече хората до мен и както казах способна съм и да убия човек

Hahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahaahhahahahahahaahhahahahahahahahahahahhahahahahahahahahhahaaahaha tva ako go kajish na fnatic.f0rest i kato te vidi kvo si 14 god lape she sa otkaji ot CS , siguren sam !!!! Very Happy
Върнете се в началото Go down
bRyAn
старшина
старшина
bRyAn


Брой мнения : 260
Age : 31
Location : На края на Вселената

Какво е отношението ви към момичетата в cs? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво е отношението ви към момичетата в cs?   Какво е отношението ви към момичетата в cs? Icon_minitimeЧет 22 Май - 21:00:42

GlocK[o_O] написа:
мишката написа:
ако мислиш че ме е** кфо ти мислиш лъжеш се много хора ме знаят до каква степен мога да се изнервя и много знаят на какво съм способна тфа че ти не ме познаваш тфой си проблем

Izvinete , che pisha na English , no neshty kirilicata se ... Very Happy ! A bebs mn. mi e interesno na kvo si spospobna Very Happy:D:D:D xaxaxaxa e takiva kato tebe ne ponasqm , shtoto se mislqt za golqmo neshty i se duhat , kato vida takiva nemoga da traq ... ! I iskam da ne zaplashvash veche Wink , che horata se plashat Sad ! I mi napishis na kvo si sposobna da znam please Very Happy .Trooper spored mene nqma smisal kvo da se zanimavash , ti pone si po golqm i razabirash po dobre , nqma smisal kvo se draznish . Smile

ЧЕТКИ ??????????????????????????????????? АХАЬХЬАХЬАХЬАХЬАХЬАХЬАХАЬХЬАХАЬХЬАХЬАХЬАЬАХАЬХЬАХАЬХЬАХЬАХЬАХЬАХЬАХЬАХАЬАЬХАЬХАЬХАЬХЬАХЬАХАЬХАЬАХЬХАЬЬАХАЬХАЬХАЬХАЬХАЬХАЬАХЬХААЬХАХЬАХЬХААХЬАХЬАХЬХ аЕ Няя барате бебс!
Върнете се в началото Go down
http://www.bangbros.com
bRyAn
старшина
старшина
bRyAn


Брой мнения : 260
Age : 31
Location : На края на Вселената

Какво е отношението ви към момичетата в cs? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво е отношението ви към момичетата в cs?   Какво е отношението ви към момичетата в cs? Icon_minitimeЧет 22 Май - 21:01:38

GlocK[o_O] написа:
мишката написа:
способна съм и да убия ако се наложи аз не признавам никой и защитавам всичко което ми е любимо и най вече хората до мен и както казах способна съм и да убия човек

Hahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahaahhahahahahahaahhahahahahahahahahahahhahahahahahahahahhahaaahaha tva ako go kajish na fnatic.f0rest i kato te vidi kvo si 14 god lape she sa otkaji ot CS , siguren sam !!!! Very Happy

Немога да разбера какво общо има Patrick с това, че бебс е способна да убие човек ????
Върнете се в началото Go down
http://www.bangbros.com
Pernament!?!
редник
редник
Pernament!?!


Брой мнения : 87

Какво е отношението ви към момичетата в cs? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво е отношението ви към момичетата в cs?   Какво е отношението ви към момичетата в cs? Icon_minitimeЧет 22 Май - 21:52:09

bRyAn написа:
GlocK[o_O] написа:
мишката написа:
способна съм и да убия ако се наложи аз не признавам никой и защитавам всичко което ми е любимо и най вече хората до мен и както казах способна съм и да убия човек

Hahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahaahhahahahahahaahhahahahahahahahahahahhahahahahahahahahhahaaahaha tva ako go kajish na fnatic.f0rest i kato te vidi kvo si 14 god lape she sa otkaji ot CS , siguren sam !!!! Very Happy

Немога да разбера какво общо има Patrick с това, че бебс е способна да убие човек ????

Kvi 4etki wa izrod :O . Prosto i obqsnqvam ,che malko preuvelichava sas zaplahite . I obshtoto na Patrick znaish li kvo e Arrow Very Happy ! Em prosto lafa e taka wa mozuk Very Happy:D:D . geek
Върнете се в началото Go down
bRyAn
старшина
старшина
bRyAn


Брой мнения : 260
Age : 31
Location : На края на Вселената

Какво е отношението ви към момичетата в cs? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво е отношението ви към момичетата в cs?   Какво е отношението ви към момичетата в cs? Icon_minitimeЧет 22 Май - 21:53:51

" Trooper spored mene nqma smisal kvo da se zanimavash , ti pone si po golqm i razabirash po dobre , nqma smisal kvo se draznish . "

К'во се мазниш на trooper-a бе... хахахахахаа
Върнете се в началото Go down
http://www.bangbros.com
Pernament!?!
редник
редник
Pernament!?!


Брой мнения : 87

Какво е отношението ви към момичетата в cs? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво е отношението ви към момичетата в cs?   Какво е отношението ви към момичетата в cs? Icon_minitimeЧет 22 Май - 22:04:14

bRyAn написа:
" Trooper spored mene nqma smisal kvo da se zanimavash , ti pone si po golqm i razabirash po dobre , nqma smisal kvo se draznish . "

К'во се мазниш на trooper-a бе... хахахахахаа

Tva ne e maznene , prosto mu kazvam kato mene da ne fliza vav nervni krizi Sad !
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Какво е отношението ви към момичетата в cs? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво е отношението ви към момичетата в cs?   Какво е отношението ви към момичетата в cs? Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Какво е отношението ви към момичетата в cs?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
PRO-CORE :: PROCORE :: PRO-CORE :: Нищо общо с CS-
Идете на: