PRO-CORE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PRO-CORE

Pro-Core стария и полезен форум.
 
PortalИндексГалерияПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Какво е отношението ви към момичетата в cs?

Go down 
+5
мишката
IsaaCi
Zmein
Sp1t_F1r3
bRyAn
9 posters
Иди на страница : Previous  1, 2

Какво е отношението ви към момичетата в cs?
1.ПОЛОЖИТЕЛНО
Какво е отношението ви към момичетата в cs? - Page 2 Icon_voting_bar56%Какво е отношението ви към момичетата в cs? - Page 2 Icon_voting_bar
 56% [ 10 ]
2.ОТРИЦАТЕЛНО
Какво е отношението ви към момичетата в cs? - Page 2 Icon_voting_bar0%Какво е отношението ви към момичетата в cs? - Page 2 Icon_voting_bar
 0% [ 0 ]
3.ЗАВИСИ ОТ МОМИЧЕТО
Какво е отношението ви към момичетата в cs? - Page 2 Icon_voting_bar39%Какво е отношението ви към момичетата в cs? - Page 2 Icon_voting_bar
 39% [ 7 ]
4.НЯМАМ МНЕНИЕ
Какво е отношението ви към момичетата в cs? - Page 2 Icon_voting_bar5%Какво е отношението ви към момичетата в cs? - Page 2 Icon_voting_bar
 5% [ 1 ]
Общо гласове : 18
 

АвторСъобщение
bRyAn
старшина
старшина
bRyAn


Брой мнения : 260
Age : 31
Location : На края на Вселената

Какво е отношението ви към момичетата в cs? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво е отношението ви към момичетата в cs?   Какво е отношението ви към момичетата в cs? - Page 2 Icon_minitimeЧет 22 Май - 22:06:23

GlocK[o_O] написа:
bRyAn написа:
" Trooper spored mene nqma smisal kvo da se zanimavash , ti pone si po golqm i razabirash po dobre , nqma smisal kvo se draznish . "

К'во се мазниш на trooper-a бе... хахахахахаа

Tva ne e maznene , prosto mu kazvam kato mene da ne fliza vav nervni krizi Sad !

Аз до колкото знам не харесваш trooper-a ... к'во му даваш съвети, той си знае достатъчно, не е на твойте години и има много повече акъл...
Върнете се в началото Go down
http://www.bangbros.com
Гост
Гост




Какво е отношението ви към момичетата в cs? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво е отношението ви към момичетата в cs?   Какво е отношението ви към момичетата в cs? - Page 2 Icon_minitimeПет 23 Май - 0:45:33

.


Последната промяна е направена от XariZaX на Вто 23 Дек - 23:43:27; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Pernament!?!
редник
редник
Pernament!?!


Брой мнения : 87

Какво е отношението ви към момичетата в cs? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво е отношението ви към момичетата в cs?   Какво е отношението ви към момичетата в cs? - Page 2 Icon_minitimeПет 23 Май - 14:56:05

bRyAn написа:
GlocK[o_O] написа:
bRyAn написа:
" Trooper spored mene nqma smisal kvo da se zanimavash , ti pone si po golqm i razabirash po dobre , nqma smisal kvo se draznish . "

К'во се мазниш на trooper-a бе... хахахахахаа

Tva ne e maznene , prosto mu kazvam kato mene da ne fliza vav nervni krizi Sad !

Аз до колкото знам не харесваш trooper-a ... к'во му даваш съвети, той си знае достатъчно, не е на твойте години и има много повече акъл...

Верно е , че го мразя малко (няма смисал кво да лъжа Smile ) Very Happy , но просто си казвам мойто мнение . king
Върнете се в началото Go down
мишката
старшина
старшина
мишката


Брой мнения : 151
Age : 30

Какво е отношението ви към момичетата в cs? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво е отношението ви към момичетата в cs?   Какво е отношението ви към момичетата в cs? - Page 2 Icon_minitimeПет 23 Май - 17:22:08

ай стига с тая тема който има ми казва нещо на мен да ми го каже лично ко занимавате сички с простотии кат имате да ми казвате нещо скайпа ми е detetyyy2 може ми го кажете на мене
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Какво е отношението ви към момичетата в cs? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво е отношението ви към момичетата в cs?   Какво е отношението ви към момичетата в cs? - Page 2 Icon_minitimeСъб 24 Май - 17:02:35


<BLOCKQUOTE id=c31e93a0>

мишката написа:
че да ни та карам да четеш бе
Абе виж сега ...
Мисля си , че срещу мене има човек ?
Ако искаш ще те третирам като нещо по долно ...
И е време да отвърна на въпроса ти с въпрос ...
Карам ли те да пишеш ?
П.С.
Относно това дали да се занимавам или не искам да кажа само едно , опитвам се да налея малко акъл на това дете друг въпрос е то ще поеме ли това което му говоря или не ...
Още ще кажа , че не знам мазниш ли се или не ама не го правиш с точния човек ..
</BLOCKQUOTE>
Върнете се в началото Go down
мишката
старшина
старшина
мишката


Брой мнения : 151
Age : 30

Какво е отношението ви към момичетата в cs? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво е отношението ви към момичетата в cs?   Какво е отношението ви към момичетата в cs? - Page 2 Icon_minitimeСъб 24 Май - 18:39:57

виж сега ти нещо аз си имам акъл и мисля че достатъчно расъждавам за възраста си имам кой да ми дава съвети и насоки в живота савети и акъл от теб не съм поискала ако искам акъл от тебе или съвет ще те попитам но неискам и не се мазня на никого аз съм това което съм и ако някой си е сложил маска време е да я свали и ако тук има хора които се мазнят да се мазнят мен не ме интересува дали някой ме толерира дали ме харесва или не се тая ми е аз живея своя живот и вмомента си имамк достатъчно други проблеми на главата че да се занимавам с теб метро или с когото и да било а и от този форум и изобщо от сървъра има 4-5 човека които харесвам и които оважавам и до някаква степен тяхното мнение е важно за мен другите да казват каквото си искат се ми е тая !
Върнете се в началото Go down
bRyAn
старшина
старшина
bRyAn


Брой мнения : 260
Age : 31
Location : На края на Вселената

Какво е отношението ви към момичетата в cs? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво е отношението ви към момичетата в cs?   Какво е отношението ви към момичетата в cs? - Page 2 Icon_minitimeСъб 24 Май - 19:15:34

мишката написа:
виж сега ти нещо аз си имам акъл и мисля че достатъчно расъждавам за възраста си имам кой да ми дава съвети и насоки в живота савети и акъл от теб не съм поискала ако искам акъл от тебе или съвет ще те попитам но неискам и не се мазня на никого аз съм това което съм и ако някой си е сложил маска време е да я свали и ако тук има хора които се мазнят да се мазнят мен не ме интересува дали някой ме толерира дали ме харесва или не се тая ми е аз живея своя живот и вмомента си имамк достатъчно други проблеми на главата че да се занимавам с теб метро или с когото и да било а и от този форум и изобщо от сървъра има 4-5 човека които харесвам и които оважавам и до някаква степен тяхното мнение е важно за мен другите да казват каквото си искат се ми е тая !

Т'ва за мазненето за c0rn става въпрос Very Happy
Върнете се в началото Go down
http://www.bangbros.com
Pernament!?!
редник
редник
Pernament!?!


Брой мнения : 87

Какво е отношението ви към момичетата в cs? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво е отношението ви към момичетата в cs?   Какво е отношението ви към момичетата в cs? - Page 2 Icon_minitimeСъб 24 Май - 19:26:43

bRyAn написа:
мишката написа:
виж сега ти нещо аз си имам акъл и мисля че достатъчно расъждавам за възраста си имам кой да ми дава съвети и насоки в живота савети и акъл от теб не съм поискала ако искам акъл от тебе или съвет ще те попитам но неискам и не се мазня на никого аз съм това което съм и ако някой си е сложил маска време е да я свали и ако тук има хора които се мазнят да се мазнят мен не ме интересува дали някой ме толерира дали ме харесва или не се тая ми е аз живея своя живот и вмомента си имамк достатъчно други проблеми на главата че да се занимавам с теб метро или с когото и да било а и от този форум и изобщо от сървъра има 4-5 човека които харесвам и които оважавам и до някаква степен тяхното мнение е важно за мен другите да казват каквото си искат се ми е тая !

Т'ва за мазненето за c0rn става въпрос Very Happy

За мене става вапрос ! И да попитам кой е тоя c0rn , нов ли е от сървъра Smile .
Върнете се в началото Go down
мишката
старшина
старшина
мишката


Брой мнения : 151
Age : 30

Какво е отношението ви към момичетата в cs? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво е отношението ви към момичетата в cs?   Какво е отношението ви към момичетата в cs? - Page 2 Icon_minitimeСъб 24 Май - 19:39:09

хахаха нов Laughing Laughing Very Happy Very Happy не ме карай да се смея моля те
Върнете се в началото Go down
bRyAn
старшина
старшина
bRyAn


Брой мнения : 260
Age : 31
Location : На края на Вселената

Какво е отношението ви към момичетата в cs? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво е отношението ви към момичетата в cs?   Какво е отношението ви към момичетата в cs? - Page 2 Icon_minitimeСъб 24 Май - 20:00:53

GlocK[o_O] написа:
bRyAn написа:
мишката написа:
виж сега ти нещо аз си имам акъл и мисля че достатъчно расъждавам за възраста си имам кой да ми дава съвети и насоки в живота савети и акъл от теб не съм поискала ако искам акъл от тебе или съвет ще те попитам но неискам и не се мазня на никого аз съм това което съм и ако някой си е сложил маска време е да я свали и ако тук има хора които се мазнят да се мазнят мен не ме интересува дали някой ме толерира дали ме харесва или не се тая ми е аз живея своя живот и вмомента си имамк достатъчно други проблеми на главата че да се занимавам с теб метро или с когото и да било а и от този форум и изобщо от сървъра има 4-5 човека които харесвам и които оважавам и до някаква степен тяхното мнение е важно за мен другите да казват каквото си искат се ми е тая !

Т'ва за мазненето за c0rn става въпрос Very Happy

Е добре ве, GlocK[o_O] ...

За мене става вапрос ! И да попитам кой е тоя c0rn , нов ли е от сървъра Smile .
Върнете се в началото Go down
http://www.bangbros.com
Pernament!?!
редник
редник
Pernament!?!


Брой мнения : 87

Какво е отношението ви към момичетата в cs? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво е отношението ви към момичетата в cs?   Какво е отношението ви към момичетата в cs? - Page 2 Icon_minitimeНед 25 Май - 10:19:45

Дуков виждаш ли зора ко праи .. хахахаха масакер такъв Very Happy
Върнете се в началото Go down
bRyAn
старшина
старшина
bRyAn


Брой мнения : 260
Age : 31
Location : На края на Вселената

Какво е отношението ви към момичетата в cs? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво е отношението ви към момичетата в cs?   Какво е отношението ви към момичетата в cs? - Page 2 Icon_minitimeНед 25 Май - 10:40:20

GlocK[o_O] написа:
Дуков виждаш ли зора ко праи .. хахахаха масакер такъв Very Happy

Стига ве про . . . и да те питам къф зор к'во прави ???
Върнете се в началото Go down
http://www.bangbros.com
Pernament!?!
редник
редник
Pernament!?!


Брой мнения : 87

Какво е отношението ви към момичетата в cs? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво е отношението ви към момичетата в cs?   Какво е отношението ви към момичетата в cs? - Page 2 Icon_minitimeНед 25 Май - 11:02:29

bRyAn написа:
GlocK[o_O] написа:
Дуков виждаш ли зора ко праи .. хахахаха масакер такъв Very Happy

Стига ве про . . . и да те питам къф зор к'во прави ???

Кат видиш зора веднага блок кат лапетата .. еее няма да порасниш малко ве Very Happy .
Върнете се в началото Go down
bRyAn
старшина
старшина
bRyAn


Брой мнения : 260
Age : 31
Location : На края на Вселената

Какво е отношението ви към момичетата в cs? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво е отношението ви към момичетата в cs?   Какво е отношението ви към момичетата в cs? - Page 2 Icon_minitimeНед 25 Май - 13:46:38

GlocK[o_O] написа:
bRyAn написа:
GlocK[o_O] написа:
Дуков виждаш ли зора ко праи .. хахахаха масакер такъв Very Happy

Стига ве про . . . и да те питам къф зор к'во прави ???

Кат видиш зора веднага блок кат лапетата .. еее няма да порасниш малко ве Very Happy .

Недей ми лафи . . .
Върнете се в началото Go down
http://www.bangbros.com
Ic3'eNeRgy
редник
редник
Ic3'eNeRgy


Брой мнения : 1
Age : 44
Location : Бургас

Какво е отношението ви към момичетата в cs? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво е отношението ви към момичетата в cs?   Какво е отношението ви към момичетата в cs? - Page 2 Icon_minitimeНед 25 Май - 18:33:46

Колкото повече толкова по-добре
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Какво е отношението ви към момичетата в cs? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво е отношението ви към момичетата в cs?   Какво е отношението ви към момичетата в cs? - Page 2 Icon_minitimeЧет 9 Окт - 10:05:54

Честно казано,гледайки коментарите на момчетата в cs,направо съм супер изненадана от резултатите тук-нито едно отрицателно мнение!
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Какво е отношението ви към момичетата в cs? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво е отношението ви към момичетата в cs?   Какво е отношението ви към момичетата в cs? - Page 2 Icon_minitimeСъб 1 Ное - 10:39:03

.


Последната промяна е направена от XariZaX на Вто 23 Дек - 23:44:37; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
мишката
старшина
старшина
мишката


Брой мнения : 151
Age : 30

Какво е отношението ви към момичетата в cs? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво е отношението ви към момичетата в cs?   Какво е отношението ви към момичетата в cs? - Page 2 Icon_minitimeНед 2 Ное - 16:50:32

ti po priroda si raseqn ne v lo6iq smisal razbira se da ne se obidi6 ei xari Embarassed Embarassed Very Happy Very Happy Very Happy Razz Razz Razz
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Какво е отношението ви към момичетата в cs? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво е отношението ви към момичетата в cs?   Какво е отношението ви към момичетата в cs? - Page 2 Icon_minitimeНед 2 Ное - 23:30:04

.


Последната промяна е направена от XariZaX на Вто 23 Дек - 23:45:05; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
мишката
старшина
старшина
мишката


Брой мнения : 151
Age : 30

Какво е отношението ви към момичетата в cs? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво е отношението ви към момичетата в cs?   Какво е отношението ви към момичетата в cs? - Page 2 Icon_minitimeПон 3 Ное - 17:19:36

xaxa ama ti ot koga se saglasqva6 s mneniqta mi wow nemoga da povqrvam xari temperatura li ima6 ??? Shocked Shocked Shocked Razz Razz Razz nqq mi se obijda6 nali ? Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Върнете се в началото Go down
VoShot FC | AmNeSiA
редник
редник
VoShot FC | AmNeSiA


Брой мнения : 23
Age : 34

Какво е отношението ви към момичетата в cs? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво е отношението ви към момичетата в cs?   Какво е отношението ви към момичетата в cs? - Page 2 Icon_minitimeСря 5 Ное - 10:16:16

Положителна каква да е като се има на предвид, че в момичето в което съм влюбен се запознах ме в цс-а.
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Какво е отношението ви към момичетата в cs? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво е отношението ви към момичетата в cs?   Какво е отношението ви към момичетата в cs? - Page 2 Icon_minitimeЧет 13 Ное - 0:55:09

.


Последната промяна е направена от XariZaX на Вто 23 Дек - 23:46:03; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
palavoto_kozche
Admin
palavoto_kozche


Брой мнения : 28
Location : SofiA

Какво е отношението ви към момичетата в cs? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво е отношението ви към момичетата в cs?   Какво е отношението ви към момичетата в cs? - Page 2 Icon_minitimeПон 17 Ное - 8:30:15

XariZaX написа:
Брех,късметлия Smile Я намери и на мен една ... по възможност да може да готви и да живее в София за в момента Very Happy


ahhh i pretencii Wink Very Happy:D:D:D:D:D:D:D:
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Какво е отношението ви към момичетата в cs? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво е отношението ви към момичетата в cs?   Какво е отношението ви към момичетата в cs? - Page 2 Icon_minitimeВто 18 Ное - 11:50:51

.


Последната промяна е направена от XariZaX на Вто 23 Дек - 23:46:21; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
мишката
старшина
старшина
мишката


Брой мнения : 151
Age : 30

Какво е отношението ви към момичетата в cs? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво е отношението ви към момичетата в cs?   Какво е отношението ви към момичетата в cs? - Page 2 Icon_minitimeВто 18 Ное - 14:55:08

xexexexe Very Happy
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Какво е отношението ви към момичетата в cs? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво е отношението ви към момичетата в cs?   Какво е отношението ви към момичетата в cs? - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Какво е отношението ви към момичетата в cs?
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
PRO-CORE :: PROCORE :: PRO-CORE :: Нищо общо с CS-
Идете на: